iPhone 4 dėklai

parašė , 2013-03-01 15:47

Nuolatos tobulindama savo produkciją kompanija „Apple“ dar labiau patobulino savo produktą – naujasis iPhone 4 dar geresnis, „protingesnis“ ir išmanesnis. Yra žmonių, kurie savo iPhone 4 visada laiko rankoje, aktyviai skambina ar nuolatos rašo. Tačiau tie, kurie daro pertraukas tarp naudojimosi juo, ieško būdų, kaip apsaugoti išmanųjį telefoną nuo išorinių veiksnių. Viena iš galimybių – iPhone 4 dėklai.

Svajonių telefoną galite apsaugoti išsirinkę būtent iPhone 4 modeliui sukurtą dėklą. Pirmiausia turite nuspręsti ko jūs norite. Vieniems patinka ryškumas, kitiems – griežtumas. O ką daryti tiems, kurie nežino ko būtent nori, tačiau kai pamato variantą sako: „O! Būtent to aš ir ieškojau!“? Taigi, apžvelgsime naujausius ir populiariausius iPhone 4 dėklų variantus.

Patys paprasčiausi ir populiariausi iPhone 4 deklai – juodi arba balti. Galima sakyti, kad tokie plastikiniai dėklai yra visų iPhone 4 dėklų pirmtakai. Tokį variantą dažniausiai renkasi klasiką mėgstantys žmonės. Galbūt tokios kontrastingos spalvos sukuria griežtumo įspūdį, tačiau šis variantas yra visiškai neutralus ryškių spalvų atžvilgiu.

Iš mados neišeina ir odiniai iPhone 4 dėklai – maišeliai. Tai geriausias variantas tiems, kurie nenori, kad jų išmanusis telefonas visada būtų dėkle, o tik tada, kai juo nėra naudojamasi. Tokie tamsios spalvos odiniai dėklai yra vienas iš senesnių variantų, tačiau dėl savo kokybės ir patvarumo nesitraukia iš rinkos.

iPhone 4 dėklai

iPhone 4 dėklai

Tiesų kelią populiarumo link skinasi atverčiami odiniai iPhone deklai, kurie žavi vartotojus savo medžiagos ir dėklo tipo produktu. Tai labai patogus variantas mėgstantiems odą, tačiau nenorintiems išiminėti išmaniojo telefono iš dėklo. Telefonas visada bus apsaugotas odos, tereikia atsegti ir atversti ekraną saugančią dalį.

Taip pat yra specialūs iPhone 4 dėklai sportininkams. Prisegamas prie rankos dėklas leidžia patalpinti jūsų išmanųjį telefoną po permatomu priekiniu skydeliu, kuris netrukdo naudotis visomis funkcijomis. Galite nebijoti dėl dydžio – užsegimas reguliuojasi, tinka ir smulkiai ir stambiai rankai. Taip pat nevertėtų nerimauti dėl drėgmės poveikio jūsų išmaniajam telefonui, mat priekinis skydelis yra neperšlampamas.

Populiariausi tarp „linksmų plaučių“ žmonių yra piešiniais išmarginti plastikiniai iPhone 4 dėklai. Šmaikštūs savo turiniu arba žavūs savo nuostabių vaizdų atkūrimu dėklai dabar yra populiarumo viršūnėje, tačiau juos sparčiai vejasi kraštų apvadai – „bumperiai“. Tokio tipo dėklai pasižymi labai plačia spalvų palete, o tai yra labai svarbu individualumo trokštantiems klientams.

Taip pat iPhone dėklai pasižymi naujovėmis. Vandeniui atsparūs dėklai apsaugos jūsų išmanųjį telefoną net iki 1 m gylio. Aktyviai besinaudojantiems  savo iPhone vertėtų išbandyti dėklą su integruota baterija. Visada galėsite pasitikrinti likusią energijos dalį dėkle žvilgtelėję į dėklo apačioje esančias lemputes. Įkrovimas labai paprastas – naudojamas standartinis sieninis įkroviklis arba USB laidas tiesioginiam įkrovimui iš kompiuterio.

Dėklas/stovas turėtų sužavėti mėgstančius savo išmaniuoju telefonu žiūrėti vaizdo klipus. Tereikia įstatyti monetą į dėklo nugarėlėje esantį rėžį ir jūsų telefonas stovės ant lygaus paviršiaus norimu kampu.

Iphone 4 dėklai atlieka ne tik apsauginę funkciją, tačiau ir prisitaiko prie jūsų kasdieninės aplinkos. Pagal asmeninius poreikius galėsite išsirinkti jums priimtiniausią variantą iš gana didelės pasiūlos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.