Namas, medžiojantis nepalūkaninį kelią.

parašė , 2012-04-15 13:00

ikas. Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote iki šiol, kad tai yra puikus laikas, kad nupirktų namą. Bet tai yra tinkamas laikas jums ar man nupirkti? Aš buvau savo einamuosiuose namuose 12 metų ir maniau, kad neskaudintų pažiūrėti. Su daugeliu namų mažiau kaip daugiau kaip 25 % nuo jų viršūnės, aš peržiūrėjau skirtingas nekilnojamojo turto žiniatinklio svetaines rimčiau dabar greičiau, negu seilėtis per panaudotą, kad būčiau multimilijono dolerių namai tam, kad papuoščiau mintis (gerai taip, vis dar tik mintys).

Partijos pasikeitė kadangi aš pajudėjau prieš 12 metų, bet aš pradėjau su savo geriausiu 5 sąrašu, dar greitos paskolos kartą tiktai šį kartą peržiūrėtu nuo to laiko, žinoma, aš esu šiek tiek vyresnis ir išmintingesnis dabar. Aš turėjau daug ilgesnį sąrašą pirmą kartą aplink, ir stebėtinai tai reiškė 2 dalykus ne mano geriausiuose 5: pridėtas garažas ir saulė prisipildė įkurdintas (jei jūs kada nors gyvenote JAV centrinėje dalyje per žiemos laiką – tada, abu dalykai turi puikią prasmę)
Laimei, mano motina turėjo ten pažiūrėti skubios paskolos į visus kitus svarbius būsto nuosavybės aspektus.

Bet anksčiau, negu aš iš tikrųjų pakeliu mane patį ir lauke pažiūrėti į namą šį kartą, turbūt kaip jūs, aš perku šiuolaikinę technologiją, faktiškai keliaudamas mano kelyje per sąrašą po vilties sąrašo, kad kažkas išgyvena geriausią 5 sąrašą. Taip, kas daro ar laužo reikalą ant namo man? Vieta, naudojamos kainos, finansavimas, kaimynai, vieta, ir oh taip, vieta.

Didžiausias apsvarstymas daugumai mūsų yra, žinoma, paskola. Šiandien, Islamo finansavimas yra gerai nustatytas ir tie mūsų sudomintas mūsų finansavimo suformavimu, Islamically tikrai turi pasirinkimą. Aš, daugiau negu tikėtinas, pasirinksiu Ijaraloans, svarstydamas mano brolio darbus ten ir eisiu mane per procesą. (Kurį, žinoma, jis daro visiems savo klientams, bet aš norėčiau manyti, kad aš esu ypatingas.)

Po to, kai aš žinau tai, ką aš galiu leisti sau, kitas klausimas yra noras aš sugebėti pasilikti namuose? Realtor.com tikrai aprūpina naudingą informaciją pirmiausiai apie atskirą turtą nustatyti jūsų naudojamas kainas. Taip, tai vertina, koks jūsų mėnesinis biudžetas bus. Pavyzdžiui, aš galiu paprastai rasti mokesčio vertinimą ar nesenus mokesčius, užmokėtus greta visų tų didelių fotografijų, ir kitų naudingų detalių kaip pradinė kaina. Su nesenais užmokėtais mokesčiais, namų dydis, aš galiu įvertinti tai, kas greita paskola mano mėnesinės eksploatacijos išlaidos galėtų panėšėti į dujines/elektrines sąskaitas, jardo palaikymą, naminė savininko asociacija dues, ir kiti epizodai.

Taip po pritarimo proceso ir žinantis, ką jūs galite leisti sau, kas kita? Vieta, vieta, ir vieta. Taip, teisinga, ką nekilnojamojo turto pardavimo agentus visi sako; vieta yra viskas. Prieš 12 metų mokykliniai rajonai buvo skaičius 1 beveik visų sąraše, kurį aš žinojau. Šiandien, ne tiek daug dėl neseno naminio mokymo, chartijos ir kitų privačių mokyklų populiarumo. Man, daugiau, negu mokyklinis rajonas, aš žiūriu į nusikalstamumą, artimumą šventykloms & giminaičiams (aš nesakysiu, jei tai turi būti artimiau ar tolimiau mano mielai šeimai!) Pragyvenimo minimumas ir kuo mano kaimynai bus.

Taip, tai eina į kaimynystės statistiką. Mano nauja mėgstama žiniatinklio svetainė yra greta vietinių grafystės žiniatinklio svetainių. Ką aš mėgstu apie šią svetainę yra, kad ji duoda man vieną sustojimą visoms rūšims informacijos apie vietinį rajoną, apimdama nusikalstamumą, mokyklas ir nesenus pardavimus. Sujungime su nuosavybės mokestis ir grafystės žiniatinklio svetainės apmokestina vertinimą, aš turiu gerą mintį apie pagrindus ir ant namo ir ant netoli.

Taip, ant mano potencialių kaimynų. Yra natūralių gyvybės raidos ciklų į kiekvieną kaimynystę ir kadangi kaimynai atvyksta ir eina, jūs galite tiktai matuoti kieno šiuo metu ten. Bet ar tikrai tai yra mėlyna ar balta apykaklės kaimynystė, jei vaikai yra laisvai žaidimas lauke, ar jei ten alaus skardinės, puošiančios jardą greta, jūs turbūt galite gauti prasmę to, kam jūs būsite parduotuvėje. Tuo metu, kai aš ieškojau pridėto garažo ir namo, pilno šviesos, laimei man, mano motina buvo užsiėmusi, tikrindama kaimynystę. Bet koks jūsų kriterijų yra vietai, kaip jūs teisiate tai faktiškai?

Nekilnojamojo turto pardavimo agentai visada sako, kad jūs einate prie namo, kurio jūs norite skirtingu laiku dienos. Tai truputį sunkiau padaryti faktiškai, bet po išsiaiškinimo kaimynystėje, aš tada imu savo ML į google žemėlapių testą. Aš spragteliu mažą vyrą ant adreso ir imu pasivaikščiojimą per kaimynystę. Tada, su protiniu mano apylinkių atvaizdu, pabandykite suvokti, jei aš pabusiu iki garso paukščių ir rytinės šviesos šilumos, ar tai los šunys ar panko vaikai ir jų garažo grupės?? (Ne tai yra yra kažkas, kas klaidinga su panko vaikais – aš turėjau papratimą būti vienu), Gerai, ne ganėtinai puikus kadangi dauguma google žemėlapių truputį nėra namie pasenę, ir jie nesugavo garso, bet tai yra bent jau greitas žvilgsnis.

Savaime suprantama, aš nesuradau savo namo dar. Aš kartais abejoju, jei technologija padeda ar skaudina mus. Įdomu, jei mano svajonė namo gavo cyber, kapotą kažkur palei liniją. Galų gale, virtuali kelionė praleidžia jausmą jūs pasiekti, kai jūs einate į namus ir žinote, kad tai yra namie ar suprasti, kad jūs iš tikrųjų nesirūpinate apie mokesčius, kai jūs galite gyventi vaikščiojančio atstumo viduje Viduržemio jūros Kepyklai. Kartais nėra jokio pakeitimo tam, kad ištrūktų iš kompiuterio ir tik pasiekti ten.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.