Naminis teisingumas paskolina Teksase

parašė , 2011-11-11 09:06

Kelios svarbumo pastabos:

Tai tiktai prisitaiko prie sodybos turto, kuris yra klientai pirminė gyvenamoji vieta

LTV siejasi, kad Paskolintų, kad Vertintų, reikšdamas paskolos kiekį palyginti su namų verte. Kaip pavyzdys, paskola 75.000$ ant naminio, vertinto 100.000$, būtų paskola 75 % LTV.

Šitos detalės tiktai prisitaiko prie Teksaso grynųjų pinigų, lauke skolina valstybėje Teksaso – akivaizdus, bet aš turėjau įdėti tai čia.

Nors tikri Teksaso Grynieji pinigai Lauke zidiniu kapsules Įstatymai Teksase neturėjo jokių "pagrindinių" pasikeitimų per paskutinius keletą metų, buvo smulkaus padaryto reguliavimo, kuris nereiškia, kad būsimi pakeitimai neįvyks.
Būtina Informacija

Pirma, ir pirmasis, aš pabrėšiu kai kuriuos iš svarbiausių Teksaso Grynųjų pinigų punktų, Lauke skolina:

Asmuo gali tiktai turėti vieną sodybą propety

Bet kokie Teksaso Grynieji pinigai Lauke skolina, yra drabuziai internete apribotas iki maksimumo 80 % LTV

Tiktai vieneri Teksaso Grynieji pinigai Lauke Paskola gali būti duoti per bet kokį 12 mėnesių periodą

12 dienų "periodo ataušimas", žinomas kaip 12 dienų laiškas, yra reikalingas ant kiekvieno sandorio

Paskolos kiekio 3 % maksimumą gali įkrauti klientui, kuris apima visas baigiamąsias kainas

Kai tik Naminė Teisingumo paskola yra paimta ant asmenų sodybos, visus sandorius, išplaukiančius iš to punkto ant (išskyrus turto pardavinėjimą), svarsto, Teksaso Grynieji pinigai Lauke skolina.

Dėmesyje į paskutinį punktą, tik kad toliau paaiškėtų, net jei jūs iš naujo finansuojate hostingas einamųjų Grynųjų pinigų balansą Lauke skolina ir neištraukiantis jokių naujų grynųjų pinigų, vis dar manoma, kad Teksaso Grynieji pinigai Lauke skolina. Taisyklė yra ganėtinai paprasta, vieną kartą grynieji pinigai lauke, visada grynieji pinigai lauke skolina.

Kiekvienas turto savininkas turi duotas HUD-1 sprendimo tvirtinimą dėl apžvalgos bent jau 24 valandos anksčiau uždarymo jūsų paskolos

Procesas

Procesas gauti Teksaso Grynuosius pinigus Lauke skolina, yra iš tikrųjų tiktai truputį skirtingas negu naminė teisingumo paskola ar finansų iš naujo paskola bet kokioje kitoje valstybėje. Taip, dokumentacija ir reikalavimai yra skirtingi, bet procesas savarankiškai yra labai similiar.

Prieš prašymą, kad gautų grynuosius pinigus lauke skolina Teksase, jūs turite suprasti, kad jūs esate apribotas, valstybinio Įstatymo, į maksimumą 80 % LTV naujai paskolai. Taip, jei jūsų namas yra verta (įvertinta serveriai.lt nuolaida vertė) 200.000$, tai maksimali paskola jūs galite pasiekti, apimdamas bet kokias/visas baigiamąsias apimtas kainas yra 160.000$. Taip, jei jūs šiuo metu įsiskolinate daugiau kaip 160$ k ant jūsų einamosios paskolos ant namo, jūs wiil nesugebėti gauti naminį teisingumą paskolina Teksase. Aš tiktai sakau tai, kad išgelbėčiau jus kažkuris laikas ir pastangos, jei tai yra jūsų noras ištraukti grynuosius pinigus verslo dovanos ar gauti įsiskolinusią konsolidacijos paskolą ant jūsų sodybos turto. Jūs galite taip pat panaudoti šį skaičių, kad įvertintumėte dėl to, kiek grynųjų pinigų bus pasiekiami jums nuo jūsų naujos paskolos kaip maksimalus kiekis.

