Privačios studentų paskolos ar alternatyvios išsimokslinimo paskolos gali užpildyti tarpą, kad užmokėtų už kolegiją

parašė , 2011-11-24 20:20

Privačios paskolos, taip pat žinomos kaip alternatyvios ar privačios studentų paskolos, suteikia didėjančiam skaičiui kolegijos studentų su labai būtinais išsimokslinimo fondais, kad apimtų susijusias su kolegija išlaidas, kurios negali būti apimtos apdovanojimo kepurių, federalinių studentų paskolų, stipendijų ir dotacijų. Iki tol, kol registracijos įrodymas yra pateiktas jūsų skolintojui, ir jūs ruošiatės, jūs galėjote panaudoti reklama privačią paskolą, kad užmokėtumėte už beveik bet kurį iš jūsų mokomųjų išlaidų. Kai kurie privatūs paskolos skolintojai net išleidžia jus skolintis, kad užmokėtų už ankstesnius mokyklinius mokesčius.
Gavo blogą kreditą, jokį kreditą? Tai nėra didžiulė kliūtis – kadangi jūs sužinosite, naudodamas kompetentingą pasirašantįjį kartu su kitais, kai kreipimas dėl privačios paskolos gali ketinti didesnę galimybę pinigai greitai būti pritartas jūsų paskolai, žemesnei palūkanų normai ir aukštesniam paskolos apdovanojimui!

Privačios studentų paskolos – Mokestis už beveik visas jūsų susijusias su kolegija išlaidas, ne tik mokymas

Svarbu pasinaudoti federalinėmis studento paskolomis iš pradžių, todėl, kad jie paprastai siūlo žemiausias studentų paskolos palūkanų normas.

Kad kreiptumėtės dėl federalinių studentų paskolų, tik užbaikite Laisvą Paraišką federalinei Studentų Pagalbai (FAFSA Forma). Tačiau, federalinių studentų paskolų galbūt nėra pakankamai, kad užmokėtų už jūsų mokymą, nekalbant jau apie kitas kainas kolegijos dalyvavimo.

Kas ypač vertinga apie privačias paskolas yra, kad jūs laboratoriniai tyrimai galite panaudoti juos, kad užmokėtumėte už beveik visas jūsų susijusias su kolegija išlaidas, apimdamas:

Mokymas ir mokesčiai

Knygos ir aprūpinimas

Kompiuteris/nešiojamasis kompiuteris

Kambarys ir valdyba

Transportavimas

Pragyvenimo išlaidos

Privačios studentų paskolos padeda jums gauti jus išsimokslinimo finansavimo pinigai, kurių jums reikia

Skirtingai nuo federalinių studentų paskolų, privatūs paskolų dalijimo kiekiai nėra tiktai pagrįsti iš anksto nulemtu reikalingumu – jūs galite kreiptis, kad pasiskolintumėte tiek daug, ar tik jūs jaučiate, kad jūs turite apimti bet kurį iš savo mokomųjų darbai išlaidų. Tik būkite įsitikinę ne baigtas skolinatės, kad sulaikytumėte jūsų studentų paskolos skolą valdomame lygmenyje.

Priklausomai nuo privačios paskolos tipo jūs ieškote, daug privataus paskolos skolintojų pasiūlymo vertinti paskolos gavėjai privačios studentų paskolos tik 500$ ar tiek daug, kiek 40,000$ ar daugiau per metus, kad apimtumėte jūsų kainą lankymo, mažiau kitos pagalbos, kurią jūs galite gauti (tokie kaip dotacijos, stipendijos ar federalinės studentų paskolos).

Kreipimas dėl privačios studentų paskolos galėjo gauti jus pinigai, kurių jums reikia LENGVESNIS ir greita paskola internetu GREITESNIS

Tuo metu, kai pritarimas federalinėms studentų paskoloms reikalingas laiko ir finansinės pagalbos formų reikalingumo, jums galėjo iš anksto pritarti privačiai paskolai per minutes po prašymo, ir jūsų fondus galėjo nusiųsti jums per teisias dienas po paskutinio pritarimo! Dažnai privatus taikomasis paskolos procesas yra labai paprastas ir gali net būti padarytas ar per telefoną ar tinkle.

Ne dirbantis visą darbo laiką studentas? Jūs galite vis dar kreiptis dėl privačios studentų paskolos!

Net jei jūs imate tik poros kursus, jūs galėtumėte vis dar turėti teisę gauti privačią studentų paskolą, kad apimtumėte išlaidas. Dauguma privačių paskolos skolintojų duos jums paskolą, ar jūs lankote kolegijos visą darbo laiką, nepilną darbo dieną ar pertrauka tarp kėlinių.

Skirtingai nuo federalinių studentų paskolos apdovanojimų, kurie yra pagrįsti asmens finansiniu reikalingumu ir EFC (Apskaičiuotas Šeimos Įnašas) kiekis, privačios paskolos leidžia jums kreiptis dėl tiek daug pinigų, kaip jūs manote, kad jūs turėsite apimti savo mokomąsias išlaidas. Net Tarptautiniai studentai su tinkamu JAV pasirašančiuoju kartu su kitais turi teisę privačioms paskoloms. Dauguma privačių paskolos skolintojų turi tik kelis kriterijus asmeniui, kad turėtų teisę kreiptis dėl privačios paskolos, tokios kaip:

Turi būti kreditingu pretendentu ar turėti kreditingą ko paskolos gavėją;

Turi būti JAV gyventoju, JAV nuolatiniu gyventoju, ar tarptautiniu studentu su kompetentingu JAV gyventoju ar JAV Nuolatinio gyventojo pasirašančiuoju kartu su kitais;

Turi būti amžiaus viduje daugumos prie jūsų valstybės (tipiškai 18 amžiaus metų);

Kitos kvalifikacijos, tokios kaip darbo padėtis ir istorija, registracijos patikrinimas ir lankymas kompetentingoje mokykloje, ir pajamų patikrinimas yra dažnai reikalingos daugumos privačių paskolos skolintojų.

