Federalinės Rezervų Sistemos obligacija, pirkdamas geras žinias paskolos palūkanų normoms

parašė , 2013-01-23 08:44

Federalinės Rezervų Sistemos obligacija, pirkdamas geras žinias paskolos palūkanų normoms, artimai ateičiai. Kad padėtų ekonomikos paskatos išlaidoms, Federalinė Rezervų Sistema pirko Iždą, ir paskola palaikė saugumą pagal beprecedenčią normą. Tuo metu, kai šitas programas laikė QE 1, QE 2, ir QE 3, kuris reiškia Kiekybinį Palengvinimą, federacija pradėjo greitas kreditas šią programą per didelį nuosmukį. Ką ši iniciatyva darė vairuoja žemyn palūkanų normas per valdybą, nuo automobilių paskolų į paskolas.

Būdas tai dirba, yra daugiau Iždo, ir paskola palaikė saugumą, kuris yra nupirktas, padeda einantį žemyn spaudimą paskolos palūkanų normoms. Kuris yra didelės žinios bet kokiam vartotojui, kuris nori ar iš naujo finansuoti ar nupirkti namus. Šiuo metu, Federalinė Rezervų Sistema pirko nelygiai $45 milijardus per mėnesį ilgalaikiame Ižde, ir $40 milijardų per mėnesį paskoloje palaikė saugumą, darydami visą $85 milijardų per mėnesį investiciją
Jie tiktai tęs šią programą tiek ilgiau ir kai tik jie sustabdo savo obligacijos pirkimo programą, paskola internetu palūkanų normos visose rinkose per valdybą pakils.

Yra dvi pagrindinės priežastys, kad Federalinė Rezervų Sistema superka tiek daug Ižde, ir paskola palaikė saugumą. Pirma, tai vairuoja žemyn palūkanų normas, kuris skatina išlaidas todėl, kad, jei vartotojas gali sutaupyti kelis tūkstančius dolerių per metus ant jų paskolos tada jie neišvengiamai išleis tuos pinigus kitur. Federacijos mąstymas ant to yra toks, jei vartotojas išleis ir padės jų dolerius į ekonomiką, vietoj jų paskolos, tai tai galų gale paskatins samdymą tarp kompanijų todėl, kad tai sukurs vystymąsi.

Antra, pumpuojant milijardus dolerių į Iždą tai padarys tą rinką mažiau patrauklią investitoriams. Priežastis būdama, kad jų sugrįžimas ant investicijos bus labai žemas Ižde ir įkeis palaikytas saugumo rinkas, tokiu paskola nuo 18 metu būdu jie pasisuks į vertybinių popierių biržą vietoj to, kuri padeda kompanijoms ekonomikoje imti daugiau grynųjų pinigų, kad paskatintų samdymą be to.

Kai tik federacijos sustabdo šią pirkimo programą, palūkanų normos pradės pakilti nedelsiant. Šiuo momentu įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra dirbtinai žemi dėl programos, tokiu būdu būtų išmintinga iš naujo finansuoti ar nupirkti namus dabar. Paskolos palūkanų normos neis daug žemiau, negu jie yra šiuo momentu todėl, kad yra nepakankamai investitoriai, pasirūpinantys, padeda jų pinigus į žemą palūkanų iždą, ir Federalinė Rezervų Sistema neleis daugiau, negu jie yra šiuo momentu ant programos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.