Kas yra būsto įkeitimo brokeris?

parašė , 2013-05-08 13:10

Būsto įkeitimo brokeriai yra privatus objektas, kuris egzistuoja, kad atitiktų potencialius naminius pirkėjus su bankais. Jie skiriasi nuo paskolos pareigūnų tame, paskolos pareigūnas paprastai dirba mažmeninėje bankininkystės įstaigos ar banko pusėje. Paskolos brokeriams turi duoti licenciją per valstybes. Taisyklės šiam licencijavimui keičiasi prie valstybės.

Paskolos medžiaga turi taip pat būti duota licenciją per Nacionalinę Paskolos Licencijavimo Sistemą ir Registratūrą ar NMLS. Tikslas kreditai be uzstato NMLS pagerina procesą skolinančios paskolos ir padidinti komunikaciją nuo valstybės išdėstyti. Jie taip pat padeda sukurti pastovumą reguliavime ir automatizuoti licencijavimo procesą. Tuo metu, kai ne reikalingas būti duoti licenciją per NMLS, paskolos pareigūnai turi užsiregistruoti NMLS

Studijavimas, padarytas 2004, parodė, kad 68 % visų būsto įkeitimo paskolų atsirado per būsto įkeitimo brokerius. Likę 32 % buvo traktuoti per bankus tiesiogiai.

Bankai kartais outsource paskola studentams kompanijoms, kad įvestų kompetentingus pretendentus ir nuneštų dalį apgaulės pavojaus. Įkeiskite brokerius, apskritai darys jų savą reklamavimą naujiems klientams ir yra atsakingi, turi apgaulė būti apimtas paskolos paraiškos.

Didelė paskolos ir finansų pramonės dalis yra įkurta komisija. Tai reiškia, jokios paskolos, jokie pinigai. Ir kaip toks tapo labai konkurencingas. Tik prieš 40 metų, brokeriai neturėjo prieigos prie didmeninių rinkų. Šiandien greiti kreditai prieiga konkuruoja su bankininkais, ir jų žemesnis viršutinis leidžia jiems paimti plonesnę ribą.

Įkeiskite Brokerius Kanadoje, yra reguliuoti provincialių vyriausybių ir turi nešti provincialią licenciją. Australijoje, Maklerystė pradėjo iš tikrųjų pasirodyti 1980-aisiais, bet įgytas populiarumas per 1990-uosius. Australijos brokeriai paprastai neišieško mokesčių, kadangi jiems užmoka komisiją už tai, kad jie pradėjo paskolos procesą, ir paskui mažesnis komisijos procentinis dydis užmokėjo kas mėnesį, judėdamas pirmyn. Australijos brokeriai yra taip pat reguliuoti sunkiai Australijos Saugumo ir Investicijų Komisijos.

Singapūras yra vienas iš naujausių žaidėjų paskolos maklerystės žaidime ir priėmė kažkokį reguliavimą ir licencijavimą iš pat pradžios. Bet todėl, kad tai naujas, Daug brokerių paslysta per įtrūkimus, sukeliančius didelius tarpus ir skirtingumą mokesčio struktūroje.

Paskolos brokeris būdamas gali būti labai pelninga ir praturtinančia profesija. Iššūkis atvyksta į buvimą gabus surasti kūrybiškus būdus padėti potencialiems būsto savininkams finansuoti jų svajones. Jei jūs domitės paskolos brokeriu tapsmu, pasitikrinate aplink savo valstybę reikalavimams licencijavimui, kadangi tie reikalavimai keičiasi nuo valstybės išdėstyti.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.