Kas yra jūsų galimybės sunkiam orui šiandien?

parašė , 2013-01-02 07:06

Jūs kada nors turėjote patirtį gėrėtis gražia, aiškia ar dalinai debesuota diena kurią jūs jautėte, kad temperatūra buvo puiki, atmosfera buvo tik teisinga, ir viskas jautėsi didelis atvirame Orai Kėdainiuose ? Netikėtai, beveik be įspėjimo, dangaus posūkiai, beveik juodi ir žaibo streikai, gausiai yra ir apšviečia visą peizažą ir paskui lietų ar iš pradžių sveikina nukritimus į lapus. Vėjas yra gusting aplink jus, ir lietus iš tikrųjų krinta šonu. Jūs turite bėgti dangos, ir visa atmosfera skubiai pasidaro pavojinga ir pavojinga. Tai kada nors įvyko jums? Tai įvyko daugumai žmonių kuriuo nors laiku. Gražus oras gali netikėtai pasidaryti bjaurus be daug įspėjimo.

Šis situacijos tipas ir ardo ir gąsdina. Daug žmonių mano, kad, kai diena yra gražios galimybės yra, ji ketina pasilikti tas kelias. Kai tai vyksta, žmonės dažnai ima į atvirą orą ir yra dažnai dar toliau nuo namų ir pastogės, negu jie norėtų būti, kai oras pasisuka prieš juos. Šiai situacijai gali sutrukdyti?

Žinoma, niekas negali kontroliuoti oro ir, nors Orai Kėdainiuose prognozė atvyko ilgas kelias daugiau kaip praėjusius 50 metų, net ekspertai, su visais dideliais oro instrumentais ir radaru, gali būti neteisingi. Jie nėra paprastai nepaprastai neteisingi, kaip jie buvo per dešimtmečius pro šalį, bet atšiaurus oras gali taip pat paimti oro profesionalus netikėtai kartais.

Vienas labai įdomus ir smagus būdas sužinoti, kaip numatyti orą yra, pirkdamas gana nebrangų komplektą pagrindinių oro instrumentų ar skaitmeninės naminės oro stoties ir sužinodamas, kaip panaudoti juos tinkamai. Jei jūs panaudosite šį metodą, jie pasirodys pavydas tų aplink juos, tokius kaimynus ir draugus, kurie kvies juos dažnai, kad sužinotų, jei oras ketina pasikeisti.

Tiesiog laikydamasis jų mėgėjiškų Orai Kėdainiuose instrumentų ir naudodamas kai kuriuos bendrus nurodymus, mėgėjiškas meteorologas gali išmokti būti labai tikslus jo ar jos prognozėse ir pranašavime. Šis metodas, žinoma, tiktai priklauso jų vietiniam orui ar kaimynystės orui, nenuspėjančiam nacionaliniu ar globaliniu pagrindu. Palikite didelį paveikslą humongous, brangūs oro instrumentai, kurie yra valdyti ir valdyti Nacionalinės Oro Paslaugos ar NOAA (Nacionalinė Okeanografinė ir Atmosferinė Administracija). Vietinis oras yra tuo, kuo dauguma žmonių domisi bet kokiu būdu, tokiu būdu vietinis mėgėjiškas oro asmuo gali būti didele pradine informacija.

Tai taip pat padeda žinoti tai, kuo srities galimybės yra tam, kad turėtų atšiaurų ar teisingą orą kasdieniniu ar savaitiniu pagrindu. Viena vieta nustatyti šio informacijos tipo vietą yra Intellicast Sunki Audringa Perspektyva. Jie turi žiniatinklio svetainę, kuri duoda didelės spalvos koduotą žemėlapį JAV ir, spalvotas kodavimas aprūpina nustatymą apie tai, ar sunkaus oro galimybė yra Kas Vyksta Kaune, Maža, Saikinga ar Didelė rizika. Kiekvienas turi prieigą prie šios svetainės ir, jei jūs turite kokį nors klausimą apie tai, kuo galimybės yra atšiauriam orui, įvykstančiam jūsų srityje, jūs turite tiesiog nueiti į šią svetainę ir pažiūrėti į jų žemėlapį.

Žinoma, jei jūs būsite mėgėjiška oro klaida, jūs turbūt turėsite gražų rinkinį savo savų oro pranašavimo instrumentų, kurie padės jums duoti tikslesnę prognozę, kadangi jūs žinosite tai, kuo jūsų galimybės yra lietui ar švytėjimui, ir jūs galite laikytis savo instrumentų ir padaryti kažkokį bauginantį pranašavimą jūsų kaimynams. Asmuo gali net padaryti draugiškas lažybas, kurios, dauguma atvejų, gali būti lengvai laimėtos per kai kurių oro instrumentų ir Intellicast žiniatinklio svetainės kombinaciją.

Jei jūs tikrai nusprendžiate padaryti lažybas malonumui (ar kitaip), jūs turbūt neturite turėti savo šaltinius tokius kaip jūsų savi instrumentai ir Intellicast žiniatinklio svetainė, kitaip, niekas nesusilažins su jumis todėl, kad jūs turėsite tokį didžiulį pranašumą.

Tačiau jūs naudojate juos, mėgėjiški Orų prognozė Kėdainiuose instrumentai yra ir malonumas ir mokomasis. Pradėkite naudoti juos ir paskui supažindinkite savo vaikus ir jų draugus jiems. Netrukus, gali būti visa kaimynystė oro prognozuotojų aplink jus.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.