Jūs galite taip pat laukti, kad jūsų pasirinkimas bus daugiau apribotas, negu jei jūs tikėjotės tiesiog daryti normos/termino finansus iš naujo (iš naujo finansuokite egzistuojančios paskolos balansą), ar nupirkite namus. Jūsų pasirinkimas yra daugiau apribotas todėl, kad ne visi skolintojai padarys, Teksaso Grynieji pinigai Lauke skolina. Priežastys yra kombinacija jų ne pasiruošęs sureguliuoti į griežtesnius Teksaso dokumentacijos reikalavimus Naminę Teisingumo paskolą, keli yra tiesiog todėl, kad jie tiki dokumentacija, ir teisėti apribojimai yra tiesiog per daug papildomos naštos ant jų, kad pasiūlytų šituos paskolų tipus. Supraskite kad tuo metu, kai procesas savarankiškai nėra toks, kad kitoks negu vartotojo požiūris, negu skolintojų požiūris skirtumai yra unikalesni ir tikrai reikalingas, kad skolintojai iš esmės turėtų seperate komplektą dokumentų ir, labiausiai tikėtinas, papildomas aprūpinimas darbuotojais tik, kad susidorotų ir neatsiliktų nuo bet kokių/visų pakeitimų į Teksaso Įstatymą dėl šitų paskolų.

Taikomasis procesas bus iš esmės tas pats kaip bet kokia kita paskolos paskola. Jūs susisiekiate su savo paskolos brokeriu ar vienu ar daugiau paskolos skolintojų, duodate jiems jūsų informaciją, ir jūs esate ant savo kelio. Kai tik jūsų applciation ir kreditas buvo įvertinti, jūs, kaip bet kokiame kitame paskolos sandoryje, gausite Gerą Tikėjimo Apytikrį apskaičiavimą ir Tiesą Skolinime per 3 dienas po jūsų, duodamas jūsų informaciją apie paraišką. Tai gali būti panaudojama, kad palygintų jūsų pasiūlymus ir padėtų jums priimti išsilavinusį sprendimą dėl kuris skolintojas/brokeris nueiti su. Kai tik jūs priėmėte sprendimą, dėl kurios kompanijos jūs panaudosite, jums tada nusiųs atskleidimo paketą, kuris turės savyje pradinį RESPA atskleidimą, kita valstybė reikalingas formų, skolintojas reikalingas formų, ir sąrašo dalykų, kuriuos jūs turėsite aprūpinti greta šitų dokumentų, kad užbaigtumėte jūsų paskolą. Aš turiu kitą skyrių atskleidimui (skelbiantis, kad būtų užbaigtas netrukus), tokiu būdu aš neįeisiu į specifinį atskleidimą be tų, kurie prisitaiko griežtai prie Teksaso Grynųjų pinigų, Lauke skolina.

Jūs galite laukti savo paskolos užimti daugiau laiko negu standartinė paskolos paskola. Priežastis yra tokia, kad Teksaso Įstatymas reikalingas 12 dienų periodo ataušimo, tokiu būdu, jūsų sandoris negali įvykti bent jau 12 dienų po to, kai jūs duodate ženklą, kad dokumentas, kuris iš esmės išdėsto jūsų teises kaip vartotoją. Dauguma atvejų, užlaikymas gali tiktai būti pora dienų kaip per tą laiko tarpą, kuriuo normalūs kiti dalykai gali būti rūpinti tuo pačiu laiku, t.y., įvertinimas, parengiamasis pavadinimo pranešimas, ir rinkimas reikalingų dokumentų nuo jūsų, vartotojo. Aš tiesiog sakau, kad, jei jūs laukiate savo paskolos į padarytą dviejose savaitėse, tada jūs žinote dabar, kad tai tiesiog ne galima.

Kai tik jūsų dokumentai yra rankose kompanijos, kurią jūs pasirinkote, ir įvertinimas ir pavadinimo darbas yra padaryti, tada paskola yra pasirašyta, ir kaip paskutinis pritarimas duoda bet kokiame kitame paskolos sandoryje. Šiuo laiku, gali būti kai kurios nepadarytos sąlygos, ar kita dokumentacija, kuri gali privalėti būti pateikta dėl atskirų aplinkybių ir/ar yra kažkas buvo tiesiog praleista ar nepataikantis nuo jūsų rinkmenos. Kai tik tie dokumentai yra pateikti, ir jūsų paskola yra išvalyta nuo visų laukiančių sprendimo sąlygų ar dokumentacijos, tada uždarymo laikas / data yra nustatytas, ir jūsų dokumentus nusiunčia pavadinimo kompanijai, kuri ruošia dokumentus tam, kad jie užsidarė.

