Paleistas bankrotas? jūs neturite laukti 7 metai, kad gautumėte vidaus paskolą

parašė , 2015-08-10 13:00

Jei jūs paskelbėte apie bankrotą, todėl, kad, jums patarė padaryti taip verslo asmens tokio kaip solisitorius, jūs galbūt supratote kad:

> > Bankrotas gali užtrukti jūsų kredito rinkmena iki 7 metų; ir

> > Bankrotas gali grįžti, kad dažnai lankytų jus, kai jūs bandote gauti vidaus paskolą ar iš naujo finansuoti jūsų egzistuojančią paskolą nuo vieno iš pagrindinių bankų.

Bet, nesijaudinkite, jei jūs esate paleistas bankrotas, ieškantis kreditai bedarbiams vidaus paskolos ar svarstantis egzistuojančios paskolos finansavimą iš naujo, jūs galite vis dar gauti paskolos pritarimą.
Laimei, yra dabar "specialisto skolintojų diapazonas", kurie tiekia specialiai šiai "nišai" ir nori pasiūlyti vidaus paskolą ar finansus iš naujo, egzistuojančius paskolos žmonėms su paleistu bankrotu. Nors šitos paskolos gali atvykti su:

> > didesnė palūkanų norma palyginti su reguliaria vidaus paskola;

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> studentu paskolos > aukštesnis indėlio procentinis dydis (t.y. o ne tipiški 20 procentų, jums, galbūt, reikia daugiau); ir

> > mokestis, kuris gali būti išieškotas ant palūkanų normų viršūnės.

Kas svarstyti kaip Paleidimo Bankrotas, kreipdamasis dėl Vidaus paskolos ar Finansų iš naujo Paskolos?

Jei jūs esate paleistas bankrotas, greitos paskolos yra sąrašas daiktų, kuriuos jūs turite turėti galvoje, kuris specialisto skolintojai gali reikalingas ir tai dar svarbiau gali padėti jums gauti vidaus paskolą po bankroto ar finansų iš naujo paskolos:

> > Jie gali reikalingas, kad jūs aprūpintumėte garsinį ir vaiskų paaiškinimą dėl situacijos, kuri vedė jus į bankrotą (pavyzdžiui kritiška liga, finansinis sunkumas, ir taip toliau) ;

> > Jie gali reikalingas, kad jūs aprūpintumėte įrodymą kaip jūsų taikomojo vidaus paskolos ar finansų iš naujo proceso dalį, parodytumėte, kad šis bankrotas buvo vienkartinė situacija, ir kad tai buvo gerai už jūsų priemonės išvengti; ir

> > Jie gali reikalingas, kad jūs aprūpintumėte įrodymą, kad įrodytų tai, visi jūsų finansiniai reikalai yra dabar vesti puikiame būde (pavyzdžiui, jei jūs mokate nuompinigius, yra jūs gabus pagaminti nuomojamą didžiąją knygą, kad parodytų, kad jūsų nuomojami užmokesčiai yra mokami laiku).

Tai gali taip pat duoti naudos jūsų taikomajam paskolos procesui. Jei jūs galite parodyti "specialisto skolintojui", kad jūs turite negarantuotų įsipareigojimų minimumą, kaip yra galimas.

Kokie Vidaus paskolos tipai yra pasiekiami Paleistiems Bankrotams?

Tai priklausys nuo "specialisto skolintojo", jūs išsirenkate. Yra sąrašas paskolų, kurias jūs galite svarstyti:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagrindinė Vidaus paskola: Jie yra standartinė vidaus paskola, kurią dažnai laiko paskola be apsiuvų. Jie paprastai nesiūlo papildomų priemokų ar lankstumo apsimokėjime papildomu paskoloje ar jūsų atmokėjimo pakitime

Žemos Daktaro Paskolos: Jie yra žemos dokumentacijos paskolos žmonėms, kurie negali tiekti reikalingą įrodymą pajamų, tokių kaip nesena pajamų deklaracija ar kita finansinė dokumentacija paraiškos laiku. Jie yra paprastai idealūs savisamdytiems asmenims ar rangovams.

Iš tikrųjų, kai jūsų kreditas buvo sugadintas po bankroto, jūs turite būti atsargesnis kai prieita prie savo finansų. Jūs turite paimti pagalbą profesionaliai kompetentingo finansų brokerio, kuris turi nuodugnias žinias kreditavimo politikos ir standartinių reikalavimų, pateiktų "specialisto skolintojų".

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.