Hipotekos bankininkystės apžvalga

parašė , 2011-10-14 19:41

Hipotekos, bankininkystės skiriasi nuo tarpininkavimo, kad pati įmonė teikia paskolą klientui. Hipotekos makleris tiesiog veikia kaip ryšius tarp kliento ir keletą skirtingų finansinių institucijų, kad gali arba negali būti pasiruošęs suteikti kliento su hipotekos ar susijusios kredito galimybės. Viena iš pirminių naudą darbo kaip hipotekos banko, o ne kaip tarpininkas yra tai, kad šios įmonės turi sugebėjimą uždirbti mokesčius, kurie paprastai du kartus kaip aukšto. Tai yra dėl to, kad hipotekos rubai bankininkystės įmonė turi galimybę parduoti uždaroje paskolos antrinės pirkėjui. Finansų maklerio įmonės niekada rankenos bet finansavimo, susijusio su nekilnojamojo turto sandorio uždarymo.
Labiausiai hipotekos bankininkystės įmonėms naudoti sandėlio kredito linijos siekiant teikti savo paskolas. Paprastai šios kredito linijos yra panašus į labai didelės kredito kortelės. Kai kuriais atvejais, didesni hipotekos bankai gali turėti iki $100,000,000 dėl teikti paskolas savo klientams. Kai kuriais atvejais, šios bankininkystės įmonės bus surengti kokybės paskolų reikšmingą laikotarpį ir taip, kad jie galės sukurti labai pasikartojančios konfiskuotu automobiliu aukcionas pajamų srautas. Tačiau, atsižvelgiant į dabartinę paskolų rinkos, daug hipotekos bankininkystės įmonių kreipėsi nedelsiant parduoti paskolas, kai jie jau uždarytos. Paprastai vėlavimo trukmė tarp uždarymo ir pardavimas yra keturiasdešimt aštuonių iki septyniasdešimt dviejų valandų. Tačiau daugelis vandens turizmas antrinės pirkėjai turi tapti daug daugiau darbštus, kiek jis susijęs su įgyti uždaroje paskolas. Masyvi finansinių iškritos iš būsto rinkos visų pirma buvo priskirtas tai, kad daugelis hipotekos įmonėms ir pirkėjų tinkamai nebaigtas deramai rūpestingai. Taip, daug didelės finansinės įmonės prarado dešimtis milijardų dolerių, kai mažas pajamas ir prasta kredito skolininkų numatytoji savo hipotekas. Tačiau nuo to laiko, vyriausybės ir daug reguliavimo agentūrų sutrukdė toksiškos paskolomis iš hipotekos, bankininkystės įmonėms.

Galiausiai, yra nemažai išmokas, susijusias su tampa bankininkas, o ne hipotekos makleris. Dar kartą, mokesčiai yra žymiai didesnė, ji suteikia daugiau prestižą dėl darbo su klientais, vandens turizmas ir jūsų galimybes plėsti savo hipotekos bankininkystės įmonė yra daug geriau nei jei jūs tiesiog veikia kaip a tarpininkavimo. Viena iš pirminių veikdama šio pajėgumų trūkumus, kad ten yra žymiai daugiau rizikų, susijusių su paskolų per savo įmonės pavadinimą. Mes ir toliau liesti apie tai, kaip mes pažanga per šią seriją diskusijų.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.