Skirtumo tarp gautų ir negarantuotų paskolų supratimas

parašė , 2016-07-04 11:47

Sprendimas išimti paskolą nėra sprendimas, kuris turi būti nemokamas kreditas priimtas lengvai. Yra labai daug faktorių, kad atsižvelgtų ir jei jūs turite blogą kreditą, tada sprendimas yra net didesnis, negu jei jūs turėjote žvaigždžių kreditingumo ataskaitą.

Visame sąžiningume, ne kiekvienas turi puikią kreditingumo ataskaitą, ir daug žmonių praeina tam tikrą finansinį sunkumą kažkokiame punkte, sunkumas, kuris lieka ant jų pranešimo per daug metų, suvaržydamas, kas jie gali ir negali padaryti ir ar tikrai jie gali kreiptis dėl paskolos ir sektis jų paraiškoje.

Yra du svarbiausi tipai asmeninių paskolų, kurias jūs turite žinoti, iš kurių abu yra galimi su bloga kreditingumo ataskaita. Pirmas yra gautas, ir antras yra negarantuotas. Ir pasiūlykite pranašumus ir nenaudą

Gautoms paskoloms dažnai teikia pirmenybę skolintojai todėl, kad jie mažina pavojų lig skolintojo. Šitos asmeninės paskolos yra paprastai siūlomos didesniems kiekiams, galbūt jūs norite padaryti kažkokį suremontavimą į savo namus ar pastatyti ištęsimą ant jūsų egzistuojančio turto. Jie reikalingas saugumo, skubus kreditas tai paprastai ketina pakelti jūsų namus kaip įkeistą turtą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gautos paskolos pranašumai yra tokie, kad todėl, kad jūsų namai yra panaudoti kaip saugumas, jūsų palūkanų normos yra linkusios būti žemesnės. Jūs sumokate paskolą mėnesiniame atmokėjime, kuris gali būti taisytas ar ne. Žinokite, jei jūs pasirenkate šią paskolą ir netaisote atmokėjimo kiekio, atmokėjimas galėtų padidėti ar galėjo būti bendroji suma, mokėtina paskolos sutarties pabaigoje.

Nenauda į gautas paskolas, ar jūs turite blogą kredito istoriją ar ne, yra, tai turi jūs negalėti greitas kreditas internetu grąžinti paskolą dėl bet kokios priežasties, yra galimybės prarasti jūsų namus, kurie bus parduoti, kad grąžintų kiekį, kurį jūs įsiskolinate. Tai nėra situacija, kurioje bet kas nori surasti save.

Blogo kredito negarantuotos paskolos yra pagrindinis pasirinkimas, kuris šalina pavojų prarasti jūsų namus ir mažina pavojų lig jūsų, didindamas pavojų skolintojui. Su negarantuotomis paskolomis jums pasiūlo paskolą sutartame atmokėjimo kiekyje, jūs darote reguliarius mėnesinius užmokesčius, kol paskola nėra sumokėta.

Blogas kreditas negarantuotos paskolos nereikalingas jokio saugumo ir yra pasiūlytos ant mažesnių kiekių, paprastai iki apytiksliai 10.000$. Tuo metu, kai šitos paskolos siūlo didesnę palūkanų normą, jie tikrai mažina pavojų lig jūsų, ir pavojus prarasti jūsų namus turi jūs praleisti užmokestį ar du.

Kaip su bet kokia paskola, ar jūs išsirenkate gautas ar negarantuotas, jūs turite žengti kai kuriuose žingsniuose prieš prašymą. Dažnai jūs pasirenkate asmeninę paskolą todėl, kad jums reikia skubių grynųjų pinigų, kuriuos jūs neturite banke. Bankininkystės įstaigos šiomis dienomis daro tai nepaprastai sudėtinga gauti bet kokią paskolą, jie laukia jūsų turėti grynuosius pinigus banke ir žvaigždžių kreditingumo ataskaitoje. Yra skolintojų tinkle, kurie padės jums gauti finansavimą, kurio jums reikia net su bloga kredito istorija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prieš sprendimą tarp dviejų pasiekiamų paskolų tipų, tai yra gera mintis pasiekti jūsų kreditingumo ataskaitą ir pamatyti, jei yra koks nors būdas pagerinti tai anksčiau, negu jūs kreipsitės. Jei ne, tai svarstykite, kaip blogo kredito atmokėjimas negarantuota asmeninė paskola paveiks jūsų mėnesinį biudžetą ir garantuos, kad jūs galite grąžinti kiekius kas mėnesį, neįeidamas į finansinių įsipareigojimų nevykdymą.

Įėjimas į finansinių įsipareigojimų nevykdymą tiktai paliks jus su net daugiau pinigų, kuriuos jūs turite užmokėti ir daugiau blogų žinių ant jūsų kreditingumo ataskaitos, kuri yra paskutinis daiktas, kurio jūs norite.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.