Spausdintuvo saugumas nėra vertas jaudintis dėl – teisė?

parašė , 2013-01-07 11:45

Aptardami Spausdintuvai šiame straipsnyje, mes ne tiktai kalbame apie monstrus, kuriuos jūs matote didžiausiose įmonėse, bet taip pat ir jūsų žemas galas multifunkciniuose spausdintuvuose, kuriuos jūs dabar randate bendras reguliariame namų ūkyje. Retas yra tai, kad surastų spausdintuvą, nesvarbu kaip mažas, tai tiktai įvykdo vieną spausdinimo užduotį. Labiausiai, labai minimaliame, aprūpinkite siuntimą faksu ar peržiūrėjimą ir su šitais atvyktais padidintais atminties reikalavimais. Peržiūrėdamas pilną dokumentą ruošimesi, kad išspausdintų, peržiūrėdamas dokumentą, kuris būtų sutaupytas, kadangi, PDF ar panaši rinkmena, ar dokumento peržiūrėjimas, kad leistų siųsti faksu visus reikalingas gebėjimo sušvelninti duomenis prietaiso viduje. Buferis yra iš esmės sritis atminties, kuri leidžia laikinų duomenų kaupimą. Spausdintuvai naudoja šį buferį, kad sukauptų skaitmeninę versiją dokumento, kurį jūs spausdinate, peržiūrėdamas ar siųsdamas faksu. Priklausomai nuo prietaiso, šis buferis gali svyruoti nuo mažos dalies Laisvosios kreipties Atminties (tiesioginės kreipties atmintis) į Diskasukį kaip tipas, surastas jūsų staliniame ar portatyviniame kompiuteryje. Didesniuose įmonės spausdintuvuose, šis buferis nėra vienintelė atminties parduotuvė, surasta Spausdintuvai viduje. Didesnis, nekintamas atminties rajonas yra pateiktas, kad sukauptų pusiau nuolatinę ar nuolatinę informaciją. Pavyzdžiui, kai kurie spausdintuvai leidžia peržiūrėti dokumento ir sutaupyti tai spausdintuvo viduje kaip PDF. Vartotojas gali tada jungtis prie spausdintuvo, tarytum tai buvo tinklo variklis, ar per tinklalapį, ir perkelia jų dokumentą.

Taip, kur mes einame su visa tuo? Pratekėjimas ar jautrios ir konfidencialios korporacinės informacijos vagystė. Didelės įmonės galbūt išvystė ir įgyvendino duomenų užlaikymą ir griovimo politiką, bet retai daro jie apima, ar net mini, spausdintuvai. Kompanijos pažiūri į dokumentines kopijas dokumentų, kompaktinis diskas, DVD’s ir kompiuterizuota darbo vieta, nešiojamasis kompiuteris ir serverio standieji diskai, vystydamos jų duomenų griovimo politiką. Tuo metu, kai aišku, kad jie identifikuoja standžiuosius diskus kaip jautrios informacijos šaltinis, retai darykite jie laiko standžiuosius diskus turėtais savyje jų spausdintuvų viduje, jei jie net žino apie jų egzistavimą. Spausdintuvai yra taip pat paprastai pražiūrimi, kai saugumo politika, procedūros ir nurodymai yra išvystyti ir įgyvendinti. Nedaug laiko, jei bet kas, praleidžiama, žiūrint į Spausdintuvai saugumą ar reikšmę, kad negautų korporacinių spausdintuvų. Tuo labiau, kad to trikdymas tampa, kai jūs apgalvojate bendrus tipus dokumentų, kurie praeina per spausdintuvus korporacinėje aplinkoje. Priklausomai nuo pramonės ar skyriaus organizacijos viduje, dokumentai gali keistis nuo jautrių finansinių įrašų, asmeninių kliento duomenų ar detalizuotų tinklo diagramų, kad Vaizdo plokštės.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.