Privačios paskolos perteklius renka pasiekiamas

Daug privačių paskolos skolintojų siuva privačius paskolos produktus specialiai jūsų studentų padėčiai, apimdami:

Studentiški studentai;

Absolvento studentai;

Medicinos fakulteto studentai;

Teisės studentai (Teisės mokykla ir Baro Studijavimo Paskolos) ir kiti profesiniai laipsnio ieškotojai;

Suaugusių mokymo studentai;

Vaikų darželis per vidurinę mokyklą, specialiai privačioms mokykloms (taip pat žinomas kaip K-12 privačios paskolos)

Gavimas privačios studentų paskolos ar alternatyvios studentų paskolos yra pagrįstas jūsų savas kreditingumas

Kadangi privačios paskolos yra padarytos privačių organizacijų, o ne vyriausybės, jūsų gebėjimas gauti paskolą yra pagrįstas jūsų kredito istorija, gebėjimas grąžinti paskolą, darbo istoriją, skolos iki pajamų santykį ir kitus kriterijus. Kaip studentas, jūs galbūt neturėjote galimybės sukurti kietą kredito istoriją. Štai kodėl pasirašančiojo kartu su kitais turėjimas gali būti jūsų interesų (joks numatytas žodžių žaismas!) .

Gavo blogą kreditą ar jokį kreditą? Jokie rūpesčiai, turėdami pasirašantįjį kartu su kitais negali padėti jums gauti privačią paskolą!

Kadangi paskolos kiekis ir jūsų palūkanų norma bus pagrįsti keliais nuopelno kriterijais, dažnai kreditingas pasirašantysis kartu su kitais galėjo ne tiktai padidinti jūsų galimybę pritarimo bet taip pat ir padėti jums gauti paskolos kiekį, kurį jūs prašėte greta žemesnės palūkanų normos. Be to, pasirašančiojo kartu su kitais naudojimas gali padėti gerinti jūsų savą kreditingumą.

Jei jūs nesate samdytas visas darbo laikas, turite puikų kreditą ir padorias kasmetines pajamas, dažnai rekomenduojama apimti kreditingą pasirašantįjį kartu su kitais, kai jūs kreipiatės dėl savo privačių paskolų, kad padidintumėte galimybę kvalifikavimo vienam. Jūsų pasirašantysis kartu su kitais gali būti tėvu, giminaičiu ar kitu kreditingu suaugusiu.

Daugelis kuriuos privati studentų paskola ar alternatyva skolina skolintojams duoda jums, įvairūs atmokėjimo terminai ir pasirinkimas didesniam lankstumui ir jūsų privačios paskolos suvaldomumui balansuoja

Dauguma privačių paskolos skolintojų atidės jūsų užmokesčius tuo metu, kai jūs esate kolegijoje (laikotarpis, nustatytas programos tipo, jūs mokėtės), ir duokite jums 6 mėnesių grakštumo periodą anksčiau, negu jūs privalėsite pradėti atmokėjimą, kad duotumėte jums laiką, kuris bus finansiškai išdėstytas po kolegijos. Kad padarytų daiktus net patogesnius, daug privačių paskolos skolintojų duos jums atmokėjimo terminų pasirinkimą, apimdami:

Neatidėliotinas principo ir palūkanų užmokestis; ar,

Neatidėliotinas palūkanų atmokėjimas tiktai; ar,

Mokykloje atidėtas atmokėjimas principo ir palūkanų iki kolegijos išvykimo.

Pakantumo pasirinkimas gali taip pat būti pasiekiamas per atmokėjimą, turi jūs patirti ekonominį sunkumą.

Kai prieita prie jūsų privačių paskolų sumokėjimo, daug skolintojų duoda jums iki 20 ar 25 metus, pagrįstus jūsų originaliu paskolos balansu ir privačios paskolos tipu.

Joks išankstinio apmokėjimo nubaudimas nereiškia, kad, kol jūs darote savo minimalų užmokestį, jūs galite atsiskaityti su savo paskolomis taip skubiai, kaip jūs norite, be bet kokių papildomų kainų ar mokesčių!

Daug skolintojų siūlo jų privatiems paskolos paskolos gavėjams vertingą pinigus taupančią pašalpą. Tokiu būdu pasinaudokite tokiomis santaupomis, apimdamas: palūkanų normos nuolaida automatinio užmokesčio link iš santaupų ar einamosios sąskaitos; palūkanų normos nuolaida link paprasto laiku užmokesčių, kad sukūrimo. Beveik jokie atsiradimo mokesčiai, jei jūs ar jūsų pasirašantysis kartu su kitais turite gerą kreditą

Reikėkite daugiau pinigų, kad užmokėtumėte už kolegiją? Privačios studentų paskolos yra čia jums!

Kaip jūs pradedate ar tęsiate savo išsimokslinimą, atsiminkite kad tinkamumas privačių paskolų [? referer=ezineprivateloans] siūlo jums opciją finansuoti jūsų išsimokslinimą, kai jūs nežinote, kur dar pasisukti pinigams, jums reikia.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.