Kokį padarinį vyriausybinis uždarymas turi ant paskolų?

parašė , 2014-03-16 19:28

Vyriausybinis uždarymas nereiškia galo paskolos skolinančios ar net vyriausybinės paskolos programos. Kadangi politikai aptaria, kur išleisti kitą pasiskolintą dolerį, kur tai palieka Amerikos būsto savininkus ir potencialius naminius pirkėjus?

Išleiskite mane bandyti ir ardyti skirtingas paskolos programas ir ką uždarymas padarys kiekvienam.

USDA Kaimiškos Išsivystymo paskolos sustojo visoje sumoje. Dvi to priežastys yra uždarymas, turi visus draudikus ant atostogų, tokiu būdu niekas nedirba, kad pritartų bet kokioms naujoms paskoloms. Antra priežastis yra, mes esame per naujus fiskalinius metus, ir USDA nėra finansuotas. Finansavimas USDA atvyksta iš ūkio sąskaitos, į kurią taip kreditas nuo 18 metu pat įklimpsta kongrese. Demokratai pridėjo naują taloną maistui (EBT), įstatymai į ūkio sąskaitą ir respublikonus nori ūkio sąskaitos ir talono maistui sąskaitos, aptartos atskirai
Tai galėjo privesti prie labai ilgo ir ilginto sprendimo, kadangi mes vis dar turime sugrąžinti federacijas, kad dirbtume ir turėtume reikalo su skola, perdengiančia anksčiau, negu jie galės ginčytis apie ūkio sąskaitą.

FHA ir VA ir turėjo planą turėti reikalo su uždarymu ir iki tol, kol atostogos nėra daugiau kaip 30 dienų, jūs neturite pamatyti jokio poveikio į šitas programas.

Fannie ir Freddie nėra paveikti apskritai greitu kreditai be uzstato laiku su kita svarstoma problema, kuri bus aptarta.

IRS, taip, IRS, nors jie neturi paskolos programos šiandieniame būtų skolinimo, mes negalime uždaryti paskolų be IRS pagalbos. Visos paskolos praeina skirtingą apgaulės tikrinimą šiandien, ir 4506 yra vienas iš svarbaus tikrinimo tai skolinantys skaičiavimus ant. Paprasta forma 4506 nebus apdirbta IRS taip jokia paskola, kuri turi užsidaryti, netrukus turi jau padaryti šį tikrinimą. Jei ne, paskolos pramonė suras būdą uždaryti šitas paskolas nepaisant vyriausybės.

Ši netvarka nuspręs save, kreditai kadangi niekas nenori, kad mes neįvykdytume įsipareigojimų dėl mūsų skolų kaip šalis. Tai būtų katastrofiška ekonomikai ir mūsų šaliai. Skolos lubų svarstomos problemos svarstymas privers politikus atvykti į stalą, mes turime grįžti į tam tikrą prasmę normalių netrukus.

Paprastas atsakymas yra, jei jūsų paskola užsidarė labai greitai po uždarymo jums turi būti gerai ir jei jūs pradedate naują reikalą, jūs taip pat turite būti puikus. Tai yra tarp reikalai, kuriems, galbūt, reikia ištęsimo, bet ne ilgam laikui.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.