Studijuokite, kodėl žmonės naudoja paskolos brokerį

parašė , 2013-12-15 09:39

Jūs galite tyrinėti bankus ir skolintojus savarankiškai, aplankyti banką ir aptarti jūsų situaciją su jais ir paskui apsirūpinti, informacija reikalingas, kad jie galėtų pritarti jūsų vidaus paskolai.

Tai gali būti nuliūdę kartais, kadangi skirtingi bankai turi skirtingus kriterijus ir procesus, ir jūs turite aplankyti kelis bankus anksčiau, negu jūs gausite paskolos pritarimą, kuris tinka jums.

Kai kurie žmonės žino, kad bankas pritars jų paskolai ir todėl manys, kad procesas paskola yra lengvesnis negu ėjimas į brokerį, ir kartais tai gali būti teisinga, kadangi bankas gali jau laikyti saugumą ant jūsų turto ir taip pat turėti prieigą prie visų jūsų bankininkystės įrašų.
Kas jūs nepraeinate, ėjimas į banką savarankiškai yra žinios, kad jūs gaunate geriausią pasirinkimą ir palūkanų normas. Gali atrodyti, paskolų pareigūnas dirba jūsų gyvybiniuose interesuose, bet iš tikrųjų jie dirba savo darbdavyje (bankas) ir bando smogti savo saviems tikslams, tokiu būdu jie gauna savo bonusą.

Naudojant Paskolos Brokerį

Brokeris turi turėti prieigą prie daug bankų ir todėl greita paskola sugebėti pasiūlyti jums pasirinkimo diapazoną.

Daugumos paskolos patarėjų ar brokerių šiomis dienomis turi procesą, kurį jie turi sekti, kurios pradžios su rinkimu jūsų informacijos ir aptarimu tiksliai, ko jūs reikalingas dabar ir ateityje. Brokeris tada patikrins, kad informacija (tikrinimo pajamos, turto vertės ir taip toliau) tada įvedė tai į programinės įrangos paketą, tokiu būdu jie gali tinkamai įvertinti ir lygintis, kaip skirtingi skolintojai elgtųsi su paraiška.

Vieną kartą patenkintas su tuo, kas gali būti padaroma, jie pateiks jūsų paraišką tinkamiems skolintojams ir gaus raštišką pritarimą ar paskolins pasiūlymą jums.

Geri brokeriai žinos, jei bankas siūlo daug ir jei negrįš bankui ir derėsis Jūsų vardu. Labai yra daugiau, negu tik interesų norma ir turi taip pat apimti, kreditai internetu kaip jie suformuos paskolą, kokio saugumo jie klausia ir duoda lanksčią struktūrą, kad jūs galėtumėte užmokėti paskolos anksčiau ir todėl sumažinti metus nuo savo paskolos ir išgelbėti jus tūkstančiai dolerių.

Kaip Surasti Paskolos Brokerį

Brokeriai apskritai neturi didelio rinkodaros biudžeto, ir todėl jūs nematote didelių reklaminių skelbimų ir skelbimų lentų, skatinančių paskolos brokerius.

Didžioji dalis gaus jų klientus nuo žodžio burnos referrals ar nuo žmonių, kurie ieško interneto. Kai kurie žmonės gali pamatyti skelbimą ar gerbti tradicinę telefonų knygą, bet tai yra dabar ne kaip bendras.

Brokerių reputacija yra labai svarbi jiems ir todėl, kad tai nėra paslauga, kuri yra panaudota visas laikas, jie apskritai mėgs pastatyti santykius su nekilnojamojo turto atstovais, solisitoriais ir buhalteriais, kurie kalbės su potencialiais klientais labiau reguliariu pagrindu. Šitie profesionalai apskritai tiktai panaudos brokerį, jei jie padarys gerą darbą savo klientams, tokiu būdu jūs žinote, kad, jei jūs esate pasiųstas paskolos brokeris jie turi būti geru paskolos brokeriu.

Internetas tampa daug svarbesnis kaip rinkodaros įrankis paskolos brokeriams, bet tai yra taip pat didelė vieta publikuoti informaciją, kuri gali paaiškinti kai kurias detales apie skirtingas paskolas, ar paaiškinti, ką paskolos brokeris daro ir todėl kodėl, rasdamas gerą paskolos patarėją ar brokerį padėti jūs turite būti geresnis negu išvykimas to iki paskolų pareigūno jūsų banke.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.