Galvosūkio vidaus paskola – čia šiandien nueitas rytoj!

parašė , 2011-11-11 21:32

1. Kas yra galvosūkio vidaus paskola?

Galvosūkio vidaus paskola yra apskritai įvedama į skolinančią sistemą, kad aptarnautų specifinę funkciją, daug kaip geriausios kokybės sopper, mes matome raundų ant šlapios kriketo aikštelės darbą! Jie turi ten sugerti viršuje papildomą likvidumą, kuris grasina nuraminti skolinančią rinką į neveiklumo valstybę. Šitų paskolų istoriškai griebiasi į tai, kai ekonominei aplinkai reikia katalizatoriaus, kad palaikytų momentą skolinančioje svetainiu kurimas rinkoje.

Galvosūkio vidaus paskola neša patrauklias palūkanų normas ir nukainoja pasiūlymus per pradinę paskolos fazę. Po apibrėžto laiko tarpo, jie vėl patenka atgal į tų laikų dominuojančias palūkanų normas.
2. Ką jie turi jų paslaugoje?

a. Paskolos normos yra paprastai 2 ar daugiau procentiniais punktais žemesnės negu reguliari dominuojanti palūkanų norma.

b. Jie yra paprastai dvejopi paskolos normos planai su pradiniu metų pastoviu skaičiumi (paprastai 1-5 metai) su specifinėmis palūkanų normomis su opcija pajudėti į plaukiojančias normas apibrėžto laikotarpio pabaigoje.

c. Su smukimu turto kainose ir sąvokose kaip prieinami gyvenamieji namai, įeidami į paveikslą šitie paskolos planai aprūpins ekonomiškai gyvybingą pasirinkimą pirmą kartą naminiais pirkėjais.

Galvosūkio nutukimas vidaus paskolos planai yra bet pavyzdys daugelio tokių paskolos planų, kurie yra dėti ir supakuoti patraukliai, kad patrauktų paskolos pretendento neatidėliotiną dėmesį. Duotas apačioje yra kai kurios rodyklės, kad padėtų jums tyrinėti ir įvertinti tokį pasirinkimą, kuris periodiškai nėra namie rinkoje.

3. Kaip aš pasirenku geriausią paskolą? greitas svorio metimas

Palyginkite visą paskolos kainą su einamaisiais parametrais. Pradžioje, einamieji galvosūkio vidaus paskolos planai skiriasi diapazonu 0.25-0.3 procentų pagal galvosūkio normas. Kiekvienam reikia į faktorių kitose kainose kaip apdirbimas mokesčio, priemokų už aptarnavimą ir taip toliau. Nustatyti visą paskolos kainą pagal dominuojančias galvosūkio normas. Tiktai, kai plaukiojančios normos numiršta, gali kiekvienas įvertinti, kiek dar palūkanų sąnaudos tai spręs į.

4. Aš išsirenku, privatus skolintojas ar PSU?

PSU atveju jūs negalite pasiekti, kad išsirinktumėte – dažniau, bankas galėtų pasiekti, kad pasirinktų jus! PSUs yra apskritai daugiau pavojaus, nelinkusio negu privatus skolintojas. Yra labai griežtų normų, kur tinkamumas yra sudomintas. Viskas surišama prie jūsų paskolos atmokėjimo gebėjimo.

5. Galvosūkio vidaus paskola ir al tinkamumas

Šis būdamas nukainotas palūkanų normos pasiūlymas apskritai bankai ir ypač PSUs yra atsargesni su tinkamumo normomis.

A. Turto amžius turi reikšmę?

Vyresnis turtas, aukščiau mokėjimas grynaisiais ar net atmetimas, jei namas pakeitė per didelį skaičių rankų ir taip toliau. Apskritai bankų fondas 85 % projektinės kainos, bet vyresnių ypatybių gali sumažinti tai net toliau.

Privatūs skolintojai galėtų būti labiau prieinami seno turto atveju. pagrįstas daugiau neapsaugojimo ir patirties drabuziai apdorojime su tokiais scenarijais kaip jų profesinės patirties dalis.

