Oficiali politika tam, kad atmestų medieną, paveiktą ąžuolo, vysta

parašė , 2013-02-21 14:19

Ąžuolai yra žinoma rūšis medžio Ostine, Teksasas. Tačiau, pastaraisiais metais, didelis skaičius ąžuolų Ostine buvo sunaikintas ligos, žinomos, kadangi ąžuolo džiovinimas vysta. Ąžuolas vysta, yra sukeltas grybo, kuris priverčia vandenį vedančius medžio laivus tapti užkimštas. Todėl, tai trukdo visoms dalims stiebo už blokavimo nuo labai būtino vandens ilgam gyvybingumui gavimo. Pastangose atnešti šituos nusiaubiančius padarinius kontrolės sąlygomis, miestas Ostinas priėmė oficialią politiką dėl tinkamo atsikratymo medienos, paveiktos ąžuolo, vysta.

Nuolauža ar sunaikinimas medienos nuo medžių, paveiktų Ąžuolo džiovinimas vysta, yra priimtina atsikratymo priemonė. Tai leistina todėl, kad mediena džiūsta kai atskeltas ar sunaikintas. Grybas, atsakingas už ąžuolo sukėlimą, vysta, taip pat žinomas kaip Ceratocystis fagacearum, negali klestėti, kai tik džiovinimo procesas prasideda. Daug kaip kiti tipai grybų, kurie reikalingas, kad drėgmė klestėtų, kai tik drėgmės šaltinis yra eikvotas, grybai yra sunaikintas. Nepaisant medžio baigties, tai yra ekologiška atsikratymo priemonė, kadangi atskelta ar sunaikinta mediena gali atitikti kitą paskirtį per naudojimą kaip mulčias.

Kita priimtina priemonė atsikratymo medienos, paveiktos ąžuolo, vysta, nors galbūt šiek tiek mažiau ekologiškas, dega. Paveiktos medienos degimas užmuš Ceratocystis fagacearum. Vėl, karštis nuo ugnies tiekia džiovinimo priemonę, atimdamas iš grybo drėgmę, kurios tai reikalingas išlikimui. Ir kadangi grybas nėra skleistas per dūmus, nėra jokios priežasties įmonei, kad šis atsikratymo būdas galėtų potencialiai paveikti sveikus ąžuolus.

Pagal miesto politiką, bet kokia paveikta mediena, kuri nėra atskelta, sunaikino ar degė, būsiu atmestas atliekų užkasime. Ostino medžio papuošimų specialistas, kuris yra pažįstamas su Ostino ąžuolu vysta, ir įvairi tinkama paveiktos medienos atsikratymo priemonė gali tikėtina nukreipti jus į atliekų užkasimus jūsų rajone, kurie yra paruošti gauti ligotus ąžuolus atsikratymui.

Pavyzdžiuose, kur ligoti ąžuolai yra identifikuoti, bet nėra prieinami tam, kad atskeltų, sunaikinti, ar degti, politika rodo, kad medis turi būti girdled. Girdling įvyksta, kai žievės ir pagrindinio audinio žiedas yra nuneštas nuo Ąžuolo džiovinimas apskritai tikslais sunaikinti jį. Kai tik ligotas medis yra girdled, su juo tada elgiasi su herbicidu džiovinimui (ar džiūstantis). Džiovinimas, žinoma, lengvina grybo griovimą, atimdamas iš to jo gyvenimą išlaikančią drėgmę. Tai yra ypač svarbi procedūra, jei ligotas medis yra nepasiekiamas, bet vyksta yra netoli viduje sveikų terasos baldai kurie galėjo būti neigiamai paveikti, jei ligotas medis lieka negydomas. Susisiekite su Ostino medžio rūpinimosi profesionalu, kad padėtumėte jums su tokia procedūra paveiktiems ąžuolams ant jūsų privačios nuosavybės.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.