Paskolos pasirinkimas bedarbiams!

parašė , 2014-07-10 18:03

Būdamas bedarbis greita paskola šiandieniame ekonominiame scenarijuje gali būti skausmingas. Jūs galbūt palikote darbą, bet jūsų išlaidos neketina palikti jus! paskolos gavimas susitinka kaip nepaprastai viliojantis atokvėpis šioje situacijoje. Bet, dauguma laikų, žmonės, kurie yra bedarbiai taip pat turi blogą kreditą, darantį tai sudėtingas jiems parūpinti bet kokią paskolos rūšį. Vis dėlto, yra keli pasirinkimas, kuris gali padėti bedarbiams žmonėms gauti paskolas; yra trumpa to paties peržiūra:

Pasiskolinkite prieš turtą!

Tai yra vienas iš pigiausių ir greičiausių būdų bedarbiams žmonėms gauti paskolą nuo bet kokios manomos finansų įstaigos. Jei jūs turėsite turtą įkeisti, net bankai paskolins jums gerą kiekį ir kad taip pat su padoria palūkanų norma
Papildomai, jūsų teisingumo nekilnojamajame turte naudojimas yra taip pat vienas iš saugiausių kelių iš situacijos.

Jūsų politikos įkeitimas

Gyvybės greitoji paskola draudimą visada laiko investicija ir kai jūs esate bedarbis, ši investicija gali atvykti į jūsų gelbėjimą. Taip! Gyvybės draudimo politikos įkeitimas gali padėti jums gauti jūsų reikalingą paskolos kiekį, jei jūs atitinkate kredito skolinančio firmos reikalavimus.

Grynųjų pinigų avansai ant kredito kortelių

Šiomis dienomis kiekvienas turi kreditinę kortelę, ar ne? Bet, įdomus faktas yra, kad dauguma kreditinės kortelės kompanijų nori aprūpinti grynųjų pinigų avansus savo klientams be bet kokios dokumentacijos kankynės. Kiekis keičiasi priklausomai nuo jūsų atidalytos kredito ribos. Tačiau, palūkanų normos tokiose situacijose yra apskritai ganėtinai aukštos.

Paskola ant transporto priemonių

Jei jūs turite keturi-wheeler garaže, jūs galite įkeisti jį, kad kreiptumėtės dėl bedarbių paskolų. Priklausomai nuo modelio ir daro iš transporto priemonės, bankas ar finansų įstaiga nuspręs kiekį, kad jūs turite teisę ir atitinkamai pritariate savo paraiškai.

Tikrinkite vyriausybines taisykles

Kai prieita prie paskolų bedarbiams žmonėms, net vyriausybė turi daugoka sąlygas. Todėl, jūs turite visada tikrinti dėl šitų sąlygų anksčiau kreipimas dėl paskolos kur nors kitur.

Privatūs pinigų skolintojai

Net kai jūs momentinis kreditas esate bedarbis, mes rekomenduotume, kad jūs pasirinktumėte šį pasirinkimą tiktai, kai nėra jokio kito kelio, kurį paliekama. Tai yra todėl, kad privatūs pinigų skolintojai gali laimingai duoti jums pinigus, kurių jūs norite, bet jie krauna labai didelius procentų atlygius.

Papildomai, šitie privatūs pinigų skolintojai yra retai kontroliuojami bet kokio reguliavimo kūno, didinančio jūsų galimybes apgaudinėjimo procese.

Gaukite gerą laiduotoją

Dauguma finansų įstaigų nori svarstyti bedarbes paskolos paraiškas, jei jūs gaunate laiduotoją su geru kreditu, pasiruošusiu būti ko-signee jūsų atveju. Priklausomai nuo jūsų išlyginimo, jūs galite paprašyti draugų ar šeimos narių paslaugai.

Artėjimas prie Palūkininkų

Jei jūs neturite jokių pajamų ir negalite pamatyti, kad bet kokios viltys pinigų, įtekančių net artimoje ateityje, eidamos pas palūkininką, yra jūsų saugiausias pasirinkimas. Jei jūs norite žinoti, kodėl, atsakymas yra paprastas. Palūkininkai įkeis dalykus, kad duotų jums pinigus. Atveju ne užmokesčio paskolos ar kai jūs užbaigiate kaip nemokėtojas, nėra jokių teisėtų pasekmių išskyrus dalyką, kurį jūs įkeitėte, nebus grąžintas.

Ėjimas į įsiskolinusią vadybos firmą

Traktavę su keliais atvejais kaip jūsų, įsiskolinę vadybos vaikinai yra ekspertai geriausių pasiūlymų bedarbėms paskoloms detaliame parengime. Populiariai žinomas kaip įsiskolinusios susijungimo paskolos, šis pasirinkimas leidžia, kad jūs, kad paimtumėte patogiai imate pinigus, netapdamas auka didelių procentų atlygių, kuriuos įkrauna kiti kredito skolintojai.

Galiausiai, suplanuokite savo paskolos atmokėjimo procesą anksčiau pinigų paėmimo dar, jūs galėjote baigti tuo, kad buvote nemokėtojas įstatymo akyse.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.