Kaip iš naujo finansuoti subsvarbiausią paskolą

parašė , 2011-12-17 11:15

Jei jūs turėsite subsvarbiausią paskolą, ir jūs norite iš naujo finansuoti jus, turės perskaityti kitas instrukcijas. Instrukcijos yra truputį stimuliuojančios, bet jūs sugebėsite žinoti procesą, reikalingą jums iš naujo finansuoti jūsų paskolą žingsnių pabaigoje. Jūs turėsite manyti, pigus draudimas kad kiti dokumentai pradeda šituos žingsnius:

Dažniausiai vartojamas paskolos XXX tvirtinimas. Draudimo popieriai

Nuosavybės mokesčiai turtui

Pradėkime nuo 1 žingsnio.

1 žingsnis: Jūs norėsite susisiekti su trijų skolintojų minimumu, kad sužinotumėte, koks einamasis pasiūlymas finansams iš naujo yra. Pradėkite nuo savo einamojo skolintojo pamatyti, jei jie elgiasi su finansavimu iš naujo. Jei ne, jūs galite gauti referral sąrašą nuo skolintojo. Jūs galite tęsti liniją, susisiekti su vietiniais bankais ir kredito sąjungomis, ar teisti vieną iš didesnių bankininkystės įstaigų
Jūs norėsite žinoti dabartinių palūkanų pasiūlymą, kainą uždarymo, ir naują mėnesinį užmokestį už iš naujo finansuotą paskolą. Būkite įsitikinęs, auto padangos kad jūs paprašote, kad kiekvienas skolintojas nusiųstų jums jų pasiūlymus raštu. Jūs norėsite padėti juos šalia, kad palygintumėte kiekvieno kainas.

2 žingsnis: Perskaitykite ir įvertinkite kiekvieną iš pasiūlymų iš skolintojų. Jūs norite įsitikinti, kuris turi žemiausią palūkanų normą ir kuris turi mažiau baigiamųjų kainų. Jei jūs randate skolintoją su žemesne palūkanų norma, bet aukštesniais mokesčiais, jungtais su uždarymu, jūs negalite turėti naudos tiek daug, kiek su skolintoju, kuris siūlo didesnių palūkanų, bet žemesnius baigiamuosius mokesčius. Lyginkitės rūpestingai, kad apsispręstumėte, koks skolintojas duos naudos jums labiausiai.

3 žingsnis: Jūs išrinkote skolintoją, su kuriuo jūs norite kreiptis dėl finansavimo iš naujo. Kalbėkite su skolintoju apie paskolos terminų ilgį. Jūs galite norėti nueiti su truputį aukštesniu užmokesčio kiekiu, kuris bus užmokėtas po 15 metų prieš žemesnę palūkanų normą, bet mokėtinas per ilgesnį laikotarpį.

4 žingsnis: Gaukite paraišką ir užpildykite tai visiškai ir tiksliai. Skolintojas paprašys dokumentų, kad patikrintų jūsų pajamas ir jūsų įsipareigojimus. Jūs sulėtinsite finansų iš naujo procesą, jei jūs neturėsite paruoštų dokumentų, ir skolintojas turi laukti jūsų, kad įdėtų juos po vieną.

5 žingsnis: Kai tik jūsų paraiškai pritarė, skolintojas nustatys kraujo tyrimai galutinį terminą. Tai yra, kur jūs susitinkate išrinktoje vietoje, kad pasirašytumėte kanceliarinį darbą. Šis procesas panėšėja į procesą, kurį jūs praėjote, kai jūs padarėte savo pirmą paskolą ant jūsų namų.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.