B. Mano turtui turi iš anksto pritarti?

Kai bankas jau patikrino tam tikro statybininko turto pavadinimo dokumentus, tai tampa iš anksto pritarta. Tai daro paskolos sankciją už iš anksto pritartą turtą daug greičiau, ir PSUs rūpinasi šiuo aspektu.

C. Kur aš dirbu ir kaip ilgai klausimas?

Darbo istorija neabejotinai turi reikšmę! Jūsų darbo profesinė patirtis yra taip pat kriterijus, kad išmatuotų jūsų paskolos atmokėjimo gebėjimą, išskyrus jūsų kompanijos mandatus. 3 metai yra, kaip ilgai jūs, kaip laukiama, pasiliksite jūsų einamojoje kompanijoje, dedikuoti.lt nuolaida kad turėtumėte teisę paskolai su tam tikrais PSU bankais!

D. Kas yra kreditingumo ataskaitos vaidmuo?

Tai labai kritiška bankui, kad matuotų jūsų atmokėjimo profesinę patirtį atveju ankstesnių paskolų ir kreditinės kortelės užmokesčių. Nesena RBI direktyva leidžia, kad jūs į dabar gaunate prieigą prie savo kreditingumo ataskaitos. Prašom įsitikinti, kad jūs gaunate kopiją ir matote, kaip jūs sekatės.

8. Kaip aš žinau, kad bankas nesigriebs, kad pamirkytų plaukiojančių normų padidėjimą vėliau?

Susekimas profesinės patirties banko tokiose svarstomose problemose padeda daug. Jūs pastebėsite struktūrą palūkanų normų pakėlime, ir RBI taip pat vedė apžvalgą, kad suprastų šią struktūrą per skirtingus bankus.

Taip pat atsiminkite, kad jūs galite visada nuspręsti perjungti savo vidaus paskolą skirtingam tiekėjui ar suderėti su jūsų einamuoju paskolos tiekėju dėl geresnės palūkanų normos, kai tik galvosūkio pasiūlymas baigiasi. Net jei yra išankstinio apmokėjimo nubaudimo, galėtų būti verta poslinkio, jei naujos paskolos normos yra daugiau kaip 2-3 % pigesnės.

Nepamirškite paklausti savo banko:

a. Kas mano visa paskola yra kainuota?

b. Kai nuoseklus paskolins normas, numiršta? Aš būsiu praneštas? (Tikrinkite palūkanų pakartotinės kelties punktą pagal savo paskolos sutartį).

c. Padarykite aš turiu pasirinkimą perjungimo į naują paskolos planą, pasiūlytą jūsų, ar keičiu mano paskolą bet kokiame punkte per paskolos kadenciją. Yra kaltinimas? (Užregistruokite išankstinio apmokėjimo nubaudimo punktą savo paskolos sutartyje).

d. Kai tikras persikels nuosavybės, vyksta po buvimo grąžinto?

e. Aš galiu turėti skolos išmokėjimo stalo kopiją? Tai parodys, kaip jūs grąžinsite savo EMI. Jūs pradėsite, mokėdamas daugiau palūkanų, o ne viršininką pradinius metus. Taip, kai naujos palūkanų normos numiršta, tai prisitaikys prie reikšmingo viršininko procentinio dydžio. Tai pagrindinis todėl, kad palūkanų normų plaukiojimas galėjo būti aukštesnis aukštesniems paskolos kiekiams!

Galvosūkio vidaus paskola kaip pabrėžtas anksčiau buvo įvesta į skolinančią srovę, kad sukurtų daug skolinančios rinkos reikalingumo didėjimo. Pasiekęs tai su jo įžanga jo dabar lėtai atjunkymas iš sistemos su paskolos palūkanų normomis visas komplektas, kuris būtų pervertas kitame ketvirtyje. Naujai įvesta tarifinio atlygio sistema, kuri tikėtina siūbuos į vietą nuo balandžio 1-osios pirmyn bus įžanga į galimą išvyką palūkanų normose. Tai neturi parodyti, kad ten galbūt ne daugiau galvosūkio vidaus paskolos planų pagal žemesnes normas, tai tiktai reiškia, kad jie gali būti lygūs ar truputį aukščiau negu tarifinis atlygis!

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.