Kaip briliantai yra vertinti gautų paskolos tiekėjų.

parašė , 2012-03-17 10:39

ikas. Jei jūs valdote briliantus yra du pasirinkimas, kurį jūs galite paimti, kad atkreiptumėte dėmesį į bet kokias likvidumo problemas, kurias jūs galite patirti.

Kiekvienas turi parduoti jiems, kad pakeltų pinigus, tuo metu, kai kitas naudoja juos kaip įkeistą turtą gautoms paskoloms.

Pirmas pasirinkimas pirmas kreditas nemokamai yra vienas, daug žmonių būtų paėmę praėjusius metus, tačiau, jei jūsų briliantai yra brangūs jūsų širdžiai tada, tai gali būti labai skausmingu būdu sukurti fondus.

Su antru pasirinkimu, tai nėra problema, kadangi jūs tiesiog naudojate briliantus kaip saugumą, pasiskolinate pinigų, jums reikia ir paskui sugrąžinate jūsų briliantus, kai tik jūs grąžinote tai, ką jūs pasiskolinote plius bet kokios palūkanos, kurios didėjo.
Šis paskutinis pasirinkimas tapo vis labiau ir labiau populiarus pastaraisiais metais. Tai nėra tik briliantai, kurie yra naudojami įkeistam turtui. Puikus menas, senoviniai daiktai, vynas ir papuošalai gali taip pat būti panaudoti, priklausomai nuo skolintojo, tokiu būdu jūs turite plačią įvairovę pasirinkimo jums.

Jei jūs ketinate išimti paskolą prieš briliantus, akmenys, kuriuos jūs iškeliate, kadangi įkeistas turtas turės būti vertintas.

Skolintojų dauguma turi komandas ekspertų, kurie nagrinės jūsų akmenis ir paskui pagamins zuvu taukai nestumo metu paskutinį skaičių dėl jų vertės. Tada yra jūsų reikalas apsispręsti, ar šis įvertinimas yra teisingas ar ne ir jei jūs esate briliantinis ekspertas, jūs negalite tiksliai nustatyti jų vertės.

Anksčiau, negu jūs išvarysite savo briliantus, kurie bus vertinti, jūs galėjote vertinti juos briliantinio eksperto ir paskui palyginti jų paskutinį skaičių su tokiu, pagamintu jūsų skolintojo, ir palyginti juos.

Briliantiniai ekspertai vertina akmenis, pagrįstus keturiais C, kurie yra aiškumas, įpjovimas, karatas ir spalva.

Aiškumas yra nustatytas skaičiaus įtraukimo, kurį jūsų akmuo giria. Įtraukimas siejasi su trūkumais ir trūkumais sms paslaugos ir yra rūšiuotas pagal Amerikos nurodymų Gemmological Institutą.

Įpjovimas yra nuspręstas formos grublėto, svorio ir vietos ir vidaus, ir išorinių trūkumų. Jei jūsų akmuo bus gerai sumažintas, jis leis šviesai švytėti per paviršių ir paskui atspindėti tai ant skirtingų kampų, kad sukurtų žėrintį padarinį. Trumpas, kuo daugiau sukibirkčiuoja jūsų briliantą turi, tuo vertingesnis tai yra.

Spalva yra kitas svarbus apsvarstymas. Spalva yra nustatyta pagal mastą, kuris bėga nuo D į S-Z, su D briliantais, vertingesniais negu tie kitame masto gale.

Karatas yra paskutiniai kriterijai, į kuriuos atsižvelgiama. Jei jūsų briliantas viršyja vieną karatą, jo vertė padidės iš esmės.

Išsiskyrimas su jūsų briliantais gali būti traumine patirtimi, ypač jei jie buvo jūsų šeimoje kartoms.

Tačiau, su gautomis paskolomis prieš briliantus, jie tiktai turi būti toli nuo jūsų trumpą laiką.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.