Randų šalinimas

parašė , 2017-01-03 22:58

KlinikaRandai gali likti dėl įvairių priežasčių, tai gali būti sužalojimų pasekmės, nudegimų. Neretai žymės lieka po operacijų ar kitų medicininių intervencijų. Tai nepuošia nei vieno, ypač jei randai yra atviroje kūno vietoje (pavyzdžiui, ant veido, kaklo, rankų). Šiuolaikinės medicinos dėka juos galima padaryti mažiau matomais arba visiškai pašalinti. Randu salinimas atliekamas lazerio pagalba. Odos pažeidimai gali būti panaikinti įvairūs. Procedūrų dažniausiai prireikia kelių, kad rezultatas būtų geriausias. Randų šalinimą gali pasiūlyti ne viena klinika Lietuvoje. Populiari Sapiegos klinika, čia daugelis pacientų atsikrato randų. Likusios žymės po operacijų, avarijų gali žmogų daryti psichologiškai silpnesnį, gali būti mažesnis pasitikėjimas savimi. Nedelskite ir kreipkitės į specialistus, atlikus procedūras pasijusite ne tik gražesniais, bet ir geriau.

Ką reikėtų žinoti pieš randų šalinimą

Nusprendus atlikti randų šalinimo procedūrą specialistai rekomenduoja vengti saulės spindulių. Nesideginkite soliariume, patariama likus maždaug mėnesiui atsisakyti. Gydytojas turi būti informuotas, kokius vaistus ar kitus medikamentus jūs naudojate, kadangi jie gali turėti poveikį. Nešveiskite odos keturias savaites iki randų šalinimo datos. Ypač venkite pilingų ar kitų šveitiklių, kurių sudėtyje yra rūgšties. Jei vis dėlto nutiko taip, kad naudojotės minėtomis priemonėmis, būtinai informuokite apie tai gydytoją. Randai negali būti šalinami, jei yra uždegimas toje vietoje. Esant pūliavimui, taip pat, reikėtų palaukti, nebent gydytojas pataria kitaip. Laikantis visų nurodymų randų šalinimas bus atliktas greičiausiai be komplikacijų, o rezultatai bus tikrai matomi ir džiuginantys.

Šiandieną randai šalinami neskausmingai. Pojūčiai yra, tačiau jie nėra žymūs, gali būti nuskausminama tik ta vieta. Procedūrų įprastai prireikia dviejų, jei randas didesnis ir gilesnis, gali prireikti daugiau (įprastai 5). Reikėtų atidžiai klausytis gydytojų nurodymų, nesimaudykite iš karto, palaukite dvi paras. Nesideginkite nei soliariume, nei pliaže ne mažiau nei pusantro mėnesio. Jei įprastai naudojate kremus (tepate tą vietą, kur buvo šalinamas randas) prieš tai pasitarkite su gydytoju. Nešveiskite odos, palaukite maždaug mėnesį. Randų šalinimas gali užtrukti, teks atsisakyti kuriam laikui kai kurių įprastai naudojamų priemonių ar procedūrų.

Randų šalinimo kainos

Kainos šiandieną daugeliui aktualios, kai kurios procedūros kainuoja nemažai ir ne kiekvienas gali tai sau leisti. Randus galite pašalinti, palyginus, nebrangiai (maždaug nuo 40eur). Kainos priklauso nuo rando dydžio, gylio. Sumos nėra, palyginus, didelės kiekvienas, kuris nori pašalinti gali sau lesti. Neslėpkite randų po drabužiais ar plaukais, pašalinkite.

Vienas atsakymas į “Randų šalinimas”

  1. Gpklinika.lt says:

    Randai dažnai sukuria kompleksus, žmonės pradeda degti juos įvairias būdais, o ypač jeigu jie yra ant veido. Randų šalinimas visada buvo subtili procedūra, bet ji gelbsti labai daug žmonių, kurie labai kompleksuoja dėl išvaizdos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.