Federaliniai studentų paskolos konsolidacijos faktai ir informacija jūs negalite nepataikyti

parašė , 2011-11-12 07:12

Federalinės Studentų paskolos yra lengvesnės užmokėti, ir atneša mažiau ilgalaikės kankynės ir panikos, jei šitos skolos yra paverstos į federalinę Studentų Paskolos Konsolidaciją. Jūsų paskolos konsolidavimas reiškia, kad visi drabuziai internetu skirtingi tipai studentų paskolų, kurias jūs įsigijote bus sukombinuoti vienoje paskoloje. Darbas taip turi daug pranašumų. Kadangi federalinės studentų paskolos palūkanų normos yra šiuo metu jų žemiausiame, skolina konsolidaciją, iš tikrųjų reiškia, kad palūkanų norma, panaudota visai jūsų paskolos trukmei, yra taisyta.

Tačiau, yra taip pat nenauda, kai kiekvienas padeda studentų paskolos konsolidacijai. Visa tai priklauso nuo jūsų, iš tikrųjų. Jei jūs manysite, kad užimtų jums ilgesnį laiką atsiskaityti su jūsų studentų paskola, jūs tada todėl užmokėsite daugiau palūkanų per savo visą paskolos atmokėjimą
Tačiau, nuo to laiko jūsų paskolų konsolidavime, nėra iš tikrųjų jokio nubaudimo išankstiniame apmokėjime ir jei jūs nuolat mokate tą patį kiekį užmokesčių anksčiau iš tikrųjų konsoliduoti jūsų paskolas, palūkanos, kurias jūs užsitrauksite reklama nepadidėtų. Jūs sugebėsite atsiskaityti su studentų paskola greičiau negu tada, kai jūs nekonsolidavote savo paskolų.

Viena kategorija į kurią jūs galėjote atsižvelgti dėl federalinių studentų paskolų padeda iš FFEL konsolidacijos paskolos. Ši paskolos programa padeda bet kokiam paskolos gavėjui per daugialypius atmokėjimo sąrašus. Per FFEL paskolos konsolidacijos programą, tiktai vienas užmokestis yra daromas kas mėnesį. FFEL programoje, studentų paskolos konsolidacija, kurią jūs įsigysite bus padaryta komercinio skolintojo, po kurio kredito biurai pasakys jums, kad jūs jau turite nulinį balansą savo pranešime, po darbo, tokiu būdu jūs tada pasirašysite naują paprastąjį vekselį, reiškiantį, kad jūs turėsite naują palūkanų normą ir atmokėjimo sąrašą. Bet, kad į FFEL studentų paskolos konsolidacijos naudą, jūs turite šiuo metu būti atmokėjime paskoloje, jūs neįvykdėte įsipareigojimų ar kad jūs sugebėjote padaryti bent jau tris savanoriškus ir laiku mėnesiniai užmokesčiai visiškai.

Vėl, studentų paskolų finansavimas iš naujo priklauso nuo paskolos gavėjo. Jungtinių Valstijų Išsimokslinimo Skyrius bet kokiu atveju neleidžia jokiam paskolos gavėjui iš naujo laboratoriniai tyrimai finansuoti studentų paskolos konsolidaciją. Bet jei tuo atveju, jei paskolos gavėjas turi papildomą federalinę paskolą, kuri nėra iš pradžių įtraukta į paskolos konsolidaciją, šitos skolos gali tada būti pridėtos ir apskaičiuotos vėl į kitą federalinę Konsolidacijos Paskolą. Kitas pranašumas, kai kiekvienas studentu atstovybe padeda iš studentų paskolos konsolidacijos yra toks, kad nėra jokių mokesčių ar užsitrauktų kaltinimų. Jungtinių Valstijų Išsimokslinimo Skyrius bet kokiu atveju nedaro kaltinimų ar renka bet kokius mokesčius bet kokiam paskolos gavėjui, kuris padeda iš studentų paskolos konsolidacijos.

Taip, dabar, kai detalės ir pranašumai buvo nubrėžti bendrais bruožais, sekantis yra pagrindinis sąrašas kai kurių studentų paskolų, kurios turi teisę būti konsoliduotos: ĮŽŪLUS – federalinės Perkins Paskolos, anksčiau Nacijų Gynyba Tiesioginės Studentų Paskolos / Nacionalinės Tiesioginės Studentų Paskolos (NDSL), PLIUS – federalinis PLIUS (Tėvų) Paskolos, SCON – Subsidijuotos federalinės Konsolidacijos Paskolos, UCON-Nesubsidijuotos federalinės Konsolidacijos Paskolos, SLS – federalinės Papildomos Paskolos Studentams (anksčiau Pagalbinės Paskolos, kad Padėtų Studentams (DEJA) ir Studentui PLIUS Paskolos), SS – Subsidijuotas federalinis Stafford Loans & Garantuotos Studentų Paskolos (GSL), DSS – Tiesioginis Subsidijuotas Stafford Loans, DUS – Tiesioginis Nesubsidijuotas Stafford Loans, DPLUS – Tiesioginis PLIUS Paskolos, DUCON – Tiesioginė Nesubsidijuota Konsolidacijos Paskola, apimdamas Tiesioginis PLIUS Konsolidacijos Paskolos.

Studentų paskolos konsolidacija yra pranašesnė. Paskolos gavėjas yra vis dar priskirtas į tos pačios federalinės pašalpos naudą. Tai yra todėl, kad studentų paskolos konsolidacija yra svetainiu kurimas federalinė programa. Ir būdamas tai federalinė programa, paskolos gavėjas yra daugiau, negu pasveikinimas ir yra priskirtas į įvairią pašalpą tokią kaip atidėliojimas, dominti, kuris yra neapmokestinamas ir pakantumas. Plius, studentų paskola yra garantuota vyriausybės ir yra apdrausta federacijos principu.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.