Paskolos įsiskolinęs palengvėjimas grasina Amerikos naminiams savininkams

parašė , 2017-04-30 08:29

Nepriklausomai nuo kurio skolinantys pramonės atstovai galbūt pasisiūlė per praėjusio dešimtmečio staigią reikalautų grąžinti turto pavadinimų bangą, joks naminis savininkas kada nors nenorėjo praeiti kankinimą teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ant asmeninės gyvenamosios vietos. Labiau iš nevilties, net, negu jie pabandytų išvengti bankroto, tipiškos Amerikos namų ūkio galvos padarys visa, kas galima, kad apsaugotų šeimos pastogės šventumą, bet apgailėtinas mūsų gyventojų skaičius kreditas internetu pasuko jų galvas puikios pagundos audros pastaraisiais metais. Mišinys audringai spekuliatyvių nekilnojamojo turto investitorių, keliančių įvertinimo kainas po visą šalį, masinės negarantuotos įsiskolinusios naštos, surištos darbu ir vidutinės klasės paskolos gavėjais, ir ekonominiu plėtimu (dirbtinai pailgintas pasitikėjimo plastiku), kuris užtruko tik gana ilgai vartotojams, kad užmirštų apie sisteminius pavojus, sujungtus, kad pastumtų naminius savininkus paramos kreditinės kortelės skolos konsolidacijos paskolų kryptimi su katastrofiškais rezultatais

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo laiku, eksploatuodamas staigų teisingumo palaiminimą galbūt nuoširdžiai atrodė labiausiai atsakinga kreditas internetu taktika paskolos gavėjams, kuriems kitaip grasinama, nuolat sudarydamas procentines išmokas ant paskolos balansų, kurie priešinosi bet kokiems neišvengiamiems įsiskolinusiems paramos projektams. Nauja veislė pasitikinčių savimi paskolos pareigūnų, valdančių federalinio įstatymo parametrus (nepakitęs per daug dešimtmečių ir visiškai nepasiruošęs, kad atremtų vis labiau ir labiau painų fiskalinį gambitą), būtų neabejotinai sekundė tas supratimas. Kad ir kada staigus ir nenuspėtas vartotojo normos pokytis sukelia reikalavimą novatoriškas finansines paslaugas, pirmą mostą pats, sutvarkyti specialistai neišvengiamai apima nelaimingą akciją suktybės menininkų, ir šias vieninteles tolimesnes susisukimo atmokėjimo alternatyvas artimiems skurstantiems naminiams savininkams.

Kaip tik taip, kaip popieriai reklamavo rinkinį paskolos paskolos konsultantų per pašto bumu išleistą Y2K, mūsų einamieji nacionaliniai sunkūs darbai privedė prie panašios rinkos mažiau negu įstatyminiams operatoriams, apsimetantiems paramos paskolos skolos profesionalais. Ištempimas sienų galimo ir kada nors trokštantis knaisiotis po bet kokį teisingumą gali pasilikti gyvenamųjų vietų viduje, iniciatyvus chiselers stypsenimas, linija tarp finansų valdymo ir balto apykaklės nusikaltimo įkūrė kruopščiai nepagrįstus apmokėjimo projektus, vadovaujančius tiesiogiai į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, ir, liūdnesnė dar, labai blogiausias jų nėra techniškai sukčiavimas apskritai. Labai rėksmingai reklamuoti įsiskolinę sprendimo pasikeitimai, paleisti Jungtinių Valstijų vyriausybės ir organizuotas per gerus ženklus mūsų įtakingiausių kaip gauti paskola skolinančių bankų per keletą pastarųjų metų sąžiningai, buvo numatyti, kad palengvintų mėnesinius užvaldytų būsto savininkų sunkumus, nors priešingi atgarsiai daug daugiau buvo paplitę.

Prie bet kokios analizės, viršutinis kreditoriaus vadovų ešelonas (vieninteliai vieno dolerio banknotai, kas kada nors pamatytų bet kokią užuominą naudos iš kiekvienos išlyginimo pusės) turėjo kiekvieną priežastį primygtinai siūlyti teisingą ir reikšmingą atsakymą problemoms klientūros, netikėtai įsiskolinančios vidaus paskolos balansus, kurie pakilo astronominiai, kadangi aiškus netvarkingų pasirašymo pritarimo nurodymų ir paskolos rezultatas skolina pareigūno gudrybes. Deja, net jei aukščiausia vadovybė įvertino svarbumą įsiskolinusių paramos pastangų tebevykstančiam finansiniam nacijos saugumui, pagrindinė žinutė nepajėgė būti pranešta korporaciniams palaikymo darbuotojams. Netrukus, tūkstančiai atstovų ir pranešimo vadybininkų, samdytų bankininkystės įstaigų, kad teoriškai išlygintų galimą egzistuojančių balansų kompensaciją, baigė tuo, kad išdavė neatitikimus savo vadovaujamosios struktūros – virš ir už bet kokių asmeninių lygmenų nekompetentingumo – ir paskandino vartotojo viltis greičiau, negu trumpiausias atsiduso, godumo prekiautojų gauja galbūt tikėjosi įvykdyti.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.