Vienas pastabos dalykas čia, Teksaso Grynieji pinigai Lauke skolina, privalo būti uždaryti pavadinimo kompanijos vietoje, jie negali būti uždaryti kliento namuose, kadangi kai kurie paskolos sandoriai yra. Tam griežtai uždraudžia Teksasas Naminius Teisingumo Skolinančio Įstatymus, prašom nelaukti nieko atvykti į jūsų namus iš convience jums, kad uždarytumėte jūsų paskolą, tai tik nevyks Teksase.

Papildomai, kai tik jūsų uždarymas yra nustatytas, tai yra reikalavimas kad kiekvienas turto savininkas būti duodama HUD-1 sprendimo tvirtinimą bent jau 24 valandas anksčiau paskolos uždarymo. Jei kokie nors pakeitimai yra padaryti į sprendimo tvirtinimą prieš uždarymą, tai dar 24 valandos turi būti leistos prieš uždarymą paskolos, vėl, tai nėra laisvai pasirenkama. Tikrovė yra, mano nuomone, tai yra iš tikrųjų labai geras daiktas ir vienas iš geresnių įstatymų, kad Teksasas turi priklausymą naminiam skolinančiam teisingumui.

Faktas, kad vartotojas pasiekia, kad pamatytų tikrą HUD-1 sprendimo tvirtinimą prieš dieną prieš paskolos uždarymą duoda jiems galimybę užduoti klausimus ir įsitikinti, kad viskas teisinga AR kaip išdėstytas ant jų pradinio Gero Tikėjimo Apytikrio apskaičiavimo. Tai reiškia, kad negali būti jokios nuostabos už baigiamojo stalo. Jei tai būtų mano reikalas, visi vartotojai gautų HUD-1 vieną dieną anksčiau uždarymo, tas būdas, kuriuo visi klausimai gali būti pašalinti ir tai priverstų uždarymą eiti, kad daug lygesnis, kadangi jūs jau žinotumėte tiksliai, ką sprendimo tvirtinimas turi ant to anksčiau, negu jūs pasieksite baigiamąjį stalą – kuris yra kitai diskusijai.

Po to, kai jūs pasirašote dokumentus yra 3 dienų recission teisės, kadangi ant visų paskolos finansų iš naujo sandorių ant savininko užėmė namus. Tai reiškia, ganėtinai tiesiog, kad, kai tik jūs pasirašote, jums duoda kopijas visų dokumentų ir duotas 3 darbo dienas (šeštadienių skaičiavimas), kad apžvelgtumėte visus dokumentus ir padarytumėte jūsų galutinį sprendimą dėl to, ar tikrai jūs norite paskolos. Turėkite galvoje, kad sprendimas yra TAIP, jei jūs nenusprendžiate pasakyti ne. Taip, jei jūs pasirašote dokumentus pirmadienį, jums duoda iki ketvirtadienio vidurnakčio, kad panaikintumėte sandorį, jūs skolinate fondams penktadienį. Penktadienį turi per vėlai panaikinti. Taip, jei jūs ketinate panaikinti, daro cetain, kad jūs pranešate pavadinimo kompaniją kiek galima greičiau, bet jūs tiktai turite iki ketvirtadienio, kad padarytumėte tai.

Kai tik jūsų paskolos fondams ir jums duoda jūsų pajamas (grynieji pinigai ar išsiųsta išmoka), tada jūs esate padarytas. Turėkite galvoje, kad jūs negalite užbaigti kitų Teksaso Grynųjų pinigų, Lauke skolina 12 mėnesių (1 metai) į dieną jūsų paskolos finansavimo, be išimties. Jūs negalite net pasirašyti pradinio atskleidimo naujoje paskoloje, kol tie 1 metai nėra viršuje. Priežastis aš miniu tai yra tokia, kad jūs suprastumėte, kad jūs tiktai pasiekiate, toks nušovė metus, kad padarytų paskolą kaip tai, įsitikinkite, kad jūs gaunate tai, ko jums reikia pirmą kartą todėl, kad tai bus ilgas laikas anksčiau, negu jūs galėsite padaryti tai vėl.

Bet kokie klausimai, priklausantys šiai informacijai, gali būti siųsti elektroniniu paštu man, ar jūs galite tiesiog pareikšti nuomonę apie šį paštą, ir aš atgal atsakysiu į jus.

Mano kitas straipsnis bus apie, kuris yra reikalingas paskolos paskolai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.