Paskolos ir blogas kreditas skolina

parašė , 2011-11-01 10:22

paskolos yra didelė dalis Amerikos ekonomikos nuo paskolos įstaigų asmenims, kurie gauna paskolos pritarimus. Paskolos suteikia vartotojams ir firmoms su finansine įtaka, kad nupirktų ar prisiimtų finansinę riziką su pinigais, kuriuos jie dar iš tikrųjų neturi jų turėjime. Paskolos įstaigos drąsina skatinančią dvasią, kuri padarė JAV ekonomine jėgaine per tuos metus. Net su neigiamais atgarsiais, kurie gali atvykti iš netinkamai naudotų ar neteisingai apskaičiuotų paskolų, paskolos taip pat vaidina zidiniu apdaila centrinį vaidmenį nacionalinėje ekonomikoje.

Didžiajai daliai namų ūkio, faktiškai neįmanoma valdyti namus, jei paskolos paskola negali būti gauta, kad nupirktų namą. Tipiškas amerikiečių namų ūkis neturi egzistuojančių grynųjų pinigų, kad užmokėtų už atvirą naminį ir reikėtų finansinės pramonės, kad mokėtų į priekį jų namams tuo metu, kai jie grąžina paskolą su palūkanomis banku ar įkeičia kompaniją, kuri pritaria jų paraiškai
Tuo metu, kai net konservatyviausi finansų valdymo specialistai sutinka, kad paskolos paskola yra protingas įsipareigojimas daugumai šeimų, jie taip pat varžo kitas paskolos praktikas, kurios gali paskandinti vartotojus. Dauguma finansinių specialistų apskritai sutinka, kad paskolos tokios kaip mokėjimo dienos paskolos ir grynųjų vizitines korteles pinigų pažangos paskolos turi tiktai būti panaudotos ekstremaliausia aplinkybių ir tiktai gavo, jei vartotojas sugeba sumokėti, neapversdamas paskolos.

Palūkanų normos mokėjimo dienos paskoloms ir grynųjų pinigų pažangos paskoloms yra besaikės ir gali būti daugiau kaip 300 % BALANDŽIU pradinei paskolai. Yra, tačiau, laikų, kad kai kurie vartotojai gali būti priversti svarstyti vieną iš šitų paskolų. Šitais atvejais, geriau lyginti normas, paslaugas ir kaltinimus, kad gautų geriausią laikiną paskolą pinigams. Jei apskritai galimas, pabandykite kitus kelius finansinės pagalbos prieš šitų didelio procentų atlygio paskolų išeitį. Jūs galite surasti, kad jūs galite gauti mažą paskolą suzuki alto nuo savo kredito sąjungos, šeimos nario ar bendruomenės organizacijos, kuri gali pasiūlyti mažas paskolas ekstremalioms aplinkybėms.

Žinoma, gera pinigų vadybos technika tokia kaip biudžeto sudarymas ir santaupos aprūpina daugiau ilgalaikio palengvėjimo nuo tų laikų, kad tam tikra nelaukta aplinkybė išsunkia jūsų savaitines pajamas. Visada išmintinga pabandyti įkurti nepaprastą bent jau 1.000$ fondą, kuris nėra paliestas dėl jokios priežasties be ekstremalios situacijos. Jei jūs, kurį automobilis ardo, jūsų skalbimo mašina sudraskote, ar jūsų vaikas turi nelauktą ligą, nepaprastas fondas gali padėti jums per kai kurias iš vidutiniškai sudėtingų gyvenimo aplinkybių. Visada įsitikinkite, kad papildytumėte jūsų nepaprastą fondą kiek galima greičiau, kad būtumėte paruoštas kitai neišvengiamai krizei.

Mokėjimo diena ir grynųjų pinigų pažangos paskolos nėra apskritai gaunamos dideliuose paskolos kiekiuose, kaip yra negarantuoti ar gavo asmenines paskolas. Asmeninės paskolos gali būti panaudotos įvairovei priežasčių tokių kaip įsiskolinusi konsolidacija, paskolos, automobilių paskolos, studentų išsimokslinimas ar naminiai pagerinimai. Negarantuotai asmeninei paskolai gali pritarti tam, kad pakeistų kiekius priklausomai nuo kelių vartotojo kintamųjų. plakatai Negarantuotai asmeninei paskolai nepritaria pagrįsta įkeistu turtu, bet yra pagrįsta kredito istorija ir pajamos į įsiskolinusį santykį. Nors galima gauti blogą kredito paskolą, labiausiai esminėms negarantuotoms paskoloms pritaria pagrindu kredito istorijos ir pajamų. Svarbu sulaikyti gerą kredito rezultatą, kad gautų esmines paskolas. Vartotojams, kurie turi daugybę daugiau kaip 700, palyginti lengva parinkti ir pasirinkti jūsų skolinančią įstaigą.

Tokie įpročiai kaip mokėjimas pateikia sąskaitą laiku, teigiamo ilgo diapazono išvystymas priskiria istorijai kreditines korteles ir rodantis, kad kelios pagrindinės išmokos tokios kaip paskolos eina ilgas kelias geriausios kredito daugybės apsaugojime. Teigiama skola į pajamų santykį yra svarbi be to negarantuotos paskolos gavime, ir tai patikina skolinančią įstaigą, kad jūs nesate per jūsų galvą finansiškai, jei jūsų pajamos toli viršyja jūsų mėnesines išlaidas. Tiems, kas turi gerą kreditą, gautos paskolos yra labai lengvos gauti tuo labiau, kad vertintas įkeistas turtas yra reikalingas kaip laiduotojas prieš paskolą. Skolinimas įstaigų, kurios pritaria gautoms paskoloms yra palyginti įsitikinęs, kad jie turės nedaug pavojaus gavime jų paskolos kiekio per lankstinukai jūsų įkeistą turtą, net jei jūs neįvykdysite įsipareigojimų.

Kitas bendras tipas paskolos, kurią daug amerikiečių priima vieną kartą ar kitas jų gyvenimuose yra studentų paskola. Šitos paskolos daro tai galima studentams, kad apmokėtų aukštojo išsilavinimo išlaidas, ar jie yra tik ne vidurinėje mokykloje ar yra brandūs studentai, kurie nori į toliau jų išsimokslinimą vėliau gyvenime. Yra daug tipų studentų paskolų, pasiekiamų bet kam, apimant federacijos principu subsidijuotas paskolas ar studentų paskolas be subsidization. Apskritai, federacijos principu subsidijuotos paskolos reikalingas, kad mažiau palūkanų sumokėtų laiką, negu daro reguliarias studentų paskolas per kitas finansų įstaigas.

Ar tai yra studentų paskola, asmeninė paskola ar bet koks kitas paskolos tipas, galima gauti paskolą beveik bet kokia aplinkybe, jei jūs esate Amerikos gyventojas ir galite įrodyti jūsų ketinimą atmokėjimo paskolos įstaigai. Paskoloms pritarimas yra svarbus verslas bankams ir kitoms skolinančioms įstaigoms, bet kaip tik taip, kaip lygiai svarbiu amerikiečiams, kurie turi aukštinti grynuosius pinigus ant pinigų, kuriuos jie ketina uždirbti per gyvenimo trukmę, kad jie galėtų nupirkti namus ir kitus brangius šeimos pirmo būtinumo dalykus tuo metu, kai jie yra gana jauni, kad turėtų juos. "Bet siekite jūsų iš pradžių dangaus karalystė, ir jo teisingumas; ir visi šitie daiktai turi būti pridėti jūsų link." (Matthew 6:33)

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.