Kodėl daro kieti pinigų skolintojai nepasiseka?

parašė , 2014-04-01 08:33

Ši gyvybinė mūsų ekonomikos kolona beveik dingo kai ekonomika ir nekilnojamojo turto rinka tanked prieš apytiksliai ketverius metus. Privačius skolintojus paliko, laikydami dideles nekilnojamojo turto prekių atsargas, kurių vertės buvo ardytos prie tarp 30 % ir 50 %. Svarstykite šį scenarijų: 200.000$ paskolos paskolos balansas, iš pradžių gautas turto, vertinto 285.000$ (Paskola, kad Vertintų 70 % [LTV]), buvo netikėtai po – gautas, kadangi apsaugojimo turto vertė nukrito 40 % į 171.000$ (Paskola, kad Vertintų 117 %). Tradiciniai bankai iškentė šiek tiek panašias pasekmes, nors ir mažesniu mastu. Skirtumas ilgalaikiai kreditai internetu buvo dėl kredito analizės metodų, kuriais vertėsi anksčiau nekilnojamojo turto rinkos žlugimo. Viena vertus, tradiciniai skolintojai paveikė kredito paraiškas prie griežtesnės analizės, kuri apėmė paskolos gavėjo kredito istoriją, charakterį, pajamas, įkeistą turtą, gebėjimas grąžinti, pabrėžti išbandymą, terminus ir ekonomines sąlygas
Antra, Privatūs skolintojai ar kieti pinigų skolintojai, kadangi jie yra populiariai žinomi, buvo daugiausia sudominti įkeisto turto verte, atkreipdami labai nedaug dėmesį į paskolos gavėjo gebėjimą atsilyginti. Tai dabar pasikeitė dideliu mastu. Daug kietų pinigų skolintojų taiko daugmaž panašius kredito pasirašymo standartus kaip tradiciniai skolintojai. Vienintelė kliūtis daugumai kietų pinigų skolintojų dabar yra apdairių pasirašymo įgūdžių trūkumas. Tačiau, geros žinios yra, kad jie gali outsource pasirašymo vaidmuo profesiniams paskolos draudikams, kaip tik čia Jungtinėse Valstijose, už įperkamą kainą. Tolimos paskolos pasirašymo firmos, kurių komandos susideda iš labai patyrusių eksbankininkų, yra gerai dėtos, kad aprūpintų dažniausiai vartojamą paskolos pasirašymo techniką pramonėje.

Yra keli vaidmenys, kad kietas palūkininkas gali outsource, kad pagerintų pristatymo terminus greiti kreditai internetu ir kredito kokybę:

1. Kūrimas paskolos paketo – Paraiška (Iš. 1003), Pajamos, Kreditas, Vertingo dalyko dokumentai, Pavadinimo Draudimo ir Turto Profilio Pranešimo Politika

2. Rinkimas ir pavadinimo informacijos apžiūrėjimas

3. Užsakymas ir įvertinimo apžiūrėjimas

4. Paskolos pasirašymas privačiam investuotojui

5. Kūrimas paskutinių dokumentų ir koordinuodamas sprendimą ar užsidarydamas

Apdairus kredito pasirašymas, ar tradiciniam skolinimui ar kietiems skolinantiems pinigams, greitas kreditas turi sekti šituos paprastus pasirašymo nurodymus:

1. Pažinkite savo klientą, charakterį ir kredito istoriją

2. Perskaitykite rinkos sąlygas gerai

3. Garantuokite, kad paskolos gavėjas turi protingą dalį reikale

4. Supraskite paskolos gavėjo įsiskolinimą ir pajamų ar nuostolių šaltinius

5. Gaukite tinkamas, ir lengvas – į – parduoda įkeistą turtą

6. Išbandykite paskolos gavėjo gebėjimą grąžinti paskolą

7. Paskirkite paprastas ir pasiekiamas paskolos sąlygas. Žinokite dominuojančias aplinkos ir ekonomines sąlygas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.