Tradicinė paskola

parašė , 2014-01-12 09:27

Ką aš turiu žinoti apie tradicinę paskolą?

Tradicinė paskola nėra apdrausta greitos paskolos federalinės vyriausybės. Tai daro tai truputį aukštesniu pavojumi skolintojams, tokiu būdu kvalifikacijos yra griežtesnės. Pavyzdžiui, tai gali reikalingas aukštesnio mokėjimo grynaisiais ar žemesnės skolos į pajamų santykį. Kaip kiti paskolų tipai, palūkanų norma, kurią jūs mokate yra pagrįsta paskolos palaikyta saugumo obligacijų rinka, jūsų kredito rezultatu ir tikslu, kuriuo namai bus panaudoti. Tradicinė paskola galėjo turėti pastovią palūkanų normą ar kintamą palūkanų normą.
Kreditas

Kredito standartai yra daug aukštesni, kad gautų interesų normas, naudodami tradicinę paskolą. FNMA ir Freddie MAC turi įkainojimą, prisideda-ons greiti kreditai skirtingiems kredito daugybės lygmenims. Jie taip pat turi įkainojimą, prisideda-ons skirtingiems paskolos iki vertės santykiams ir naminiam tikslui. Pirminė gyvenamoji vieta neturės jokio papildomo įkainojimo, prideda-ons, kur investicija ar atostogos namo turės, prisideda-ons. Tradicinė paskola yra vis dar pasiekiama žmonėms su kredito daugybe žemame 600′ s, tačiau bus papildomų mokesčių ir prisidės-ons dėl neatskiriamo pavojaus.

Yra papildomų griežtesnių nurodymų kai prieita prie kolekcijos pranešimų, vėlyvų užmokesčių ant kredito kortelių greitosios paskolos ir vėlai įkeičia užmokesčius. Daugeliu atvejų, jei jūs turėjote vėlyvą paskolos užmokestį po praėjusių 24 mėnesių, jūs negalite ruoštis tradicinei paskolai.

Mokėjimas grynaisiais

Didžiausias skirtumas tarp tradicinės paskolos ir kitų paskolos programų yra reikalingas mokėjimas grynaisiais. Vyriausybės palaikytos paskolos turi žemus mokėjimo grynaisiais reikalavimus, kad padėtų naminiam pirkėjų judėjimui į namus. Pavyzdžiui, jūs galėjote gauti FHA paskolą su tik 3.5 procentais žemyn ir USDA ar VA paskolą be mokėjimo grynaisiais. Bankai turi skirtingus reikalavimus mokėjimui grynaisiais ant tradicinės paskolos, nuo 5 iki 20 procentų.

Mokėjimo grynaisiais kiekis yra taip pat faktorius, nuspręsdamas, kad privataus paskolos draudimo kiekis yra būtinas. Dar kartą trys nustatymo faktoriai tame, kiek jūs užmokėsite už paskolos draudimą yra kredito rezultatas, mokėjimo grynaisiais kiekis ir naminis tikslas. Tradicinės paskolos pranašumas šiuo metu yra privatus paskolos draudimas, kuriuo mėnesinė premija yra daug mažiau, negu vyriausybė apdraudė paskolą, ar tai gali būti išperkama, visiškai naudojant grynųjų pinigų užmokestį, rinktą sprendime. Be to, privatus paskolos draudimas gali būti pašalintas po to, kai būsto savininkas turi 20 % teisingumą jų naminiame įvertinimo naudojime. Pagal įstatymą tai turi būti numetama be įvertinimo, kai teisingumas namuose yra 22 %.

Pritaikymas prieš Neatitinkantis

Tradicinės paskolos gali ar atitikti ar neatitinkančios. Jei tai atitiks, tai bus kiekiui po apibrėžtu maksimumu. Daugumoje rajonų, šio pašto rašymą tai yra 417.000$ vienai šeimai namo, bet kiekis yra aukštesnis tam tikruose rajonuose, kaip Havajai ar sostinės rajonai, ir kai jūs perkate multišeimą namo. Neatitinkančios paskolos yra aukštesniems kiekiams – paprastai kviesdavo milžinišką paskolą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.