Vadovas tipų vidaus paskolos Australijoje

parašė , 2011-11-15 16:04

Įkeiskite vadybininkus, bankus, kredito sąjungas, brokerius, draudimo grupės visas pasiūlymas tariamai nesibaigiantis pasirinkimas paskolos pasirinkimo – įžanginės normos, standartinės kintamos normos, pastovios palūkanų normos, perpieškite patogumus, linijas kredito paskolų ir sudominkite tiktai paskolas, sąrašas tęsia. Bet su pasirinkimu atvyksta painiava. Kaip jūs nustatote tai, kuo geriausias vidaus paskolos tipas yra jums?

Pirma, užsibrėžkite savo finansinius tikslus, nustatykite jūsų biudžetą ir spręskite, kaip ilgai jūs norite užmokėti paskolą už. Jūs galite drabuziai padaryti tai savarankiškai ar su jūsų finansiniu patarėju ar buhalteriu.
Antra, garantuokite organizaciją ar asmenį, iš kurio jūs nusprendžiate gauti savo paskolą, yra narys Paskolos Finansų Asociacijos Australijos (MFAA). MFAA Nario emblema garantuoja, kad jūs dirbate su profesionalu, dietine mityba kuris yra surištas griežto praktikos pramonės kodo.

Trečia, tyrinėkite tipus paskolų, pasiekiamų, tokiu būdu jūs galite ištirti visą pasirinkimą, pasiekiamą jums su jūsų paskolos tiekėju. Kai kurie vidaus paskolos pasirinkimai yra:

Pagrindinė Vidaus paskola

Šią paskolą laiko paskola be apsiuvų ir paprastai siūlo labai žemą kintamą palūkanų normą beveik be reguliarių mokesčių. Žinokite, kad jie paprastai nesiūlo papildomų priemokų ar lankstumo mokėjime papildomų paskoloje ar jūsų atmokėjimo pakitime.

Šitoms karjera paskoloms tinka žmonėms, kurie nenumato dramatiško pokyčio asmeninėmis aplinkybėmis ir tokiu būdu neturės pritaikyti paskolos pagal bet kokius gyvensenos pakeitimus, ar žmonių, kurie yra laimingi mokėdami komplekto kiekį kas mėnesį už paskolos trukmę.

Įžanginė Normos ar ‘Medaus mėnesio’ Paskola

Ši paskola yra patraukli, kadangi ji siūlo žemesnes palūkanų normas negu standartas taisytos ar kintamos normos pradiniam (medaus mėnuo) paskolos periodas (t.y. šeši į 12 mėnesių)

prieš apvertimą į standartines normas. Medaus mėnesio ilgis priklauso nuo skolintojo, kadangi taip pat daro normą, kurią jūs mokate, kai tik medaus mėnuo yra baigtas. Ši paskola paprastai leidžia lankstumą, leisdama jus užmokėti papildomas nuo paskolos. Žinokite bet kokias kepures ant papildomo atmokėjimo per pradinį baidares ula periodą, bet kokių išėjimo mokesčių bet kuriuo metu paskolos (paprastai aukštai, jei jūs pasikeičiate nedelsiant po medaus mėnesio), ir kuo jūsų atmokėjimas bus po to, kai paskola apvirsta į standartinę palūkanų normą.

Šitoms paskoloms tinka žmonėms, kurie nori sumažinti jų pradinį atmokėjimą (galbūt darydami suremontavimą) ar tiems, kas nori padaryti didelį įlenkimą jų paskoloje per papildomą atmokėjimą, turėdamas naudos iš žemesnės palūkanų normos.

Patarimas: Jei jūs pradedate atsiskaityti su šia paskola pagal pomedaus mėnesio normą, jūs apsimokate papildomas ir neturėsite padaryti gyvensenos pakeitimo, kai pradinis pasiūlymas baigėsi.

Perpieškite Priemonę

Ši paskola leidžia, kad jūs, kad padėtumėte papildomus fondus į paskolą, kad sumažintumėte pagrindinį kiekį ir sumažinti procentines išmokas, plius ji duodate opciją perpiešti papildomus fondus, kuriuos jūs įdedate bet kuriuo metu. Tiesiog padėtas, užuot uždirbęs (apmokestinamas) palūkanas nuo jūsų santaupų, jūsų santaupų į paskolą dėjimas gelbėja jus pinigai ant jūsų procentinių išmokų ir padeda jums atsiskaityti su jūsų paskola greičiau. Tuo tarpu, jūs vis dar taupote paradise club vilnius ateičiai. Šio paskolos tipo nauda yra palūkanos, kurias įkraunama, yra normaliai pigesnis negu standartinė kintama norma, ir tai neužsitraukia reguliarių mokesčių. Žinokite, kad gali būti aktyvacijos mokestis, kad gautų perpiešti priemonę, gali būti mokestis kiekvieną kartą kai, jūs perpiešiate, ir jis gali turėti minimumą, perpiešia kiekį.

