Faktai apie fha ir va vidaus paskolą & finansavimą iš naujo

parašė , 2011-11-25 13:47

Vyriausybės palaikytos paskolos – Vyriausybinės paskolos siejasi su tomis paskolomis, kurios yra garantuotos vienos iš dviejų federalinių agentūrų. Du vyriausybinių paskolų tipai yra: federalinė Apgyvendinimo Administracija (FHA) paskolos, ir Veteranų Administracija (VA) paskolos. Pranašumas finansuoti naudojimą, kuriuo FHA paskolos yra, kad jie zidiniu kapsules yra lengvesni ruoštis ir leisti paskolos gavėjui finansuoti daugiau paskolos kiekio negu nevyriausybinės paskolos. Atsižvelgiant į tai, kad su Atitinkančia paskola paskolos gavėjas gali tiktai sugebėti finansuoti 80 % paskolos kiekio, FHA paskola leidžia paskolos gavėjui finansuoti 97 % paskolos kiekio. FHA paskolos yra rekomenduotos tiems paskolos gavėjams, kurie yra pirmo laiko pirkėjai, turi nedaug pinigų, kad padėtų, turėti trumpą kredito istoriją, ar turi bėdą, ruošdamiesi Atitinkančiai paskolai
Du svarbiausi pranašumai finansuoti naudojimą, kuriuo VA paskolos yra, kad VA leidžia paskolos gavėjams finansuoti 100 % paskolos kiekio, ir kad, VA tiktai reikalingas, kad patyrusios padėties įrodymas ruoštųsi paskolai. Vienintelis trūkumas į vyriausybines paskolas yra toks, kad paskolos draudimas yra reikalingas visoje paskoloje į vertes (LTV), skirtingai nuo Tradicinių ir Milžiniškų paskolų, kur paskolos draudimo užmokestis yra nustatytas teisingumo kiekio, paskolos gavėjas turi savo namuose.

VA Paskolos Informacija

VA paskolos yra suprojektuotos, kad aprūpintų pagalbą namų Jungtinių Valstijų Veteranams pirkime. VA paskolos nauda yra, kad jūs galite nupirkti namus serveriai.lt be mokėjimo grynaisiais. Be to, truputį lengviau ruoštis Veteranų Reikalo paskolai kai palyginti su reguliaria paskola.

Daug žmonių tam, kas iš tikrųjų ruošiasi VA Paskolai nežino to.

Kas ruošiasi VA Paskolai?

Kitas stalas parodo, kokia paslauga (ir tam, kokia trukmė yra reikalinga, kad turėtų teisę VA Paskolai:

Karo laikas

Paslauga during:WWII-09/16/40 į 1947-07-25 Korean-06/27/50 į 1955-01-31 Vietnam-08/05/64 1975-07-05 persų kalbą Gulf-8/2/90 į nenustatytas. Jūs turite turėti bent jau 90 dienų ant aktyvios pareigos. Plius, jūs turbūt buvote paleistas po be negarbingų sąlygų. Jei jūs tarnavote mažiau, negu standartinės 90 dienų, jūs galite turėti teisę jei paleistas paslaugos prijungtam nedarbingumui.

Taikos metas

Paslauga paskola internetu per periods:-07/26/47 į 1950-06-26 & 1955-01-02 į 1964-04-08 & 1975-08-05 į 08/01/90To ruošiasi VA Paskolai, jūs turbūt aptarnavote bent jau 181 nuolatinės aktyvios pareigos dienas. Plius, jūs turbūt buvote paleistas po be negarbingų sąlygų. Jei jūs tarnavote mažiau, negu standartinės 181 dienos, jūs galite turėti teisę jei paleistas paslaugos prijungtam nedarbingumui.

