Faktai apie einamąsias sąskaitas

parašė , 2011-12-15 16:59

Einamosios sąskaitos turėjimas buvo labai paplitęs zidiniu apdaila mūsų visuomenėje, ir tapo labai sudėtinga praeiti be vieno taip pat. Yra something’s, kurį jūs turite žinoti anksčiau, negu jūs atidarysite tokį pranešimą.

Mokesčiai: apie Bankus gali galvoti kaip gamyba jų pajamų iš palūkanų, kurios jie liepia, kad jų klientai pasiskolintų pinigų, bet priemokos už aptarnavimą buvo sukurtos, kad sukurtų pajamas iš tų pranešimų, kurie nekuria pakankamai palūkanų pajamų, kad apimtų banko išlaidas. Kad ir kada banko sąskaita nekuria pakankamai palūkanų bankui, tai kompensuoja stoką, išieškant paslaugos mokestį, kai klientas nepajėgia palaikyti duotą minimalų balansą, parašykite per didelį skaičių tikrinimo ar pereikvokite pranešimą. Jūs galėtumėte net sugebėti pasiekti aplink šituos mokesčius, kalbėdamas su klientų aptarnavimu ir paaiškinti situaciją jiems ir paprašyti, kad jie panaikintų juos

Kredito perviršis: Kad ir kada jūs darote pirkimą ar rašote tikrinimą daugiau, kad jūs turite savo einamojoje sąskaitoje tada, jūsų bankas gali apimti skirtumą, kurį pavadina kredito perviršiu. Bankai gali net apkaltinti jus kiekvienam sandoriui, kuris priverčia jūsų pranešimą panaudoti kredito perviršį.

Tiesioginiai Indėliai: didelė priemonė, pateikta einamųjų sąskaitų, yra tiesioginis indėlis. Tai leidžia jūsų darbdaviui padėti atlyginimą į jūsų banko sąskaitą elektronikos pagalba. Ši ypatybė yra daug daugiau įvertinta banko, kadangi tai garantuoja kmu pastovų srautą pajamų tam, kad paskolintų jų klientams ir taip pat kad jūsų pranešimas nebūtų neveikiantis besiartinančius mėnesius. Kai kurie bankai turi net pasiūlyti laisvas ypatingas einamąsias sąskaitas kolegijos studentams, kurie liktų galėti iki baigimo išsaugoti juos kaip klientus vėliau.

EFT: Jei jūs esate toli namo ir esate finansinėje keblioje padėtyje, paskui laukdamas tikrinimo, kad atvyktumėte į paštą, nėra pasirinkimas. Elektroninio fondų perkėlimo dėka jūs galite perleisti savo pinigus tiesiogiai jūsų pranešimui. Kadangi dauguma bankų daugiau nekrauna EFT, tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų, kai jūs bėgate žemai ant fondų, ir tai tikrai daužo asmenines paskolas.

Jei jūs ieškote laisvos einamosios sąskaitos, kuri gali duoti jums, papildomi grynieji pinigai kas mėnesį tada kasasa einamoji sąskaita gali būti teisingu pasirinkimu jums. Kasasa tikrinimas yra laisva einamoji sąskaita, kuri moka jums masines palūkanas kas mėnesį. Viskas kurį jūs turite padaryti turi atidaryti pranešimą ir sutikti mėnesines kvalifikacijas tokias kaip prieiga prie internetinės bankininkystės, naudojimas jūsų debetinės kortelės, gavimas elektroninių greita paskola internetu tvirtinimų ir elektroninių sandorių užbaigimas. Su kasasa einamąja sąskaita jums moka grynaisiais kas mėnesį, kuris daro tai labai pageidaujamu pasirinkimu.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.