Kai bankai sako, kad jokios pajamos nesibazavo, kompanijos sako taip!

parašė , 2014-03-01 21:24

Kas greiti kreditai bazuojasi Pajamų finansavimas?

Pajamos bazavosi, Finansavimas aprūpina kapitalą verslo savininkams, kurie sumoka paskolą, pagrįstą kompanijos būsimomis pajamomis. Būdas tai dirba, yra, kad verslo savininkas grąžina paskolą, kai tik užmokesčiai suskaičiuoja viršininką plius susitartas daugialypis žinomas kaip "kepurė". Kad sumokėtų paskolą Pajamos, Pagrįstas finansavimo skolintojas rinks mažą jūsų būsimų pajamų dalį, kol paskolai neužmokės banko visiškai.

Nėra daug apimto kanceliarinio darbo, kaip viskas, kas yra būtinas, kad būtų apžvelgtas pritarimui, yra jūsų banko sąskaitos išrašai ir kartais jūsų prekybiniai tvirtinimai. Dažnai pritarimas gali įvykti po tik vienos dienos.
Teorija už šio finansavimo tipo yra tokia, kad pajamos ir pinigų cirkuliacija, sukurta kompanijos, yra tikras ir geresnis ilgalaikes paskolos kompanijos visaapimančios sveikatos indikatorius, ir tai taip pat rodo kompanijos gebėjimą sėkmingai grąžinti paskolą.

Tai kitoks negu banko paskola, kuri yra duota verslui, įkurtam kredito rezultatu verslo savininko, amžiumi verslo, ir teisingu tipu ir verslo savininko įkeisto turto kiekiu.

Kai Daro Pajamas Pagrįstas Finansavimo Darbas Gerai?

Sėkmingas verslas su aukštais pelno dydžiais grįžtantis pajamų modelis ar prenumeruojamas verslas, kompanija, kuri auga labai greitu greičiu didelė galimybė kyla, kuris nepritaiko rizikos kreditai internetu kapitalo modelio

Kas Yra Šio Finansavimo Tipo Pašalpa?

1. Joks Įkeistas turtas nėra būtinas, kad būtų pakeltas, kad gautų paskolą.

2. Asmeninis kreditas yra ne faktorius.

3. Jokia Asmeninė garantija nėra reikalinga ar reikėjo.

4. Lankstumas – Šis finansavimo tipas yra kitoks negu banko paskola, kur jūs turite pastovų kapitalo kiekį, kad jūs turite atsiskaityti su kiekvienu mėnesiu, su Pajamomis Pagrįstas finansavimas, jei pardavimai yra žemi tam tikrą mėnesį tada, jūsų užmokestis skolintojui yra taip pat žemas tą mėnesį. Su šiuo verslo finansavimo tipu, jūsų kompanija taip pat kaip Finansavimo kompanijos palūkanos yra abu išsirikiuota į eilę, kaip tada, kai yra pajamų vystymosi, kurį abi partijos augina, ir kai pajamos yra žemos, abi partijos kenčia.

5. Greitis paskolos – pritarimo procesas ir tikras finansavimas yra daug greitesnis negu banko paskola. Galima turėti pilną prieigą prie pinigų po mažiau kaip vienos savaitės.

6. Menkas Kanceliarinis darbas – taikomasis procesas yra paprastas ir greitas. Viskas kurio jums paprastai reikia yra keli banko sąskaitos išrašų mėnesiai.

Išvada

Šiandien bandymas gauti banko paskolą yra labai sudėtingas pasiekti su jos griežtais ir apribojančiais nurodymais. Pajamos bazavosi, finansavimas yra didelis pasirinkimas verslui, reikiančiam apyvartinio kapitalo greitai, kad prasidėtų ir užaugti. Daugiau nepadarykite mažos įmonės turi nukentėti ar nueiti iš verslo todėl, kad juos svarsto "ne fundable" bankai. Šis Finansavimo tipas yra be abejonės tikras, gyvybingas ir patrauklus pasirinkimas verslo savininkams, ieškantiems greito apyvartinio kapitalo. Pajamos bazavosi, finansavimas tenkina tikrą mažos įmonės savininkų poreikį, ir tai turi neabejotinai čia pasilikti.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.