Kiti klausimai apie VA Paskolas:

1) Yra sutuoktinis ar tinkamo veterano vaikai? Sutuoktinis turi teisę, jei veteranas mirė dėl paslaugos, prijungė nedarbingumą ar mirė tuo metu, kai ant aktyvios pareigos. Vaikai neturi teisę. 2), Kas daro paskolas? Privatūs skolintojai daro paskolas. Tačiau, VA garantija saugo šituos skolintojus klubine apranga prieš praradimą. Garantija leis skolintojams padaryti paskolas be kitų reikalavimų (pavyzdžiui, mokėjimas grynaisiais). 3) aš galiu gauti VA paskolą, jei aš buvau pašalintas ant praeityje? Taip. Geriausias būdas sužinoti, kaip ruoštis tam susisiekia su paskolos specialistu. Jie gali duoti jums patarimą dėl to, ką jūs galite padaryti, kad garantuotumėte, kad jūs galite ruoštis paskolai. Jei jūs svarstote VA Paskolą, atsiminkite, kad yra vis dar skirtingų paskolų įvairovės. Paskolos brokeris gali būti naudingu įrankiu, kad padėtų surasti tinkamiausią paskolą jūsų pirkimui. Jei jūs planuojate pragyvenimas jūsų namuose laiko ilgą periodą, jūs galite norėti svarstyti tradicinę pastovią palūkanų normą 15-ar 30 metų paskolą. Kitas pasirinkimas pasirenka reguliuojamą normos paskolą ir svarstyti finansavimą iš naujo vėl po kelių metų. Trumpalaikės klubas buda paskolos apima baliono paskolas ir vienerių metų reguliuojamas normos paskolas. Tiesiog spragtelėjimas PRISITAIKO DABAR [] ir rinktinė ‘Naminė Finansų iš naujo Paskola’, ar ‘Namo Perka Paskolą’ pageidaujamos paskolos Tipui? atsakymui.

FHA paskola yra geriausia vidaus paskola mano situacijai?

Jūs turite daug sprendimų, išsirinkdamas, koks paskolos tipas yra geriausias jūsų situacijai. FHA paskola yra geriausias? Apie VA paskolą? Kai yra Tradicinė paskola geriau negu FHA paskola?

Paskolos specialistas gali analizuoti jūsų situaciją, ir padėti jums nustatyti, kokia paskola yra geriausia jums. Daugeliu atvejų, yra kitų paskolų, naudingesnių negu FHA paskola. Nors tam tikrose situacijose, FHA paskolos yra geriausias pasirinkimas. Tiesiog spragtelėjimas PRISITAIKO DABAR [] ir rinktinė ‘Naminė Finansų iš naujo Paskola’, ar ‘Namo Perka Paskolą’ pageidaujamos paskolos Tipui? atsakymui.

Apie FHA Paskolos programą. Su FHA Paskola, jūsų vidaus paskola yra apdrausta HUD. FHA Programa yra suprojektuota, kad padėtų duoti naminiams pirkėjams galimybę ruoštis paskolai, kai jie galbūt kitaip nesiruošia. HUD priima dalį pavojaus paskoloje. Reikalavimai nėra taip aukšti FHA paskolai, kadangi jie yra Fannie Mae ar Freddie Mac Loans. Plius, paskolos gavėjas gali nupirkti namus su tiktai 3 % žemyn. Kažkoks apgaubia paskolos gavėją, gali ruoštis dovanos programoms, kurios leidžia jiems nupirkti namus be pinigų iš kišenės. Yra įvairovės FHA paskolos programos, kuriomis jūs galite pasinaudoti. Paskolos specialistas gali duoti jums patarimą, dėl kurio yra geriausias jums.

Jei jūs jau turite FHA paskolą, jūs galite norėti manyti, kad finansavimas iš naujo pasinaudoja šiandieniais žemais kursais. Maksimali Vidaus paskola yra 100 % FHA ir VA draugiškas. Jei jūs reikalingas vyriausybės palaikytos paskolos, mes pasieksime vienas jums. Tiesiog spragtelėjimas PRISITAIKO DABAR [] ir rinktinė ‘Naminė Finansų iš naujo Paskola’, ar ‘Namo Perka Paskolą’ pageidaujamos paskolos Tipui? atsakymui.

Padėkokite jums, Maksimaliai Vidaus paskolai

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.