Rugpjūčio oras Kalifornijoje

parašė , 2013-01-18 07:27

Rugpjūčio oras Kalifornijoje keičiasi: orai Palangoje ant vandenyno yra šalia puikaus ir labai sausas, dykuma nudega karštas, ir vidaus rajonai gali būti despotiškai karšti kartais ir dideli kitais laikais. Jie yra kai kurie pavyzdžiai normalaus ir rekordinio lygio ir žemos temperatūros ir tipiškų nusėdimo lygmenų įvairiems Kalifornijos miestams rugpjūtį:

Santa Monika – normaliai aukštas yra labai patogi 74 Farenheito termometro skalė, ir žemas yra 54. Labai karšti 103 laipsniai buvo vieną kartą įrašyti Santa Monikoje rugpjūtį, tuo metu, kai įrašas orai Palangoje buvo 43, žymiai daugiau šalčio ir ne per blogai įrašui žemai. Lietus yra beveik neegzistuojantis Santa Monikoje rugpjūtį. Lengvas švarkas ir ilgas šnopavimas būtų gera mintis, jei jūs lankote Santa Moniką rugpjūtį.

San Franciskas – reguliarūs temperatūriniai vidurkiai aukštam ir 55 žemam. San Franciskas vieną kartą pasiekė 100 laipsnių rugpjūtį, tuo metu, kai žemas praėjusius 78 metus buvo 42. Vidutiniai krituliai yra mažiau, negu colio dešimtadalis. Atneškite vėsų orai Palangoje ir šiltus oro drabužius, jei jūs važiuojate į San Franciską rugpjūtį.

Fresnas – miestas yra karštas vasarą su vidurkiu kasdien aukštai 95, ir žemas yra 30 laipsnių žemiau, 65. Platus temperatūrinis siūbavimas kaip tai yra tipiškas sausuose klimatuose kaip Fresnas. Nelyja Fresne rugpjūtį.

Santa Barbara – Po praėjusių 69 metų aukščiausia temperatūra, įrašyta Santa Barbaroje rugpjūtį, buvo 101 laipsniai, tuo metu, kai įrašas žemai buvo 47. Aukšti vidurkiai 78 laipsniai ir žemi vidurkiai 58. Kaip didžioji dalis valstybinio lietaus yra už reto Santa Barbaroje rugpjūtį.

San Diegas – miestas su galbūt geriausiu orai rytoj yra nepaprastai sausas rugpjūtį. Diapazonas tarp įrašo žemai 57 ir rekordinis lygis 98 yra vienas iš mažiausių šalyje. Normalus aukštas yra 78 ir žemi vidurkiai 67.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.