Kas padaryti, jei jūsų verslo paskolai nepritaria

parašė , 2011-10-30 22:22

Žodžiai, kad visi verslo savininkai nemėgsta gauti žinių iš skolintojo yra, "Gaila, mes tik negalime pritarti jūsų paskolai." Tai nuliūdę, kai jūsų verslo paskolai nepritaria, ir gali jausti, kad jūsų verslo mintys yra dabar beviltiška kaip numesti svorio avantiūra. Užuot leidę tuos nusivylimo jausmus įveikti jus todėl, kad jūsų verslo paskolai nepritarė, nors, atsitraukia ir nagrinėja daiktus rūpestingai.

– neima to asmeniškai.

Tuo metu, kai kai kurie skolintojai gali pritarti ar smukdyti paskolą, pagrįstą verslo savininko charakteriu, yra kitų faktorių, apimtų, kai jūsų verslo paskolai nepritaria, tokie kaip kredito daugybė, pajamos, įsiskolinęs santykis, ir verslo pavojus. Kai verslo paskolai nepritaria, tai yra dažniausiai dėl vienos iš šitų keturių priežasčių

– Būti maloningas.

Jei jūsų verslo paskolai nepritaria, yra įsitikinę, kad dėkos skolintojas apžvelgti jūsų paskolos paraišką ir pasiūlymą. Neišvykite ant blogų terminų. Jūs niekada nežinote tai, ką ateitis laiko, ir ji galėjo reikšti, kad jūs kirsite kelius vėl, ypač jei jūsų paskolos pritarimą laikė "siena". Tik todėl, kad skolintojas pasakė "ne" šiandien, tai nereiškia, kad jūsų verslo paskolai nepritars po kelių metų, ar net kelių mėnesių.

– Paprašo, kad skolintojas apžvelgtų detales dėl to, kodėl verslo paskolai nepritarė.

Nepasidarydamas ginamuoju, siekite informacijos nuo skolintojo, išdėstančio, kodėl verslo paskolai nepritarė. Ši informacija bus vienas iš jūsų vertingiausių medziagos padangu remontui įrankių, kreipdamasi dėl jūsų kitos paskolos. Kuo daugiau detalių, kurias jūs galite gauti nuo skolintojo, tuo labiau parengtas jūs galite būti ateičiai. Gali būti pavyzdžių, kur jūs galite pataisyti paskolos pasiūlymą ar paraišką, kai jūsų verslo paskolai nepritaria, ir galų gale būti pritariama jūsų verslo paskolai su tuo tuo pačiu skolintoju.

Pavyzdyje, kad jūsų verslo paskolai nepritaria, atėjo laikas nepasiduoti, bet greičiau, tapti sumanu. Yra daugiau kaip vienas būdas gauti pinigus, kurių jums reikia jūsų verslui.

– Apžvalga jūsų paskolos pasiūlymas detaliai.

Kai jūsų verslo paskolai nepritaria, dietine mityba atėjo laikas grįžti į kvadratą vienas ir žiūrėti į jūsų pristatymo dalis. Po perskaitymo atidžiai detalių, padėtų savęs savarankiškai į skolintojo batus. Jūs pritartumėte paskolai kažkam kaip savęs savarankiškai su paskolos pasiūlymu, kurį jūs skaitote? Jei yra neadekvačios ar neužbaigtos informacijos jūsų pasiūlyme, tokiame kaip verslo planas, kuris stokoja krypties ir tikslų, perrašyti tą informaciją jūsų kitai paraiškai. Verslo paskolai nepritaria dažnai todėl, kad skolintojas nėra aiškus dėl to, kaip verslas veiks ir seksis. Papildomai, nagrinėkite savo kreditingumo ataskaitas rūpestingai. Prašymo kopijos jūsų pranešimų iš Experian.com, Equifax.com, ir Transunion.com.

