Kaip faktoringo kompanijos gali sutaupyti jūsų mažą įmonę XXX pinigai. Jei jūsų maža įmonė

parašė , 2012-02-25 11:17

Kiekio pinigų, infrastruktūros, aprūpinimo darbuotojais ir kitų firmų išlaidų, reikalingų vesti nuodugnų ir efektyvų gautinų sąskaitų skyrių, kuris yra taip pat atsakingas už kolekcijas, gali būti pakankamai, kad priverstų bankrutuoti daug mažų įmonių.

Deja, kai kažkas nemoka jums už jūsų paslaugas, ar produktai, gaudami juos grąžinti skolą gali būti ilgintu ir brangiu procesu. Pirmas žingsnis randa patikimą kontakto klubas informaciją klientui ar klientui, kuris neužmokėjo. Kadangi daug žmonių yra pažįstami su kolekcijų paklausimų išsisukinėjimu, užmezgimas ryšį su jūsų klientu ar klientu gali būti sunkus.
Kai tik jūs suradote būdą užmegzti ryšį su jūsų skolingu klientu, ar klientas, įtikindamas juos iš tikrųjų užmokėti įsiskolintą kiekį yra kitas nuobodus kalendoriai procesas be garantijos. Kuo mažiau mokytas jūsų darbuotojai yra sukūrime gautinų sąskaitų ir kolekcijų paklausimų, tuo labiau tikėtina jums turi gauti jūsų pinigus. Tačiau, kaina mokymo ir priežiūros darbuotojų su šitais ypatingais įgūdžiais yra už to, ką dauguma mažų įmonių gali išlaikyti.

Situacijose tokiose kaip jie, ir ypač jei jūsų verslas yra taip pat kažkokios greitos pinigų cirkuliacijos reikalingume, faktoringo paskola gali būti jūsų geriausiu pasirinkimu. Skirtingai nuo bankų, gavimas greitos mažos įmonės paskolos nuo faktoringo kompanijų nepriklauso nuo jūsų kompanijos kredito rezultato ir istorijos.

Vietoj to, faktoringo kompanijos susitelkia ties gautinomis sąskaitomis, greita spauda kurias jūs parduodate jiems. Nepriklausomai nuo kaip jūsų verslas bėga, jei žmonės, kurie įsiskolina jums pinigus tikėtina grąžins skolą, kai teisingi ištekliai yra pritaikyti, faktoringo kompanija gali pasukti naudą – kas reiškia, kad jie nupirks jūsų nepadarytą dues.

Faktoringo kompanija duos jums didžiąją dalį pinigų, įvestų per jų darbą jūsų nepadarytose gautinose sąskaitose. Iš tikrųjų, faktoringo kompanijos duos jums pinigus, jie laukia, kad sudarys priekį, tokiu būdu jūs neturėsite laukti, kol jūsų klientai iš tikrųjų neišsprendžia savo sąskaitos. Tai ne tiktai rūpinasi jūsų nepadarytais pranešimais, tai taip pat duoda jums greitą bangą pinigų, kuriuos jūs galite panaudoti, kad nedelsiant aukštintumėte jūsų mažą įmonę pirmyn.

Žinoma, kad padarytų jų vertą laiką ir išmokėtų kompensaciją už jų paslaugas, faktoringo kompanijos sulaikys procentinį dydį pinigų, įvestų nuo nuolatinių pranešimų. Tai reiškia, kad jūs pasieksite šiek tiek mažiau, negu jūsų klientų ir klientų įsiskolinama jums, bet tai verta to pinigams, jūs taupote jūsų savo kolekcijų skyriaus neturėjimą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.