Šitoms paskoloms tinka žemai vidutiniams pajamų apmokamiems darbuotojams, kurie gali padėti tai nedaug papildoma kas mėnesį.

Linija Kredito/Teisingumo Linijos

Tai yra iš anksto pritarta riba pinigų, kurių jūs galite pasiskolinti ar visiškai ar bituose laiku. Šitų paskolų populiarumas yra dėl jo lankstumo ir gebėjimo sumažinti paskolas skubiai. Tačiau, jie paprastai reikalingas, kad paskolos gavėjas pasiūlytų jų namą kaip saugumą paskolai. Kredito linija gali būti nustatyta prie sutartinio laiko (normaliai 1-5 metai) ar klasifikuota kaip apsisukantis (ilgesni laikai), ir jūs tiktai turite užmokėti palūkanas dėl pinigų, kuriuos jūs naudojate (ar ‘nuleidžiate’). Palūkanų normos yra kintamos, ir dėl lankstumo lygmens yra dažnai aukštesni negu standartinė kintama norma. Kai kurios kredito linijos leis jums versti kapitalu palūkanas, kol jūs nepasieksite savo kredito ribos t.y. naudojate jūsų kredito liniją, kad atsiskaitytumėte su palūkanomis dėl jūsų kredito linijos. Dauguma šitų paskolų turi mėnesinį, pusė kasmet ar pridėtas metinis mokestis.

Šitoms paskoloms tinka žmonėms, kurie yra finansiškai atsakingi ir jau turi turtą ir norą panaudoti jų turtą ar teisingumą jų turte suremontavimui, investicijoms ar asmeniniam naudojimui.

Visi drauge Pranešimai

Tai yra paskola, kuri dirba kaip pranešimas, kur visos pajamos yra padėtos pranešime, ir visos išlaidos atvyksta nuo pranešimo. Nauda Visų viename Pranešime yra savo gebėjimas sumažinti įsiskolintą kiekį ir tokiu būdu procentų sumokėjimas, aprūpindama vieno sustojimo finansų parduotuvę, kur jūsų paskola, čekis, kreditas ir taupomosios sąskaitos yra sukombinuoti į vieną. Normaliai šitos paskolos bus pagal standartinę kintamą normą ar truputį aukščiau ir gali užsitraukti mėnesinius mokesčius. Žinokite, kad, jei pranešimas yra perskeltas į paskolos pranešimą, su kreditu, čekiu ir ATM patogumais, padėtais į palydovinius pranešimus, jūs turėsite tikrinti savo prieigą prie fondų, kiek laisvų sandorių jūs gaunate, ir kokius jungtinius mokesčius paskola gali turėti.

Šitoms paskoloms tinka vidurkiui aukštiems pajamų apmokamiems darbuotojams.

100 % Padengimo Pranešimo

Ši paskola yra panaši į Visus viename Pranešime tačiau, pinigai yra užmokėti į pranešimą, kuris yra sujungtas su paskola – šį pranešimą pavadina Padengimo Pranešimu. Pajamos yra padėtos į Padengimo Pranešimą, ir jūs naudojate Padengimo Sąskaitą viso jūsų EFTPOS, čekio, interneto bankininkystės, kredito sandorių. Kas yra Padengimo Pranešime, tada atvyksta tiesiogiai nuo paskolos, ar ‘atlygina’ paskolos kiekį palūkanoms. Efektyviai jūs neuždirbate palūkanų dėl savo santaupų, bet turite naudos kaip, kas būtų palūkanos dėl santaupų, yra apskaičiuotas sumažėjimą jūsų paskoloje. Pranašumai yra panašūs į Visus viename Pranešime. Šitos paskolos normaliai turi didesnę palūkanų normą ir aukštesnius mokesčius dėl jų lankstumo.

Šitoms paskoloms tinka žmonėms ant vidurkio aukštiems pajamų apmokamiems darbuotojams, ir drausmingiems išlaidūnams kaip, daugiau pinigų, sulaikytų padengime, atsiskaito greičiau jūs išmoka jūsų paskola.

Dalinis padengimo pranešimas ir palūkanų padengimo pranešimas yra taip pat pasiekiami.

