Kaip pasiruošti jūsų pirmų namų pirkimui?

parašė , 2014-05-18 20:39

Jei jūs jaučiate, kad laikas yra prinokęs tam, kad nupirktų jūsų pirmus namus, tai tik neįsitaisykite patogiai ir naršykite per naminį tvarkaraštį, kad surastumėte jūsų namus. Jūs turite pasiruošti tam finansiškai taip pat. Šiuolaikinės eros nekilnojamojo turto rinka burbuliuoja su galimybėmis ir jei jūs esate informuotas pirkėjas, paskui darydamas jūsų finansų darbą jums teisingame paskolos internetu būde yra tikras pasirinkimas. Jūs tik turite žinoti, kiek iš būsto nuosavybės yra ten jūsų pasiekiamumo viduje ir kiek iš namų darbo jūs vis dar turite padaryti.

Sutvarkykite savo fondus
Dauguma homebuyers šiomis dienomis ima vidaus paskolą, kad nupirktų jų namus. Ir teisingai taip, kadangi yra aiški pajamų mokesčio pašalpa, kurią turės, jei jūs imate bonafide paskolą, kad nupirktumėte gyvenamąjį vienetą.

Tačiau, prieš apgyvendinimo paėmimą greiti kreditai skolina jums, turi garantuoti, kad jūsų kredito įrašas yra gerame užsakyme. Bet koks bankas ar NBFC, į kurį jūs einate tam, kad gautumėte paskolą nagrinėtų šią teisę pradžioje į –

Įvertinkite savo creditability vidaus paskolai

Gaukite mintį apie tai, kaip geras jūs esate su kreditu

Tokiu būdu jūs turite paimti iniciatyvą žinoti jūsų unikalų ‘Kredito Rezultatą’ iš anksto ir imtis būtinų priemonių, greiti kreditai kad grąžintumėte tai atgal sveikatai, jei tai nėra sveika. Jei yra neišspręstas dues, galvojantis jūsų pranešime, atsiskaito su jais tuoj pat, kad sulaikytų neigiamą rezultatą nuo to poveikio.

Taip pat, turi būti pakankamai pinigų jūsų banko sąskaitoje, kad patenkintų privalomam ‘mokėjimui grynaisiais’, kad jūs turite padaryti, kuris neturi niekada būti žemiau 20 %, net jei žemesnė riba, įpareigota įstaigos, yra 5 %. Tai pagerins jūsų kredito rezultatą, padės jums gauti gerą palūkanų normą, daryti jūsų paskolą mažiau brangią ir taip pat padėti jums geros profesinės patirties atmokėjimui palaikyme.

Tuo pačiu metu, jūs turite tačiau garantuoti, kad yra pakankamai fondų, kuriuos paliekama jūsų pranešime, kad apsimestų atsitiktinumo pinigais kritiškai padėčiai kaip mirtis, fizinis nedarbingumas ir/ar darbo praradimas.

Nesekite akimis namo, kuris viršyja jūsų pirkimo meistriškumą

Turėkite aiškaus įpjovimo mintį apie tai, kiek iš namo jūs galite leisti sau. Nustatykite savo atvirus užmokesčio įgaliojimus ir atmokėjimo gebėjimą išskyrus ištyrimą baigiamųjų kainų ir mokesčių, kad žinotumėte, jei jūs iš tikrųjų galite leisti sau turtą. Bankai yra ganėtinai trokštantys šalin vėlai mokėti didokas paskolas tinkamiems klientams. Jūs neturite būti nuneštas su pasiūlymais ir padaryti sekantį:

Nupirkite tiek daug, kiek savo fondų leidimas

Nupirkite tiek daug, kiek jūs sugebėsite atsilyginti patogiai

Pažiūrėkite į jūsų uždarbio sutuoktinio atlyginimo mušimą lazda (ir apimkite jį/jos kaip ko savininką turto popieriuose) padidinti jūsų tinkamumą ir atmokėjimo įgaliojimus, jei jūs visiškai norite nupirkti kažką be galo gero.

Tikrinkite normas nuo skirtingų skolintojų

Tikrinimas normų nuo skirtingų skolintojų, aprūpinančių vidaus paskolą, gali vesti jus į geriausią pritaikytą normą, kurios jūs ieškote. Ir tai lengva taip pat! Tik rąstas ant gerbiamo paskolos pagalbos portalo ir jūs surasite greitus paskolos palyginimo įrankius čia, kad jūs galite panaudoti, kad palygintumėte normas ir išrinktumėte jūsų paskolą skubiai.

Galiausiai, pažymėkite datą kalendoriuje, prie kurio jūs būsite pasiruošęs pirkimui jūsų namų ir paskui kreipsitės tinkle.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.