Paskolos skola gali sustabdyti jus, gaudama paskolos pažymėjimą?.

parašė , 2012-04-03 15:44

ikas. Su paskolomis dažnai milžiniški 100.000£, skolintojai turi būti įsitikinę, kad gavėjai yra verti pasitikėjimo ir turės priemonę atsilyginti pinigams sms siuntimas per sutartą periodą. Tai reiškia, kad jie dažnai atliks teismo tikrinimą ant jūsų einamosios finansinės padėties, kredito istorijos ir jūsų darbo saugumo. Vienas daiktas, kuris gali iš tikrųjų stovėti ant jūsų kelio yra nepadarytos paskolos ir kita skola.

Priežastis, kodėl egzistuojanti skola yra toks svarbus faktorius paskolos kompanijoms ir skolintojams apskritai yra gana paprasta. Efektyviai kiekvienas asmuo turi lygmenį to skolinimosi, jie gali saugiai susidoroti. Kuo didesnis jūsų visa skola, tuo pavojingesnis jūs esate suprastas. Tai yra dėl paprasto fakto, kad skolos turi būti grąžintos, kuris užima laiką ir kuo ilgiau jūs turite paskolą, tuo didesnis potencialas tam, kad neįvykdytumėte įsipareigojimų

Bankai, gyvenamųjų namų statybos bendrijos ir kiti skolintojai visiškai žino, kad jūsų finansinis stabilumas pastoviai keičiasi. Lašas pajamose ar darbo praradime gali įvykti beveik be įspėjimo. Jei ir kai tai padarys, jūsų gebėjimą grąžinti nesumokėtas greitas kreditas skolas žymiai susilpnins. Tai yra, kodėl jūsų einamasis pavojaus reitingas yra taip svarbus visuose skolinančiuose sprendimuose.

Kad panaudotumėte tikro gyvenimo pavyzdį, apsimeskime, kad jūs pasiskolinote 10.000£, kad užmokėtumėte už vestuvines išlaidas ir turėtumėte egzistuojančią sutartį naujam automobiliui 6.000£. Kai tik jūs prisidedate bet kokiame nepadarytame kredite, apimdamas kredito perviršius, parduotuvę ir kreditines korteles, pasakykime dėl šio pavyzdžio, jūs turite 4.000£, tai gali iš tikrųjų pakilti viršuje. Iš tikrųjų jūs turėtumėte 20.000£, jau nepadarytus, kuris aiškiai paveiks paskolos tiekėjo sprendimą.

Manymas, kad jūs turite stiprų kredito reitingą, yra laimingai naudotas ir gero darbo užmokesčio gavimas, bet kokia nesumokėta skola neturi būti svarbiausiu klausimu nors. Kol jūs negalėtumėte sugebėti pasiskolinti tiek daug, kiek jūs galbūt galbūt tikėjotės pasiekti, tai neturi reikšti, kad paskolos pažymėjimo įgijimas yra neįmanomas.

Akivaizdesnė svarstoma problema, ypač dedikuoti serveriai pirmo laiko pirkėjams be egzistuojančio teisingumo, yra, kad jūs turėtumėte tada surasti pakankamai daug, kad apimtumėte indėlį. Dėl labiau aptempto bankininkystės reguliavimo, kuris yra dabar vietoje, dauguma skolintojų reikalingas indėlio tarp 10 ir 25 % visos turto kainos.

Tarp liepos ir 2011 m. rugsėjo vidutinė kaina namų Jungtinėje Karalystėje buvo 241.461£. Kaip toks, jei jūs turėjote aprūpinti 20 % indėlį ant turto šia kaina, jūs turėtumėte turėti daugiau kaip 48.000£, paruoštus pasiduoti. Galbūt akivaizdžiausias sprendimas pasiskolintų pinigų nuo banko. Tačiau, tai, žinoma, pakenktų visam punktui turėti indėlį pirmiausia, kadangi jūs vis dar efektyviai turėsite 100 % paskolą – nors ir galbūt per daugiau kaip vieną skolintoją. Tai yra dėl šios priežasties, kad, jei jūs siekiate paskolos, tiekėjas turės svarstyti visus nebaigtus darbus; kitaip jūs galėjote potencialiai tęsti skolintis tik, kad pastatytumėte daugiau skolos – kuris bus pavojingas ir kontrintuityvus.

Tokiu būdu paskolinkite skolą, bus tikrai atsižvelgtas, kad ir kada jūs atvykstate, kad kreiptumėtės dėl paskolos, ar iš tikrųjų bet kokios kitos kredito formos. Kuo labiau įsiskolinęs, kurį jūs turite, tuo didesnis sunkumas jūs tikėtina susitiksite mėginime pasiskolinti daugiau. Tai paveiks jūsų kredito reitingą, ir tai galėjo net reikšti, kad jūs turite užlaikyti bet kokius sprendimus dėl to, ar jūs kreipiatės; galų gale, nepavykusios paraiškos gali sakyti prieš jus daug mėnesių, reikšdamos, kad bet koks perdėtas skubėjimas galėjo privesti prie esminio užlaikymo paskolos sutarties su jūsų banku apsaugojime.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.