Metaliniai aukščiausi stogo danga 5 metaliniai stogo mitai išsklaidyti!

parašė , 2013-02-21 12:50

Geriausi 5 metaliniai stogo dangos mitai jūsų skaitymo malonumams!

Tai iš tikrųjų žavu, kiek Stogo dangos prieita prie pagrindinio metalinės stogo dangos supratimo. Ne per seniai, aš savarankiškai turėjau seną surūdijusį daržinės stogo atvaizdą savo prote. Bet dabar, būdamas apimtas su metaline stogo danga 6 metus aš išvysčiau teisingą įvertinimą šiai stogo dangos technologijai, ir aš norėčiau turėti dalį įžvalgumo su jumis.

Po šitų patarimų skaitymo jūs įgysite geresnį supratimą, ir metalinės Stogo dangos technologijos įvertinimą.

Metalinis stogas turi aukštesnį pavojų būti sumuštas prie žaibo. Tikrovė; Jokia metalinė stogo danga nedidina galimybių jūsų namo, sumušto žaibo. Iš tikrųjų, jei jūsų namas tikrai pasidarys sumuštas, metalinis stogas padės išsklaidyti kaltinimą, ir todėl, kad metalas yra ne degi medžiaga, jūsų stogas neužsidegs.

Metalinis stogas daro daug triukšmo, kai lyja.

Tikrovė; Jūs turbūt galvojate apie tą seną pigų metalinį stogą per daržinę, kuri turėjo papratimą būti panašus į kulkosvaidžio sprogimą, kai lyja… Šiuolaikinė metalinė stogo danga yra paprastai įdiegiama per fanerą, kietą įdėjimą į dėklą, ar per jūsų egzistuojantį stogą. Tai nepadarys jokio daugiau triukšmo negu reguliarus asfalto gargždo stogas. Daug kartų metalinis stogas bus ramesnis negu ne metalinis stogas, ir apsaugos triukšmą nuo lietaus ir bjauraus oro.

Metalinė stogo danga kainuoja daug pinigų.

Tikrovė; gali atrodyti, kad tai daro, bet tai iš tikrųjų nedaro! Jūs Stogo dangos nustebintas, bet metalinis stogas bus iš tikrųjų kainuoti mažiau, negu asfalto gargždo stogas, jei jūs pasiliksite savo name gana ilgai. Ne tiktai tai padidins jūsų namo vertę, bet tai taip pat padės jums taupyti pinigus kainų aušinimas. Metalinė stogo danga gali būti iki 50 % santaupų priežastis energijos kainų per vasaros mėnesius. Ir pagaliau, metalinis stogas gali būti paskutiniu stogu, kurį jūs turėsite kada nors įdiegti ant savo namo. Kada nors! Jei jūs Statybinės prekės nuo kompetentingo metalinio stogo dangos rangovo. Pasimokykite iš šio hipotetinio pavyzdžio kainos metalinės stogo dangos prieš asfalto gargždo stogą, nuo būsto savininko požiūrio.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.