JK asmens paskola patarimai

parašė , 2011-10-18 07:00

Skolinimosi pinigψ, yra didelis sprendimą ir ne ką nors, kad gali būti Suskubo į be galvoti. Štai kodėl dauguma finansų ekspertų rekomenduoti, rasite laiko eiti per konsultacijas ir atsakyti į šiuos klausimus.

Kiek man reikia skolintis ir kiek gali sau?

Kas yra realus grąžinimo laikotarpis man?

Kokios yra mano kitų skolinimosi parinktys?

Turėtų eiti saugią arba neužtikrintos paskolos?

Ką turėčiau žinoti apie palūkanų normas?

Kaip rasti geriausią paskolos bendrovė arba paskolos brokeris?

Kiek man reikia skolintis ir kiek gali sau?

Jums reikia skolintis pinigų karjera sumą, tikriausiai bus toks pat, kaip atostogų, automobilių ir kitų prekių, jūs ketinate pirkti sąnaudos. Bet kuriuo atveju tai sprendimas jums, vienintelis patarimų aš galiu pasiūlyti yra įsitikinti, kad jūs tik skolintis pinigų, kad jums tikrai reikia, kad jūs galite sau leisti, grąžinimo sumą

Siekiant dirbti, kiek jūs galite sau leisti mokėti atgal jums reikia turėti pinigų valdymo planą. Šis planas yra savo biudžetą, visas namų ūkio pajamas ir visi namų ūkio išlaidų ir padeda jums nustatyti, ką norite daryti su bet kairėje per pinigų mėnesio pabaigoje. Baigę savo planą galite matyti, kiek jūs realiai gali sau leisti sumokėti kiekvieną mėnesį. Šios sumos turėtų nustatyti, kiek jūs kaip numesti svorio skolintis ir kas laiką galite mokėti jį atgal.

Kas yra realus grąžinimo laikotarpis man?

Jos labai temping pasirinkti ilgą grąžinimo laikotarpį, tai reiškia, kad galite arba grąžinti mažesnę sumą kiekvieną mėnesį arba net pasirinkti padidinti skolintis pinigų sumą. Tačiau reikėtų prisiminti, kad ilgesnis terminas paskolos, tuo daugiau pinigų jums mokėti atgal iš viso (palūkanos ir mokesčiai).Toliau pateiktoje lentelėje grąžinimo įrodo papildomų išlaidų ilgesnis grąžinimo laikotarpis.

Tačiau svarbu taip pat nėra pabaigos vyksta trumpiausio grąžinti laikotarpio, jūs galite sau leisti ir paliekant savo mėnesiniame balanse nulinis su jokios servai judėjimo turėtų jums praleisti daugiau nei jūs sąmatos už bet kurį nurodytą mėnesį. Taigi visada būkite atsargūs, leisti jokių siurprizų ir įsitikinkite palikti pakankamai pinigų, kad jūs galite mėgautis save laikas nuo laiko.

Pavyzdys grąžinimo lentelė (10 %)

Grąžinimo laikotarpis 3 metus 5 metus 10 metų

Sumą pasiskolinti £ 10,000.00 £ 10,000.00 £ 10,000.00

Iš viso palūkanų grąžinamos £ 1,543.40 £ 2,621.60 £ 5,573.60

Mėnesio grąžinimo £ 320.65 £ 210.36 £ 129.70 atitinkamai

Kokios yra mano kitų skolinimosi parinktys?

Prieš atsižvelgiant jums iš asmens paskola turėtų visada ištirti, kas kitas pasirinktis turite atidaryti jums finansuoti tą pirkimą. Jei turite taupymo tada jis bus tikrai sutaupyti pinigų taupymo vietoj naudoti mokėti palūkanas už paskolas. Turėtų naudojant taupymo neturi būti įmanoma jums kitų formų skolinimosi apimti toliau.

Overdraftus. Jei jums reikia tik pinigų palyginti trumpą laikotarpį ir tik kas dabar ir vėl tada turėtų apsvarstyti su galimybe pereikvoti. Vidutinės trukmės ir ilgalaikę skolinimosi nerekomenduojama overdraftus.

