Įrangos moteriškų drabužių siuvimui siuvimas

parašė , 2013-01-04 13:47

Moteriškų drabužių Siuvimo prekės

Tiek reikia, kad naminis siuvėjas turėtų deramus įrankius, kad dirbtų su kaip dailidė.

Be jų kiekvienam kliudo įvairiuose būduose ir yra linkęs surasti darbą atimanti drąsą užduotis.

Šitas dienas pažangos ir progreso, net Naminė moteris sužino, kad yra ribos iki ištvermingumo, ir naminis gyvenimas ir pareigos turi būti teikti malonumas ir visas darbas, padarytas Siuvimo prekės.

Tai, vienas iš naminio studijavimo ir ekonominė ypatybė namų šeimininkės pasiekimų, siuvimo, buvo didžioji dalis užduoties dėl trūkumo žinių apie temą, taip pat įrangos trūkumas.

Siuvimo prekės yra taip būtinas darbuotojui, kadangi virtuvė yra virėjui. Chirurgai, gydytojai, ir slaugytojos daro įrangą pirmu apsvarstymu. Dar mes imame porą senų nuobodžių žirklių ir sumažiname nelygius kraštus geroje medžiagoje ir sekamės kaip geriausiai, mes galime, kuris yra viskas neteisingas.

Turėkime visa, kas būtina, kad pasirodytumėte gerą darbą mūsų naminiuose moteriškų drabužių siuvimo svečių kambariuose, kad mūsų darbas neatrodytų savo darbo:

Suknelės formos Sijonas matuoja Žirkles (9 ar 10 colių ilgio). Popierius adatų (7 Numeris). Dygsniavimas medvilnės (60 Numeris). 48 colių ilgio sijono taisyklė, nupirktas siuvėjų aprūpinimo name. Kasetės linija. Segtukai, su gerais punktais. Švitro krepšys. Rato susekimas. Siuvėjų kreida. Vaškas. Siuvėjų niuksas, nupirktas metalo dirbinių parduotuvėje ar siuvėjų aprūpinimo namas (sagos kilpoms). Siuvėjų pagalvėlės (2 dydžiai). Spauskite audeklą. Kempinė. Plaktuvo šluota. Du spausti lygintuvus (12 svarų ir 6 svarai). Stalo siuvimas. Prekės gyvūnams.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.