Paskolos skolos pasirinkimo vertinimas

parašė , 2017-05-16 18:47

Bet kas, kas ištyrinėjo jų paskolos skolos pasirinkimą žino, kaip to painiojimas gali būti, ypač jei teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas šmėkšteli aplink kampą. Nors yra keli pasirinkimas, pasiekiamas tam, kad išvengtų teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, jie nėra visi lygūs ir tikrai ne naudingi kiekvienam. Prieš svarstymą, koks pasirinkimas yra geriausias, pavojų ir pašalpos apžvalga gali nueiti ilgas kelias.

Paskolos Pasikeitimai

Vienas iš labiausiai pageidaujamo būsto savininkų pasirinkimo yra paskolos pasikeitimas. Tačiau, yra daug, kad pasimokytų apie pasikeitimus, ir kai kurie būsto savininkai galbūt neturi naudos iki masto, jie galvoja. Nors paskolos pasikeitimai yra suprojektuoti, kad nuleistų užmokesčius, mažindami viršininkus, nuleisdami palūkanų normas ar plėsdami paskolos gyvenimą, pasiūlytas greitasis kreditas pasikeitimas yra ne visada gana reikšmingas, kad sulaikytų būsto savininką toli nuo pavojaus
Skolintojas yra dažnai svyruojantis, kad pritartų pasikeitimams, ypač jei būsto savininkas jau praleido užmokestį, ar namai yra verta mažiau negu, kas įsiskolinama. Net jei skolintojas tikrai pritaria būsto savininkui, užmokesčio sumažėjimo galbūt nėra pakankamai, kad sutrukdytų pavojui finansinių įsipareigojimų nevykdymo ir teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ilgame prabėgime. Būsto savininkams, kad turėtų naudos iš pasikeitimo, jie turi apžvelgti, kaip kiekvienas rezultato tipas galėjo paveikti jų užmokestį ir prašyti kreditai bedarbiams didžiausią sumažėjimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finansavimas iš naujo

Kadangi labiau privilegijuotas skolintojų pasirinkimas, iš naujo finansuodamas paskolą gali nuleisti mėnesinį užmokestį už būsto savininkus. Tačiau, finansavimas iš naujo nėra tiems, kas jau praleido užmokestį ar dėl finansinių įsipareigojimų nevykdymo pavojaus. Kodėl? Kadangi paskolos finansavimas iš naujo atvyksta su papildomomis baigiamosiomis kainomis paskola nuo 18 metu naujoje paskoloje, kurios yra dažnai ne kišeninėse išlaidose. Bet kas jau kenčiantis nuo finansinės bėdos mažai tikėtina sugebės suteikti šitas išlaidas. Kai kurie skolintojai dabar siūlo finansavimą iš naujo be mokesčių ar kainų, bet yra vis dar viena svarstoma problema svarstyti. Kai paskola yra iš naujo finansuota, ji pradeda naują paskolą ir plečia paskolos gyvenimą. Todėl, iš naujo finansuota 30 metų paskola reikš, kad užmokesčiai prasideda metus vienas vėl iš naujo, prarasdami bet kokį progresą būsto savininkas, padarytas į jų ankstesnę paskolos trukmę. Tuo metu, kai tai ne būtinai probleminis, turi būti svarstoma, ar, plėsdami paskolą dar 20 ar daugiau metų yra verti užmokesčių mažėjimo. Apskritai, finansavimą iš naujo turi tiktai svarstyti, jei jis gali nuleisti palūkanų normą 2 ar daugiau punktais ar pakeisti palūkanų normą nuo kintamojo į pastovią palūkanų normą.

Trumpi Pardavimai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dauguma būsto savininkų niekada labiau nevertintų trumpo pardavinėjimo persekiojimo pasikeitimo ar finansavimo iš naujo, bet jie įgijo populiarumą pastaraisiais metais. Nors trumpas pardavinėjimas reikalingas, kad būsto savininkas mestų namus po pardavinėjimo, tai tikrai gamina neatidėliotiną palengvėjimą iš atsakomybės per paskolos skolą ir saugo kreditą nuo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Būsto savininkai, kurie negali leisti sau palaikyti jų paskolos užmokesčių ar negalėjo gauti pasikeitimo ar finansavimo iš naujo pasirinkimą, gali surasti, kad trumpas pardavinėjimas yra lengvesnis kelias iš jų paskolos skolos. Tačiau, turi būti pažymima, kad namų pardavinėjimas gali paimti mėnesius, ir būsto savininkas bus atsakingas už užmokesčius, kol namai nebus parduoti. Gera elgesio taisyklė trumpam pardavinėjimui turi įeiti į procesą su kantrybe ir supratimu, kad skolintojas nori geriausio galimo pasiūlymo.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.