Pasirinkimas teisės paslėpta telekamera ar šnipo telekamera

parašė , 2013-01-18 10:33

Ne tikras, koks paslėpta Fotoaparatai kurios jums reikia? Su viltimi šis straipsnis padės.

Kambario kontroliavimas, naudodamas video užgrobimo įrangą yra gana lengvas. Yra plačios įvairovės įrangos ant rinkos, kad įvykdytų tai. Įrašytas į sąrašą apačioje yra kai kurie iš skirtingų tipų įrangos, panaudotos, kad slaptai sugautų video.

Miniatiūrinės Belaidės Fotoaparatai gali būti tinkamu pasirinkimu, duotu teisingą situaciją. Mini belaidei telekamerai reikės valdžios valdyti telekamerą, ar tai yra baterija ar užkimštas tiesiogiai į sieną. Dauguma mini belaidžių telekamerų bėgs ant standartinės 9 voltų baterijos. Baterija truks tarp 4 ir 8 valandų, priklausančių ir ant baterijos, kurią jūs pasirenkate ir telekameros specifikacija. Aš apskritai rekomenduoju užkimšti tai į sieną kai galimas.

Kažkoks kitas apsvarstymas yra, kur paslėpti Fotoaparatai ir kur/, kas įrašyti ant ar apžiūrėti telekamerą ant. Telekamera galėjo būti lengvai paslėpta augale, ar jūs galėjote pastatyti kažką, kad paslėptumėte telekamerą. Dauguma mini belaidžių telekamerų turi segtuko duobės lęšį, tokiu būdu jūs galite lengvai paslėpti juos dėžėje ar galbūt knygoje ar kažkame kita, apie kurį jūs galite galvoti. Jūs galėjote net nustatyti telekamerą oriniame ventilyje, žvilgčiojančiame. Įrašas yra turbūt didžiausia kliūtis. Telefono ragelis gali būti užkimštas į televiziją tam, kad apžiūrėtų gyvas. Tačiau, Jei jūs negalite sėdėti ir stebėti visada yra geros galimybės, kad jūs praleisite visą veiksmą. Jūs galėjote taip pat užkimšti telefono ragelį į videomagnetofoną, kad įrašytumėte ant VHS kasetės. Problema ten yra tokia, kad jūs turite surasti vietą paslėpti videomagnetofoną, ir jūs galite tiktai įrašyti iki tol, kol VHS kasetė leis. Pavyzdžiui, jūs pradedate įrašyti aštuntą valandą ryte, kai jūs išvykstate į darbą. Jūsų partneris yra skolingi namai Antrą valandą. Jei jūsų kasetė tiktai laikys šešias valandas, jūs ketinate praleisti tai, ką jūs bandėte, pasiekia, išpopuliarėja kasetė. Jūs galėjote taip pat jūs skaitmeninis vaizdo magnetofonas su judėjimo aktyvacija. Tai yra turbūt geresnis pasirinkimas, bet vis dar turi problemas. Judėjimas aktyvino magnetofono darbus, didelius su kieta įsiaudrinusia Atminties kortelės bet turi problemas kai prieita prie belaidžių telekamerų. Būdas judėjimo aktyvinti DVR darbai yra tokie, kad tai gali pajusti pixelation pakeitimą, prasiskverbiantį telekamerą, kai kažkas juda ir žino įrašyti. Visos belaidės telekameros turi kišimąsi. Nėra nieko, kurį jūs galite daryti dėl to. Tai yra tik gyvulio gamta. Kai DVR pojūčiai pakeitimas vaizdo elementų, sukeltų kišimosi, tai mano, kad tai yra judėjimas ir baigia tuo, kad įrašo beveik visą laiką.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.