Paskolos spąstai.

parašė , 2012-05-16 14:30

ikas. Įžanga

Kai mes išimame paskolą, ypač viena iš mažesnių tipo paskolų, mes esame taip sutelkti ties tuo, ką mes ketiname padaryti su pinigais, kad mes užmirštame laikyti gausius spąstus apimtais. Šiame straipsnyje aš žiūriu į neigiamą reikšmę paskolos ir bandau paruošti jus tam, kas galėjo galbūt gulėti priekyje.

Kaip paskola gali paveikti mus.

Pirmas akivaizdžiausias daiktas kurį paskola daro turi paveikti mūsų pinigų cirkuliaciją. Jei mes pradžioje tik turėjome pakankamai daug, kad gramdytume prie, tai mes dabar negalėsime praeiti dėl papildomo užmokesčio. Dažnai, kai mes pradžioje išimame paskolą, viskas atrodo rožinis, todėl, kad mes turime pinigus mūsų kišenėje! Tuo laiku mes negalvojame apie greitas kreditas būsimus užmokesčius. Deja, jie yra labai tikri ir galėjo grįžti, kad dažnai lankytų jus, jei jūs neplanuojate tinkamai jų

Jei mes turime gautą paskolą, kuri yra surišta kai kuriais iš mūsų vertingų dalykų, kaip mūsų namas, mes atlaikome prarasti tuos vertingus dalykus, jei mes neįvykdome įsipareigojimų. Tai turės labai tikras įtakas mūsų gyvenimui! Iš tikrųjų, mes galėjome daug būti blogesnės padėties, negu mes anksčiau išėmėme paskolą. Tai ypač teisinga, jei vertingas dalykas yra parduotas po aukcionu, kreditoriaus, kad augintų fondus, kad atsiskaitytų su mažesne skola. kreditai internetu

Kiekvieną kartą kai jūs išimate bet kokią paskolos rūšį jūs padedate savo kredito reitingą ant linijos. Blogas kredito reitingas gali paveikti jūsų gebėjimą įsigyti kapitalą daugelį metų, kad atvyktų ir gali neigiamai paveikti jus ir jūsų šeimos būsimą gyvenseną. Tai gali net privesti prie vedybinių problemų, kai santuoka nėra ant pastovios atramos, kad prasidėtų nuo!

Tam tikrais atvejais mes turime duoti kitų prieigą prie mūsų banko sąskaitų, kur jie turi pirmą prieigą prie bet kokių naujai padėtų fondų. Mes galime prarasti mūsų pagrindinės teisės kontrolę, kad valdytume mūsų savus finansus! Galbūt pirmiausia atrodo, tai nėra taip akivaizdu, kadangi aš išdėsčiau tai čia, bet jei jūs atrodote truputį gilesnis, tai yra tai, kas vyksta.

Kai mes skoliname daugiau kaip tai, ko mums iš tikrųjų reikia, ir ne tik norime, mes užbaigiame su dalykais, kurie yra dažnai nereikalingi. paskola Mes kovojame sumokėti skolą daiktams, kuriuos mes net nenaudojame! Anksčiau, negu jūs pasieksite, paskola daro 100 % įsitikinusius, kad jums iš tikrųjų REIKIA dalyko, priešingai tik to NORUI! Geras testas turi užduoti sau klausimą, "Jei aš tikrai pirkčiau tai (namas, automobilis, žiedas), aš būčiau geriau apsirūpinęs kitais metais šį kartą?" Jei jūs negalite atsakyti to su labai teigiamu "Taip!" Nedarykite to!

Aspektas, kurio dažnai nesvarsto yra protiniai padariniai turėti paskolą. Iš esmės, mes tampame skolingi kitam žmogui (perskaitytas taip pat įstaiga). Mes esame netikėtai jų paklausime, t.y. mes turime užmokėti jiems, atvyksta mėnesio galas. Mes neturime jokio lengvo būdo susitarti dėl to po to, kai paskolos dokumentai yra pasirašyti. Jei tai yra per daug, kad turėtų, mes tampame pabrėžti to. Ši įtampa tada gali skelbtis šeimos smurte, depresijoje, nutrauktuose šeimos santykiuose ir nutrauktose santuokose, pavyzdžiui.

Išvada

Atsiminkite, kad paskola yra ne visada neigiamas daiktas, iš tikrųjų stogas per jūsų galvą buvo labiausiai tikėtina pastatytas su paskola. Darbo vietos yra sukurtos su paskolomis, ir taip toliau, bet yra spąstų neatsargiam!

Kitas kartas jūs svarstote paskolą, svarsto šituos aspektus be to.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.