Tebevykstanti slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimą, apdirba

parašė , 2011-11-17 15:57

Bet kas vyksta po to? Kai slaugytojos aprūpinimo darbuotojais agentūros nusprendžia dirbti su faktoriumi, kuris supranta jų verslo modelį, kasdieninės finansavimo procedūros yra taip lengvos kaip pritarimo procesas.

Kasdien slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimą, apdirba darbus kaip tai:

Darbuotojų Slaugytojos & Išsiunčia Sąskaitas

Pradžia slaugytojos, aprūpinančios algalapio finansavimo procesą, nėra taip kitokia negu jūsų normalios aprūpinimo darbuotojais procedūros. Jūs aprūpinate domenai savo slaugytojas medicinos įrangoje, renkate jūsų tarnautojų timesheets, ir svarstomos problemos sąskaitas į priemonę. Vienintelis pakeitimas šioje proceso stadijoje yra pinigų pervedimo adresas. Dauguma slaugytojos, aprūpinančios algalapio finansavimo firmas, klausia, kad jų pinigų pervedimo informacija yra išspausdinta tiesiogiai ant sąskaitos

Nusiųskite Informaciją Funder

Po to, kai jūs siunčiate savo sąskaitas ir timesheets jūsų klientui, tos sąskaitos oficialiai turi teisę pardavinėjimui. Tokiu būdu kitas žingsnis turi nusiųsti kopiją tų sąskaitų ir jų atitinkamo timesheets į jūsų algalapį funder. Tipiškai, slaugytojos aprūpinimo darbuotojais agentūros siunčia šituos dalykus į algalapį funder diabetas per faksą ar elektroninis paštas.

Kreditingumo patikrinimas ant Naujų Klientų

Kad ir kada jūs turite naują klientą (laikykite skolininką), ir jūs norite parduoti tas sąskaitas, slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimo kompaniją, ištyrinės tos priemonės kreditingumą, ir nustatys tinkamą kredito ribą, pagrįstą jos rezultatais.

Patikrinimas Pasirodė

Jei jūs pateiksite sąskaitą iš anksto pritartam klientui, slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimo kompaniją, patikrins su tuo klientu, kad slaugytojos įrašė į sąrašą ant sąskaitų, dirbtų apibrėžtais automobiliu supirkimas laikais. Tai paprastai įvykdoma su greitu skambučiu priemonės DON ar slaugytojai scheduler.

Fondai yra Aukštinti

Kai tik algalapio finansavimo kompanija patikrino sąskaitas, atėjo laikas perkelti pinigus. Šią dieną ir amžius, fondai yra paprastai perleidžiami elektronikos pagalba per ACH (naktinis indėlis) ar tas pats dienos laidas. Pasirinkimas yra mes jums.

Užmokesčiai yra Gauti; Atsarga yra Išleista

Po to, kai slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimo kompaniją, gauna užmokestį už sąskaitas tai factored, tai išleidžia atsargą atgal jums. Atsarga yra kiekis, kuris nebuvo pradžioje aukštintas minus faktoringo internetine drabuziu parduotuve mokesčiai. (PAŽYMĖKITE: Jei jūs naudojate 1000$ sąskaitą kaip pavyzdį, slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimo kompaniją, aukštino jus 800$, ir ji rinko 1000$. Atsarga yra 200$ minus faktoringo mokesčiai.)

Kai suporuotas su teisinga faktoringo firma, tebevykstanti slaugytoja, aprūpinanti algalapio finansavimo procesą, yra faktiškai vientisa. Agentūros savininkai gali panaudoti šį finansavimo tipą, kad pagerintų jų pinigų cirkuliaciją ir leistų jiems sutikti savalaikį finansinį įsipareigojimą kaip savaitinis algalapis, ketvirtiniai algalapio mokesčiai ir pardavėjo sąskaitos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.