Geriausias mokyklinis paskolos konsolidacijos pasirinkimas

parašė , 2011-11-30 08:41

Mokyklinė paskolos konsolidacija aprūpina jus galimybe sujungti visas jūsų paskolas ir užmokėti tiktai vieną kartą už visus juos. Yra daug pasirinkimo, pataikaujančio beveik visų poreikiui. Šitas pasirinkimas yra padalytas į rubai kitas dvi pagrindines kategorijas:

Federalinė paskolos konsolidacija

Privati paskolos konsolidacija

1. Federalinis:

Šis mokyklinės paskolos konsolidacijos tipas aprūpina finansinę pagalbą tiems, kas yra įrašytas mokyklose, kurios dalyvauja federalinėse pagalbos programose. Mokyklos mes turime galvoje dvejų metų ar ketverių metų laipsnio apdovanojimą vieša ar privati kolegija, universitetas ar prekybos mokykla.
Konsolidacija gali padėti mažinti jūsų studentų paskolos skolą, taisydama ir mažindama palūkanų normą jūsų paskolose. Šis paskolos pasirinkimas taip pat sukombinuos jūsų atskiras paskolos skolas į vieną paketą, tokiu būdu valdantį jūsų skolos mokėjimo pasirinkimą.

Tinkamumas apie federalinę paskolą:

Kad ruoštųsi federalinei konsolidacijai, kiekvienas turi tikrinti kitus daiktus prieš kreipimas dėl to. zidiniu kapsules

Kandidatas neturi daugiau būti įrašytas mokykloje (apibrėžtas kaip įrašytas mažiau, negu pertrauka tarp kėlinių)

Jūs turite būti per ‘grakštumo periodą’ paskolos ar turite aktyviai grąžinti savo paskolą.

Daugumos konsolidacijos kompanijų reikalingas minimalaus paskolos kiekio t.y. 10.000$ yra tipiški.

Federalinės Paskolos tipai:

Federalinė Šeimos Išsimokslinimo Paskolos Programa: Jie yra viešos privačios paskolos, nutaikytos, kad tiektų ir valdytų garantuotas mokomąsias paskolas tėvams ir studentams. Tai aprūpina kitus tipus paskolos poviduriniam išsilavinimui:

Stafford Loan: Stafford paskolos drabuziai internete konsolidacija yra pastovios palūkanų normos finansavimo iš naujo programa, kuri kombinuoja visas jūsų egzistuojančias federalines paskolas į vieną naują paskolą.

PLIUS Paskola: PLIUS paskola konsolidacija yra kita forma federalinės mokyklinės paskolos, kuri leidžia jums supakuoti visus jūsų PLIUS paskolos, anksčiau paimtos, kad finansuotų jūsų vaiko išsimokslinimą, į vieną paskolą su žemesniu mėnesiniu užmokesčiu.

Absolvento Konsolidacija Stafford Loan: absolvento dedikuoti.lt paskolos konsolidacija Stafford yra didelis finansinis įrankis tiems, kas neseniai davė diplomą ir bando atsiskaityti su jų absolvento paskolomis Stafford.

Federalinės Tiesioginės Konsolidacijos Paskolos: federalinė tiesioginė paskolos konsolidacija yra praktinis atmokėjimo įrankis, kuris įgalina jus sukombinuoti visas jūsų federalines Tiesiogines studentų paskolas į vieną paskolą. Federalinė Tiesioginė paskola siūlo kitą konsolidacijos pasirinkimą:

· Tiesioginės Subsidijuotos Konsolidacijos Paskolos: Thiscombines federalinės studentų paskolos, tinkamos palūkanų subsidijoms, toks kaip subsidijuotas FFELP, Tiesioginės Paskolos ir federalinės zidiniai krosneles Perkins Paskolos.

· Tiesioginės Nesubsidijuotos Konsolidacijos Paskolos: Thiscombines federalinis studentas skolina ne tinkamas palūkanų subsidijoms. Jei bet kuri paskolų, kurios būtų konsoliduotos, yra nesubsidijuota, tai jūs turite teisę Nesubsidijuotai Tiesioginei Konsolidacijos Paskolai.

· Tiesioginis PLIUS Konsolidacijos Paskolos: Thiscombines FFELP PLIUS ir Tiesioginis PLIUS paskolos.