Žymės ir klaidos ant jūsų kreditingumo ataskaitos turi būti nuspręstos atitinkamai prieš kreipimas dėl paskolos vėl. Jei žymės prieš jūsų vandens turizmas kredito reitingą negali būti nuneštos nuo jūsų kreditingumo ataskaitų, yra paruošti pasakyti antram skolintojui, kad jūs prisiartinate ne, kad jūs žinote šitas žymes, ir duodate, jie samprotauja, kodėl jie yra ten. Šito paaiškinimo skolintojui pasiūlymas rodo, kad jūs esate gana atsakingas asmuo, kad atitiktumėte šitas klaidas, ir gana vertą pasitikėjimo asmenį, kad pasakytumėte skolintojui apie šitas žymes anksčiau, negu jie sužinos sau savarankiškai.

– Nagrinėja skolintoją, prie kurio jūs priartėjote paskolai.

Yra šis skolintojo toks, kuris specializuojasi verslo paskolose? Jie pataikauja mažoms įmonėms ir paleidimo firmoms? Jie siūlo individualizuotą paslaugą? Jei jūs priartėjote prie didesnio skolintojo paskolai, ir jūsų verslo paskolai nepritarė, kuris galėjo būti priežastimi, kodėl tai įvyko. Mažesni bankai ir kredito sąjungos leidžia jums galimybę dirbti akis į akį su žmogumi priimančiu verslo dovanos nutarimą, kuris pritars ar smukdys jūsų verslo paskolą. Didesni bankai ir finansų įstaigos nesiūlo jums galimybės išdėstyti savo argumentus tiesiogiai žmogui priimančiam nutarimą, kuris gali padidinti jūsų ne pritarimo galimybes. Kai jūs priartėjote prie didelio banko, sutelkti jūsų antras pastangas į mažesnį banką ar kredito sąjungą, jei jūsų verslo paskolai nepritaria. Jei jūs šiuo metu turite pranešimus ar užuominą nuo dar ko nors dėl mažesnio banko, pabandykite tas vienas pirmas. Tik todėl, kad jūsų verslo paskolai nepritaria su vienu skolintoju, ji nereiškia, kad kitas skolintojas nepritars jūsų paraiškai.

– Svarsto kitą paskolos tipą, jei jūsų verslo paskolai nepritaria.

Mažos įmonės paskolos gali kartais būti sudėtingos gauti nesvarbu, kur jūs pasisukate ar į tai, kokį finansinį skolintoją jūs pasukate į, ir šituose pavyzdžiuose, svarstote kitus šaltinius, jei jūsų verslo paskolai nepritaria. Pavyzdžiui, jei būtinas paskolos kiekis yra 10,000$ ar mažiau, svarstykite kreipimas dėl parašo paskolos. Jei paskola yra didokam kiekiui, ar daugiau kaip 10.000$, ir jūsų verslo paskolai nepritarė, svarstyti jūsų namų finansavimą iš naujo, kad gautų grynuosius pinigus lauke verslo tikslams, ar pasiūlyti kitą įkeistą turtą asmeninei paskolai. Naminės teisingumo paskolos gali pasiūlyti žemiausias palūkanų normas, bet neužmiršta svarstyti visus kitus paskolų tipus pradžioje. Neskubėkite, ir pasverkite visus faktorius rūpestingai.

– Kontaktas Mažos įmonės Administracija.

Mažos įmonės Administracijos pasiūlymai garantavo paskolas į firmas, sutinkančias jų kriterijus, ir specialiai, SBA turi paskolos programas specialiai firmoms moterims priklausančioms. Susisiekite su savo vietinėmis SBA įstaigomis dėl informacijos, ar aplankykite

Raktas šios finansinės kliūties įveikimo, jei jūsų verslo paskolai nepritaria turi tapti kūrybiškas šituose rajonuose. Yra daugiau kaip vienas būdas gauti paskolą, ir jei jūs iš tikrųjų turite gyvybingą verslo mintį, jūs turite sugebėti surasti finansavimą iki tol, kol jūs padarėte savo namų darbą ir išvystėte efektyvų ir išsamų verslo planą ir skolinate pasiūlymą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.