Plokštę kredito kortelės baidariu nuoma kaune yra kitas puikus trumpą laiką skolinimo formai. Jei jums reikia šiek tiek padėti nuo laiko per daug laiko tada kredito kortelės gali būti labai naudinga ir lanksti. Dauguma korteles taip pat siūlo grynųjų pinigų atgal, 0 % balanso pervedimų už pirmuosius šešis mėnesius arba mažas Įvadiniai kursai. Paprastai didesni APR kredito kortelių, kai baigiasi “pasiūlymas”-tai, kad jie ne kaip ekonomiškai efektyvių, asmeninλs paskolos ilgesnio laikotarpio.u000dHipotekos. Kita galimybė namų yra re-mortgaging savo namus atrakinti kapitalo, sąlygotosios į turtą ir dideliam namas vertes, per pastaruosius kelerius metus, dauguma žmonių dabar turi didelį nuosavybės savo namuose. Šio tipo skolinimosi palūkanų normos yra paprastai nedidelis, bet verta prisiminti, kad jums galėtų būti moka nuo savo hipotekos ir į savo anksčiau suplanuotas išėjimo į pensiją.

Turėtų eiti saugią arba neužtikrintos paskolos?

Asmeninės paskolos gali būti arba užtikrintos arba neužtikrintas. Garantuotos automobiliu supirkimas paskolos garantiją dėl pagrindinių turto, paprastai paskolos gavėjo namo. Jie yra pigiau nei neužtikrintas paskolas bet nuolat praleidote grąžinimas (numatytasis dėl paskolos sutartis) rizikuojate prarasti savo namuose, kaip ji gali būti areštuotas skolintojas ir parduodami grąžinti savo skolų, nors paprastai tai paskutinė išeitis dauguma skolintojų. Užtikrintos paskolos paprastai naudojami kai skolinimosi didesnių sumų pinigų per ilgesnį laiką.

Kitos rūšies asmeninės paskolos yra negarantuotΰ paskolΰ. Jei neturite namuose arba mokėti hipotekos tada galite tik priimti neužtikrintas paskolas. Neužtikrintas paskolas yra paprastai galima mažesnėms sumoms (£ 500-£ 15000). Šios paskolos yra brangiau, nes jie yra rizikingesnę skolintojas, negalima atsiimti tuo atveju įvežti savo namuose atgauti paskolos, jei nieko goes wrong. Žinoma neužtikrintas paskolas yra taip pat atviros namų taip pat.

Ką turėčiau žinoti apie palūkanų normas?

Trumpai mažesnis metinė procentinė norma (Mn) geriau. Tačiau palūkanų suma mokate už paskolą priklauso jϋsψ kredito reitingas. Jei turite gerą reitingą tada jums yra saugesnis statymai už paskola įmonei ir todėl mėgautis mažesnės palūkanų normos. Taip pat verta pažymėti, kad matote normos reklamuojami yra dažnai žinomi tik žmonėms su puikus kredito reitingus arba kurie skolintis nustatyto minimalaus dydžio.

Kitos bendra klaida yra lyginant paskolas pagal palūkanų normas. Palūkanų norma savo nesuteikia visą vaizdą, nes jis neapima visų mokesčių. Tačiau pagalba yra ranka metinę normą arba APR, kuris yra skaičiavimas, kuris leidžia vartotojams vertinti ir palyginti skolinimosi forma. APR atsižvelgia į jums mokėti palūkanų normą ir kitus mokesčius, paskolos teikėjas už. Taip pat atrodo, kada ir kaip dažnai turi būti sumokėtos palūkanos ir mokesčiai. Todėl įsitikinkite, kad jūs palyginti MPa, kai pirkinių geriausių ir ne skelbiamą metinę palūkanų normą.

Kaip rasti geriausią paskolos bendrovė arba paskolos brokeris?

Kai atsakėte į visus kitus klausimus esate pasiruošę pradėti savo pirkinių aplink geriausią vertę paskolos jūsų aplinkybes. Nebent turite gauti pasisekė pirmą kartą vienintelis būdas gauti geriausią paskolos yra tiesiog tai padaryti, paieškoti ir palyginti. Tai paprastai daug laiko, tačiau dažnai verta kaip skirtumas nuo vieno skolintojas į kitą dažnai yra šimtai. Paskolos brokeriai pretenduoti į tai ieškoti jums, bet nėra nebūtinai pigiausias ir kartais turėti didelį mokestį, todėl įsitikinkite, kad jums patikrinti daug įmonių sau.

Taip pat verta prisiminti, kad pigiausias paskolos įmonės ne visada yra geriausia. Taigi eikite su kompanija, kad jūs manote, kad galite pasitikėti, net jei jis kainuoja šiek tiek daugiau. Kai kurių mažesnių ir mažiau etikos bendrovių suteiks mažesnis standartas klientų aptarnavimo ir galbūt taikyti daugiau nei kai kurie daugiau įsteigtas kreditoriai, kurių varduose apsaugoti mokesčius.

Taigi ne jums eiti ir gauti geriausią vertę paskolos, galite rasti. Sėkmės.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.