Politikos pakeitimas duoda naudos tiems teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavime

parašė , 2015-01-11 12:03

Yra kai kurios geros žinios būsto savininkams, kurie patyrė nelaimingą atvejį prarasti jų namus į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą. Antradienį, 2014 m. lapkričio 25-ąją, federalinė Apgyvendinimo Finansavimo Agentūra (FHFA) paskelbė, kad naujas politikos pakeitimas, siejantis nekilnojamojo turto pardavinėjimą, valdė (REO) ypatybes jų einamajame inventoriuje. kreditas internetu Šis pakeitimas leidžia vertintiems pirkėjams "atpirkti" jų turtą teisingoje rinkos vertėje, kaip nustatytas Fannie Mae ir Freddie Mac, vyriausybė rėmė organizacijas, kurios perka būsto įkeitimą.
Teisinga Rinkos vertė

Kaip teisinga rinkos vertė yra nustatyta? Panašus į tai, kai jūsų namai buvo iš pradžių nupirkti, vertintojas įvertins turtą. Įvertinimas bus padarytas ant jūsų pašalintų namų ir Vienodo Gyvenamojo Įvertinimo Pranešimo, Forma 1004 bus užbaigta. Šis standartas detalizuotas formatas palygins jūsų namus su tais neseniai parduotų namų jūsų toje pačioje kreditai internetu kaimynystėje. Fannie Mae apžvelgs formą, kad įsitikintų, kad pranešimas rodo rinkos vertę, pagrįstą "kainos metodo verte", pagrįsta skaičiavimu vertės žemėje ir koks kaina, kad atstatytų palyginamo dydžio ir kokybės namą būtų.

Prieš šį pakeitimą, einamasis būsto savininkas, patiriantis teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, būtų priverstas sumokėti visą kiekį, įsiskolintą ant paskolos, kad atpirktų jų namus. Tai studento paskola būtų taip pat ištikima trečiajai šaliai, norinčiai nupirkti jų vardu namus. Po nauja politika egzistuojančiam REO inventoriui, vertinti būsto savininkai ar trečioji šalis sugeba atpirkti savo namus atgal teisingoje rinkos vertėje. Šis pakeitimas paveikia skirtą vienerių šeimos namų grupę, ir kiekvienas pritarimas bus traktuotas atvejo prie atvejo pagrindu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

" Tai yra skirtas, bet svarbus politikos pakeitimas, kuris turi padėti mažinti turto vakansijas ir stabilizuoti namo vertes ir kaimynystę," pasakė FHFA Vadovas Melvin L. Watt. "Tai plečia skaičių potencialių pirkėjų REO ypatybių ir suderinta su Įmonių praktika reikalingas teisingos rinkos vertės toms ypatybėms."

Kas yra Reikalavimai?

Kad ruoštumėtės šiam naujam politikos pakeitimui, jūs turbūt patyrėte teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą. Jūsų paskola turi būti valdyta ar Freddie Mac ar Fannie Mae. Taip pat, jūsų pašalintas turtas turi vis dar būti parduodamas ant nekilnojamojo turto rinkos. Kitas apsvarstymas yra jūsų kreditingumo ataskaita. Kreditas bus faktorius galimybėje pasinaudoti šia programa. Pirkėjai turi taip pat laukti trejų metų minimumas anksčiau, negu jie turės gebėjimą atpirkti namus savarankiškai. Galiausiai, namai turi vis dar būti numatyti naudojimui kaip jūsų pirminė gyvenamoji vieta. Naudojant namus, kadangi nuompinigiai ar investicinis turtas nebus pasirinkimas.

Su šiuo pakeitimu atvyksta nauja galimybė kai kuriems būsto savininkams sugrįžti į jų namus net po to į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą pralošimo. Milijonai amerikiečių buvo paveikti nekilnojamojo turto rinkos susidūrimo ankstyvame į vidurį 2000-ųjų.

Nors tai nėra galimybė, pasiekiama bet kam, kas prarado jų namus, tai aprūpina viltį ir antrą galimybę išrinkti būsto savininkus, kuris nebuvo anksčiau pasiekiamas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.