Kompiuterių klasifikacija

parašė , 2012-11-18 12:34

Kompiuteriai yra pasiekiami skirtingose formose, dydžiuose ir svoriuose, dėl šitų skirtingų formų ir dydžių, jie įvykdo skirtingas rūšis darbo vietų nuo vienas kito.

Jie gali taip pat būti klasifikuoti skirtingai. Visi Kompiuteriai yra suprojektuoti kompetentingos kompiuterių architektūros, kuri projektuoja šitas mašinas kaip jų reikalavimus.

Kompiuteris, kuris yra panaudotas namuose skiriasi dydžiu ir forma nuo kompiuterio, panaudoto ligoninėje. Kompiuteriai veikia kaip serveris dideliuose pastatuose, tuo metu, kai kompiuteris taip pat skiriasi dydžiu ir forma, įvykdančia jos darbą kaip oro prognozuotojas.

Studentas, nešantis nešiojamąjį kompiuterį su juo jo kolegijai, yra skirtingas formoje ir dydyje nuo visų ankščiau paminėtų kompiuterių.

Čia mes ketiname įvesti skirtingas kompiuterių klasifikacijas vienas po kito. Mes aptarsime tai, kas yra klasifikacijose ir kokį darbą jie įvykdo.

Geriausios kokybės kompiuteris

Didžiausias dydyje, brangus kainoje negu bet kas kitas yra klasifikuotas ir žinomas kaip geriausios kokybės kompiuteris. Tai gali apdirbti trilijonus instrukcijų per sekundes. Šis kompiuteris nėra panaudotas kaip asmeninis kompiuteris namuose niekas studento kolegijoje.

Vyriausybės specialiai naudoja šį tipą kompiuterio jų skirtingiems skaičiavimams ir sunkioms darbo vietoms. Skirtingos pramonės šakos taip pat naudoja šį didžiulį kompiuterį tam, kad suprojektuotų jų produktus.

Dauguma Holivudo kino filmuose tai panaudojama multiplikacijos tikslais. Ši Kompiuterių išpardavimas rūšis yra taip pat naudinga tam, kad nuspėtų, kad oras atsiskaito visame pasaulyje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.