Kaip usda paskola remia mus rinka po apgyvendinimo burbulo?

parašė , 2013-08-19 12:12

Po finansinės krizės 2007-08, Jungtinės Valstijos patyrė smukimą jo apgyvendinimo sėkmėje. Daug šeimų turėjo savo ypatybių nukritimą po teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu po nesėkmės sutikti terminus jų hipotekos kreditorių, kurie taip pat kentė pažeidimą pažado nuo milijono kitų hipotekos skolininkų per valstybes. Kad palengvintų tai, vyriausybė turėjo įžengti ir sustiprinti savo federalines agentūras, kurios buvo kaltintos pareiga laikyti apgyvendinimo sektorių.

Nuo jo pradžios 1949, Jungtinių Valstijų Skyrius Žemės ūkio (USDA) vaidino gyvybinį vaidmenį paskirstyme pigesnių gyvenamųjų vietų į ūkininkavimą ir kaimiškas bendruomenes. pop kreditas Jo originalus įgaliojimas prieš 1990 – data jo atsišakojimo kūno, Kaimiškas Išsivystymas (RD) skyrius – paskyrė ūkininkaujančią bendruomenę pakankamai kredito raumens, kad gautų jų išsivystymo įrašo supimą
Ateinančiais metais, agentūra pradėjo siūlyti jos daugialypei programai USDA paskolą civiliams mažiau kaip dvidešimt penkių tūkstančių gyventojų miestuose.

Po 2008

Po 2008 apgyvendinimo burbulo, šalis pamatė savo apgyvendinimą ir paskolos sektorių, girdamasi apytiksliai 9.4 trilijono dolerių vertės kapitalo pagrindo, atšokimo. "USDA paskola" tuo tarpu padėjo atstovauti 1 procentui tos paskolos stokos efektyviai per jos laiduotojo vairuotas programas. Daug kaimiškų šeimų bėgo agentūrai todėl, kad tai yra vienas iš kelių pasiūlymo, kuris palaikė reputaciją, kad garantuotų paskolas, kreditai skolinančiai bendruomenei, kad svarstytų pretendentus.

Iš tikrųjų, statistika rodo, kad USDA paskola padidėjo trigubas nuo 2007 sutinkant ekonominius raibuliavimus, kurie aplankė ant sektoriaus. Po praėjusių dvejų metų, agentūra aprūpino įkeistą turtą paskolas vertą 16.9 milijardų dolerių be 1.1 milijardų dolerių tiesioginių paskolų vertės. Paskutinė paskolos kategorija tiekia žemos pakopos pajamų pretendentams, kurie negali atitikti 115 % jų grafystės vidutinių pajamų ribos pajamų proporcijos reikalavimo. Tai taip pat padeda tiems su pajamomis žemiau 50 % ir 80 % grafystės ir valstybės pajamų ribų, atitinkamai, gauti kreditą namų pirkimui.

Vienas iš paaiškinimo dėl to, kodėl USDA paskola liko populiari per finansinę krizę, ir jos rezultatą, yra faktas, kad tai plečia paskolas į net artimus subankrutavusius kaimiškus gyventojus. Pavyzdžiui, kur garantuotas kreditą sudaro 12 procentų ribą visų paskolų, kurias agentūra turi aprūpinti, tiesioginė kredito sąlyga po garsiomis 502 Skyriaus įstatymų sąskaitomis 17 % viso būsto įkeitimo. Pastarasis, ypač, atstovauja pretendentams, kurių sėkmė nyksta, apimdama tuos, kurių ypatybės yra po aukcionu ar yra verging ant originalių savininkų nuosavybės susigrąžinimo.

USDA nepasitiki valstybe, kad sulaikytų tai ant vandens. Vietoj to, tai įamžina fiskalinę santykio formulę paversti dolerį kiekvieniems 100 dolerių, kuriuos tai skolina lauke. Be to, tai rodo sugebėjimą greitai atgauti jėgas kai prieita prie prekybinio ryšio su tipiškos USDA paskolos nemokėtojais. Skirtingai nuo jo FHA ir VA dublikatų, kurie taip pat aprūpina civilį ir kariškių paskolas, ši agentūra nesusilaiko nuo persekiojimo tų, kas sulaužo ant pažado. Agentūra gali užimti apytiksliai 15 procentų Socialinės apsaugos pašalpos, kad sutiktų stoką, kuri įvyko dėl nefinansinės priežasties. Agentūra turi taip pat įgaliojimą rinkti 28 procentus nuo paskolos gavėjo kitų investicijų, kad kompensuotų kainas nemokėtojo susekimo.

Apskritai, USDA paskola yra vieneri iš lengviausių vieno dolerio banknotų, kad gautų žemėje. Tai atvyksta su brandos periodu 30-38 metų, viduje kurio periodo norma lieka nuolatinė ir dažnai traukia subsidijas, kurios gali padėti tai į 1 %. Yra kitų faktų apie paskolą.

Agentūra veikia kaip draudiko/įkeisto turto saugumas vardu skolintojo, kuris aprūpina fondus.

USDA palieka reikalą, apimdamas, kaip išspręsti baigiamąsias pardavėjo ir paskolos gavėjo kainas suderėti.

USDA paskola neturi mokėjimo grynaisiais. Tai yra visiškai 100 % paskolos iki vertės sutartis.

Vienam, kad ruoštųsi, jis ar ji turi būti gyventoju rajono, kuris yra RD ribų nustatymas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.