Kaip medicinos personalo atlyginimų faktoringo padėti mano agentūra?

parašė , 2011-10-20 09:11

Vienas iš labiausiai nelinksma aspektų priklauso medicinos personalo verslo yra, kad sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų dažnai norinte pratęsiantis mokėjimų po 45 dienų. Iš tiesų, tai nėra neįprasta, kad didelių medicinos galimybe sumažinti patikrinimų 60 dienų ar vėliau, po to, kai buvo suteiktas paslaugas. Natūralu, nuosekliai istorija “tarnybos dabar ir gaukite pinigus vėliau” gali išlieti siaubti naujų arba auginimo personalo įmonei. Iš tikrųjų, tai sukelia Agentūra būtų SF turtingas ir pinigų padangos pigiau prastas, o tai reiškia, kad sveikatos priežiūros personalo agentūra turi daug negrąžintų gautinų sumų ir mažai pinigų banke rodyti ji.
Laimei, yra paprastas būdas, personalo agentūra savininkai paversti svetainiu kurimas pinigų – medicinos personalo atlyginimų faktoringo jų gautinos sumos. Ji yra viena iš labiausiai naudojamas ir bent jau kalbėjo apie būdų finansuoti verslo. Iš esmės, sveikatos priežiūros personalo atlyginimų faktoringo yra finansavimo priemonė, kuri leidžia personalo agentūra savininkai konvertuoti savo SF į pinigus iš karto. Konkrečiai, medicinos personalo atlyginimų faktorius pirkimas yra agentūros SF nuolaida ir siūlo išankstinio mokėjimo agentūrai. Kai SF yra tinkamai, personalo atlyginimų veiksnys surenka tiesiogiai iš agentūros klientams (į skolininkų), užima savo mokesčių ir išleidžia balanso agentūrai. Naudojant sveikatos priežiūros personalo atlyginimų faktoringo gali paversti SF turtingas agentūra turtingas grynaisiais pinigais.

Vis dar nėra įsitikinęs, kad sveikatos priežiūros darbuotojų atlyginimų faktoringo gali padėti jūsų agentūra? Štai keletas papildomų išmokų algalapio faktoringo:

Faktoringo gerina pinigų srautų

Sveikatos priežiūros personalo agentūra savininkai galite naudoti nedelsiant pinigų, gautų iš faktoringo siekiant patenkinti jų kasdienių verslo poreikių. Tai reiškia, kad personalo bendrovės gali mokėti reklamos paslaugos internete savo tiekėjus laiku, kurios padeda išlaikyti teigiamą verslo santykius. Be to, agentūra savininkai galite naudoti lėšos iš sveikatos priežiūros personalo atlyginimų faktoringo susitikti savaitės darbo užmokesčio, net jei jų klientų imtis sveika mityba studentams mėnesius mokėti. Galiausiai, medicinos personalo faktoringo suteikia agentūrai savininkai pakankamai iš anksto pinigų mokėti ketvirčio darbo užmokesčio fondo mokesčių už laiką, leidžiant jiems pasilikti su IRS.

Faktoringo padeda su rinkinių

Kaip nurodyta anksčiau, sveikatos priežiūros teikėjai paprastai užtrukti mėnesius mokėti jų tiekėjams. Dėl šios priežasties daug agentūros paskirti atskiro rinkinius komanda persekioti nustatančio Pradelsta mokėjimų. Tačiau, kai agentūra savininkas naudoja algalapio veiksnys, jis/ji turi pastovaus grynųjų pinigų srauto ateina į verslo, ir ji galų gale sumažina laiko ir išteklių, skiriamų už skolos Kolekcija. Be to, daug medicinos personalo atlyginimų faktoringo įmonių pasiūlyti rinkiniai pagalbos kaip dalis jų faktoringo paslaugų. Agentūra savininkai, kurie naudoja šių rinkinių paslaugų nerimauti mažiau apie pinigų atvyksta ir daugiau apie tai, kaip uždirbti daugiau pinigų, jų įmonėms.

Faktoringo tiesioginei Naujienos klientams

Laukti mokama kelia a mazgelis zuvu taukai nestumo metu dalykų, kai agentūra savininkas bando suderinti dėl naujų klientų. Didelis sutarties pasirašymo yra sunku padaryti, kai agentūra savininkai neturi pakankamai pinigų vertus padengti įdarbinti ir nuomos išlaidas. Galutinis rezultatas, kad agentūra turi paversti naują verslo dėl pakankamai lėšų. Algalapio faktoringo padeda agentūrai savininkai, išvengti tokių sunkumų, nes jis suteikia nuolatinį kapitalo pasiūla. Verslo savininkai gali bakstelėkite į kad nenutrūkstamam grynųjų pinigų srautai ir pradėti pasakyti “taip” į naujų klientų.

Faktoringo yra finansavimo galimybę padėti įveikti savo grynųjų pinigų srautų problemas agentūrų perfect. Ji suteikia agentūra savininkams galimybę sustabdyti prieš jų konkurenciją, nes ji suteikia momentinė pinigų, reikalinga subalansuoti dienos finansinių įsipareigojimų. Faktoringo atlaisvina vidaus darbuotojai iš eikvoti brangų laiką ir pinigus dėl rinkinių procesas, ir jis padeda agentūrai savininkams įgyti naujų klientų.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.