Kodėl greita paskola – priimtina visiems?

parašė , 2011-11-29 17:59

Realiame gyvenime galima rasti keletą dažnai naudojamų būdų, kaip pasiskolinti pinigų. Paprasta ir santykinai paskolos internetu yra gaunama iš draugų, šeimos narių, pažįstamų ar nepažįstamų žmonių. Tiesa, čia kalbama tik apie mažas palūkanas arba paskolą be jų, tačiau tai kas yra pigu, gali sukelti papildomų rūpesčių ir išlaidų. Jeigu pinigus skolinama nepažįstamas žmogus, tuomet viską turėtų numatyti dokumentas, ant kurio bus skolintojo ir skolininko parašai. Kitas būdas – skolintis iš juridinių asmenų/įmonių. Populiariausi šios skolintojų grupės atstovai yra bankai ir greituosius kreditus teikiančios bendrovės. Tiesa, studentui, kuris neturi jokio užstato bei garantijų, juridiniai asmenys greičiausiai neskolins pinigų. Nepaisant to, verslo paskolos yra pasiekiama ir jiems. Plačiau apie ją skaitykite toliau.

Anksčiau ir dabar

Prieš dešimt metų Lietuvoje veikė keletas bankų, tačiau labai trūkų alternatyvių kredito įstaigų, kurios galėtų paskolinti pinigų. Taip pat pati procedūra buvo sudėtinga, reikėjo pastovių ir pakankamų mėnesių pajamų, kaip garanto, jog pinigai sugrįš pas kreditorių. Situacija ženkliai pagerėjo. Nors greita paskola ir nėra pigiausia paskola, tačiau turint omenyje galimybę pasiskolinti pinigų internetu, trumpąja SMS žinute ir tik per 10-15 minučių, tai negali būti pigiau nei skolintis iš draugo. Svarbiausia, kad tai yra paprasčiau.

Ten, kur esate, ten kartu gali būti ir norima pinigų suma. Greita paskola lyginant su ankstesniais laikais suteikiama per rekordinį laiką. Dar neseniai būtų buvę sunku patikėti, jog tą pačią dieną galima gauti didelę pinigų sumą. Dabar tai kasdienybė. Teisingai užpildyta paraiška, keliamų kriterijų atitikimo patvirtinimas ir greita paskola tikrai greitai tampa jūsų finansinio turto dalimi.

Greitis ir patogumas žengia greta

Modernumas ir šiuolaikiškumas pinigų skolinimąsi paverčia paprasta ir kasdienine operacija. Dabar internetas palengvina daugelį veiksmų, o ypač susijusių su sudėtingais procesais. Nėra svarbu, kur randasi kredito įstaiga arba kokiu paros metu jums reikia pinigų. Technologijų amžius tarnauja žmonėms, todėl greita paskola suteikiama net būnant namuose.

Galimi du variantai: greita paskola internetu arba mobiliuoju telefonu. Pirmasis būdas geriausiai tinka skolinantis pirmą kartą, nes reikia užpildyti paraišką bei perskaityti taisyklių rinkinį. Vėliau verta rinktis antrąjį būdą. Kredito įstaigos sistema įsimena kiekvieną vartotoją pagal jo prisijungimo duomenis, todėl mobilusis telefonas gali tapti ne tik priemone paskambinti, bet ir priemone greitai ir saugiai pasiskolinti pinigų. Laikas grįžti prie studentų. Paskola studentams? Skamba neįtikinamai.

Greita paskola studentams

Studentai, kurie neturi pastovaus darbo, bet nori pasiskolinti nedidelę pinigų sumą, turėtų suklusti. Pateikiate savo studento pažymėjimo kopiją ir tampate potencialus greitus kreditus teikiančios įmonės klientas. Visa kita taikoma taip pat, kaip ir kitiems klientams. Tiesa, šie pinigai išgelbės savaitgalio šventę ar smagų vakarą, tačiau gyvenimo problemų neišspręs.

Vargu ar tai, kas tinka studentams, tinka ir visiems, tačiau jei kalbame apie greitą paskolą, galima būtų ir sutikti. Studentiškas maksimalizmas ir racionalios šeimos poreikis gali būti patenkintas tuo pačiu būdu. Atidarykite duris, nes pinigai jau beldžiasi. Tuk tuk.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.