Paskolos pritarimo procesas – užkulisiuose

parašė , 2013-12-29 18:04

Taip, jūs kreipėtės dėl savo paskolos xyz banke, kada nors norėjo žinoti, kas vyksta po to, kai jūs kreipėtės? Manykite, kad tai nėra verta norėti žinoti apie? Galvokite vėl.

Nepriklausomai nuo paskolos tipo jūs kreipėtės, yra tam tikrų procesų, kurie yra paplitę visiems tipams paskolų ir visiems klientams. Visų pirma yra CIBIL Rezultatas. Nežinokite tai, ką tai reiškia? Nesijaudinti. Kadangi jūs skaitote, jūs žinosite tiek daugiau apie tai, kas vyksta, kai tik jūs kreipėtės dėl savo paskolos. Jei jūs turite greitas kreditas aiškų supratimą apie šį procesą, jūs galite turėti geresnes žinias apie kur ir kai prisitaikyti ir taip pat keliai ir priemonė priversti jūsų paskolos geriausią patirti.
Informacijos Kredito Biuras Apribota greiti kreditai (Indija) yra viena iš pagrindinių kredito reitingo agentūrų, kuri yra paskirta, kad sektų kredito istoriją vartotojų per visus bankus Indijoje. Dabar, kaip tai padaroma? Kiekviena kreditinė kortelė nupirko, ir beveik kiekvieną sankcionuotą paskolą nusiunčia, kadangi pranešimas CIBIL prie kiekvieno iš nario pasikliauja mėnesiniu pagrindu. Visi šitie įrašai yra sukaupti nuo laiko, jūs pradedate valdyti kreditines korteles ar kreipiatės dėl paskolų, iki laiko, kuriam šitų pranešimų prašo.

Kitas klausimas, kuris ateina į galvą yra –

Kodėl šitie įrašai yra net palaikyti? Kas prašytų to? Kaip tikrinti CIBIL rezultatą?

Bet kokia atskira ar bankininkystės įstaiga gali prašyti CIBIL pranešimo. Ant jūsų paskolos paraiškos gavimo, bankas prašys svarstomo kliento kreditingumo ataskaitos. Priklausomai nuo gauto pranešimo, bankas pabandys įvertinti, jei jūs būsite numatomas kandidatas į paskolos sankciją ar ne.

Supraskite, kad CIBIL nežymės jūsų pranešimų kaip teigiamus ar neigiamas, jie yra tik pristatymas jūsų kredito ir skolina užmokesčio istorijas. Tai yra nuožiūrai banko, kad padarytų galutinį sprendimą dėl to, paskolu brokeriai ar tikrai jūsų paskolai gali pritarti.

Tačiau, kai asmuo prašo jo ar jos kreditingumo ataskaitos, jie privalo užmokėti tam tikrą sumą, kad gautų jų pranešimus. Tai yra tiktai, kad perskaitytų ir suprastų pranešimus ir nieką daugiau.

Taip, kas yra maksimalus ir lauktas rezultatas? Kaip tikrinti CIBIL rezultatą?

Maksimalus rezultatas yra 900, ir idealiam, lauktam rezultatui asmeniui yra 750 metų +. Svarbu, kad jūs nepamirštate užmokėti visas savo kredito sąskaitas, ir EMIs greitai, kad išvengtų gauti jūsų rezultatą nusileido. Jūsų CIBIL reitingas yra vienas iš svarbiausių sprendimo faktorių jūsų paskolai, kuriai pritars.

Norėkite žinoti daugiau ant to, kaip jūs galite padidinti savo pritarimo galimybes?

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.