Kaip ruoštis paskolai ant investicinio turto

parašė , 2016-08-21 12:15

Daug bankų sutinka, kad investitoriaus paskolos yra pavojingesnės negu savininko užimtos paskolos ir kuria tai sunkiau investitoriams ruoštis. Yra daug daiktų, investitorius gali pabandyti gauti geresnį pasirinkimą buvime gabus į tinkamą investitoriaus paskolai. Ten turėkite daug opcijų gauti kietą pinigų paskolą, bet jei investitoriui reikia investavimo strategijos, apimdamas informaciją apie nuomojamas ypatybes, tada tikrina užbaigtą vadovą investicijos į ilgalaikes nuomojamas ypatybes.

Su naujomis skolinančiomis taisyklėmis, sunkiau investitoriams užgrobti paskolos galimybę ant nuomojamų ypatybių. Jei investitorius nori greiti kreditai gauti paskolą ant daugiau kaip trijų ar daugiau negu dešimt, tai iš tikrųjų tampa sudėtinga. Vienas didžiausi problemų investitoriai susiduria, yra, jie turi ruoštis dviem namams, jei jie turi paskolą ant savo privačios gyvenamosios vietos
Žmonės neturi nupirkti brangiausio namo, kuriam jie gali ruoštis dėl to. Jūs turite turėti žemą skolą į pajamų porciją, kad užgrobtumėte tinkamumą apie naują paskolą, ar tai yra kaip savininko gyventojas ar investitorius. Jei jūs pasieksite maksimumą savo kvalifikacijos ant jūsų asmeninių namų, tai tikrai bus labai sunku ruoštis skolai ant investicinio turto, todėl, kad tai kelia jūsų paskolą į pajamų santykį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle paskolos tau || []).push ({});

Beveik kiekvienas bankas reikalingas, kad aukštas kredito rezultatas investitoriams, pasirūpinantiems, nupirktų nuomojamas ypatybes. Po to, kai jūs gausite keturias paskolas, tradiciniai skolintojai paklaus labai gero kredito rezultato iš investitorių. Antra, kažkokio savininko užimtos paskolos gali priimti žemą kredito rezultatą.

Taisyklės apie nuomojamas pajamas priklauso nuo banko ir paskolos tipo. Daug skolintojų turi paskolos internetu nuo 18 metu mažiau griežtus nurodymus negu bankas. Iš esmės, skolintojai tikisi daugiau, negu nurodymai atsižvelgia kaip toli nuomojamos pajamos. Jūs turite aprūpinti išperkamąsias nuomas, kad parodytumėte nuomojamas pajamas, ar gali pajamų deklaracija, kad parodytų įeinančias pajamas. Jei jūs neaprūpinate pajamų deklaracijos detalių, tai jie neskaičiuoja pilno nuomojamų pajamų fondo.

Daug skolintojų nesirūpina apie remontą, kurio namams reikės, kai jūs norėsite nupirkti namus. Jie tiktai nori įsitikinti, kad tai vertino kaina, kuriai jūs perkate tai. Daug skolintojų yra labai lankstūs bet kokiam būtinam remontui. Tradiciniai paskolos skolintojai yra labai griežti su užimtu savininku ir investitoriaus paskolos. Maksimalus tradicinių bankų skaičius norės būti tinkamoje gyventi situacijoje, net investitorius perka jį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tikrai sunkiau gauti paskolą kaip investitorių, negu tai yra kaip savininko užimtas. Planavimas yra labai svarbus investitoriui, ypač kai jie valdo didelę asmeninę paskolą. Jei jūs norėsite į max lauke savo asmeninės kvalifikacijos tada, bus labai sudėtinga ruoštis investitoriaus vertingam dalykui.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.