Federalinės Paskolos pašalpa:

Įvairiai pašalpai gali padėti, jei jūs renkatės federalinę programą. Kai kurie iš jų yra išdėstyti apačioje:

Mažina mėnesinius užmokesčius

Aprūpina nustatytų palūkanų normas

Reikalingas tiktai vieno užmokesčio kas mėnesį

Gerina kredito reitingą

Siūlo lankstų užmokesčio pasirinkimą

Joks išankstinio apmokėjimo nubaudimas

Federalinės Paskolos Konsolidacijos nenauda:

Jei palyginti su pašalpa, konsolidacija turi mažesnę nenaudą, kuri yra paminėta apačioje:

Ima ilgai, kad sumokėtų

Didina bendrąją sumą paskolos

Užrakintos palūkanų normos t.y. jei palūkanų normos mažėja, jūsų norma nemažins/keis

Praraskite pašalpą (jei bet kas) nuo ankstesnių paskolų

2. Privati paskola:

Privačios paskolos konsolidacijos tikslas yra daugmaž tas pats kaip ta federalinės paskolos konsolidacijos, bet procedūros, ir ypatybės skiriasi. Tai kombinuoja tiktai jūsų nepadarytas privačias išsimokslinimo paskolas į vieną paketą. Privačios paskolos dengia mokomąsias išlaidas kaip mokymas, sutarimas ar bet kokios kitos mokomosios išlaidos.

Tinkamumas apie privačią paskolos konsolidaciją:

Kadangi yra kelios tinkamumo taisyklės ruoštis federalinei paskolos konsolidacijai, panašiai privati paskola apmokestina kažkokį reguliavimą ant kiekvienos paraiškos, kurią tai gauna būtinam pritarimui. Šitie kriterijai yra paminėti apačioje:

Kandidatas turi būti atleast pertrauka tarp kėlinių, įrašyta laipsnyje ar techninėje programoje / diplomo XXX programoje. Turėkite minimumą 10.000$ privačiose mokomosiose paskolose

Yra atmokėjimo padėtyje privačių išsimokslinimo paskolų paraiškos laiku

Turėkite gerą kredito padėtį

Turėkite įrodymą sutarimo ir pristatykite pajamas

Privačios paskolos pašalpa:

Gerina užmokesčio istoriją, ir kreditas laimi

Duoda konkurencingą palūkanų normą prieš nevyriausybines paskolas

Aprūpina būdą konsoliduoti faktiškai visas privačias ir nefederalines mokomąsias paskolas

Leidžia jums konsoliduoti susijusią su išsimokslinimu įsiskolinusią taip pat kaip susijusią su išsimokslinimu kreditinės kortelės skolą

Įgalinkite jus parašyti mažiau tikrinimo, ir gali taip pat nuleisti žemyn mėnesines įmokas

Ilgesnė atmokėjimo trukmė (iki 30 metų kai kuriais atvejais)

Nuleiskite mėnesinį užmokestį

Federalinė paskola prieš Privatus – Skirtumas:

Federalinė paskolos konsolidacija yra įrankis, kad iš naujo finansuotų federalinę išsimokslinimo paskolą tiktai tuo metu, kai Privati paskolos konsolidacija yra būdas iš naujo finansuoti privačią išsimokslinimo paskolą tiktai. Svarbiausias skirtumas yra, kad federalinė paskolos konsolidacija atvyksta su nustatytų palūkanų norma tuo metu, kai privati paskolos konsolidacija atvyksta su rinkos kursu, kuris gali būti taisytas ar kintamasis.

Jei jūs konsoliduojate ir federalines, ir privačias paskolas, jūs turite įsitikinti, kad sulaikytumėte juos atskirus, t.y. federalinės paskolos su privačia paskola finansavimas iš naujo labiausiai tikėtina bus daug didesnių palūkanų kaltinimo priežastis, jei palyginti su kiekiu jūs užmokėtumėte, laikydamas juos atskirai.

Mūsų Patarimas: Tyrinėjimas kruopščiai apie visą konsolidacijos pasirinkimą iš pradžių ir tiktai tada nusprendžia konsoliduoti jūsų mokyklines paskolas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.