Skilimo Paskolos

Tai yra paskola, kur visaapimantys pasiskolinti pinigai yra perskelti į skirtingas dalis, kur kiekviena dalis turi skirtingą paskolos struktūrą t.y. taisytą dalį, įvairi dalis ir dalies linija kredito. Dažnai pavadintas projektuotoju skolina, jūs turite naudos iš vieno ar daugiau paskolų tipų. Paskolos skilimas siūlo gelbėjimą ant žyminio mokesčio ir kitų kaltinimų.

Šitoms paskoloms tinka žmonėms, kurie nori, mažina pavojų ir draudžia jų statomas sumas prieš palūkanų normos pakeitimus, palaikydamas gerą lankstumo laipsnį.

Profesinis Paketas

Ši paskola yra pasiekiama minimaliame kiekyje žmonėms ant aukštesnių pajamų ar specifinės profesijos žmonėms, jei jie atitinka tam tikrus reikalavimus. Šios paskolos nauda sugeba pasiskolinti aukštesnius kiekius su aukštu laipsniu lankstumo ir nuolaidos ant standartinės kintamos palūkanų normos. Nuolaidos lygmuo priklauso nuo dydžio paskolos, ir nuolaidos trukmė priklauso nuo to, dėl ko susitaria ir gali kartais kreiptis dėl paskolos gyvenimo. Apskritai šitie produktai kombinuoja visus mokesčius į vieną metinį mokestį. Šio produkto skolintojai paprastai aprūpina daug pridėtinės vertės tokios kaip kreditinės kortelės, nuolaidos ant jų draudimo ir investicinių produktų.

Patarimas: Jei jums nereikia papildomų priemokų, kiti paskolos tipai gali pasiūlyti geresnę palūkanų normą.

Ne Pritaikymas Paskolos

Šitos paskolos yra tiktai pasiekiamos nuo ne banko skolintojų, kur palūkanų normos yra aukštesnės dėl didesnio pavojaus ir trumpesnio paskolos gyvenimo. Pranašumas yra, jie yra pasiekiami žmonėms, kurie nepildo tradicinių skolinančių įstaigos kriterijų. Yra du tipai paskolų Nepatvirtinimo:

1. Žema Daktaro Paskola paprastai turi truputį didesnė palūkanų norma ir mokesčiai negu standartinė palūkanų norma ir turės maksimalų skolinimosi kiekį ir/Ar paprastai tiktai skolins 70 % turto vertės. Po gebėjimo demonstravimo sutikti užmokesčius palūkanų norma dažnai sugrįš į standartinę normą.

Šitoms paskoloms tinka žmonėms, kurie nenori atskleisti jų pajamų ar turėti nesugebėjimą parodyti teisingas pajamas t.y. jei jūs esate pats samdytas.

2. Subsvarbiausios Paskolos paprastai turi daug didesnės palūkanų normos ir mokesčių negu standartinė norma ir paprastai reikalingas, kad jūs panaudotumėte vertingą dalyką kaip saugumą. Jie yra pagrįsti slystančiu mastu pavojaus lygmens atitikime paskolinti pinigus. Finansavimas iš naujo yra pasiekiamas, kai tik paskolos gavėjas gali nustatyti gerą užmokesčio įrašą.

Šitoms paskoloms tinka žmonėms su blogomis kredito istorijomis.

Kitos Paskolos ir Produktai Rinkoje Apima:

Statybos Paskolos: Statantiems namus, kai jums nereikia viso kiekio nuo pradžios – jūs tiktai mokate palūkanas dėl to, ką jūs išleidote per statybos stadijas.

Paskolų sujungimas tiltu: Kadangi, kai egzistuojančio turto pardavinėjimas vyksta po sprendimo naujo turto – kai jūs norite nupirkti naujus namus prieš seno pardavimą, kur fondams nuo senų namų pardavimo užmoka tiesiai į paskolą naujiems namams.

Konsolidacijos Paskolos: Įgalina jus panaudoti jūsų paskolą, kad konsoliduotų kitas skolas tokias kaip kreditinės kortelės, asmeninės paskolos, automobilių paskolos ir taip toliau – palūkanų normos ant paskolos yra paprastai pigesnės negu asmeninės paskolos.

Atvirkštinės Paskolos Paskolos: tiems, kas nori panaudoti teisingumą jų namuose, kad papildytų išėjimo į pensiją pajamas. Paskola gali būti užmokėta bendrojoje sumoje ar atskirose įmokose, ir skolintojas kompensuoja užmokesčius iš turto pardavinėjimo, kai paskolos gavėjas parduoda namus, žingsnius iš namų ar miršta.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.