Viskas jums kada nors reikia žinoti apie mokėjimo diena paskolos bet buvo bijoti paklausti

parašė , 2011-10-16 17:15

Mokėjimo diena paskolos yra nedidelis Trumpalaikė paskola, galite naudoti padengti iki jūsų kitą mokėjimo diena. Galima taikyti internete ir paskolų padangos pigiau pinigų sprendimas yra priimamas beveik iš karto. Daugeliu atvejų visos programos gali bϋti uώpildyta internete ir skolinti pinigų gali būti kredituojamas į jūsų banko sąskaitą tą pačią dieną, kaip jums padaryti jūsų paraišką.

Mokėjimo diena paskolos yra negarantuotΰ paskolΰ, todėl nėra priklauso nuo užtikrinimo priemonės, pvz., jūsų namų ar automobilio ir kt.

Paprastai kai jums padaryti jūsų pirmasis prašymas gali skolintis bet kokia suma iki £ 300, priklausomai nuo jūsų imtis namų mokėti. Jūs esate labiau tikėtina, kad patvirtinti ne mažiau norite skolintis, kad patartina skolintis, tik tai, ko jums reikia
Kai sėkmingai turi grąžinti paskolos su vienos konkrečios bendrovės, jie gali tada siūlo skolinti jums nieko iki maždaug 750 svarų sterlingų, vėlesnių paskolų.

Mokėjimo diena paskolos gali būti naudingas sprendimas trumpojo laikotarpio grynųjų pinigų padangu restauravimo iranga srautų problemas.

Kas gali kreiptis dėl mokėjimo diena paskolą?

Kad būtų galima gauti mokėjimo diena paskolą, jūs turite būti vyresnis nei 18 metų ir užimtumo su imtis namų darbo užmokesčio ne mažiau kaip 750 svarų sterlingų per mėnesį. Taip pat turite banko sąskaitą, kurioje galioja debetinės kortelės.

Net jei jums bloga kredito istorija jums vis dar turėtų turėti galimybę gauti mokėjimo diena paskolą, tol, kol jūs atitinka pirmiau minėtus kriterijus.

Kaip gauti mokėjimo diena paskolą?

Dauguma mokėjimo diena paskolos galima įsigyti internetu, todėl nėra jokio uždelsimo su faksu arba registravimo dokumentų. Paraiškos procesas yra greitas ir paprastas užbaigti. Jūsų paklaus jūsų vardas, adresas, informacija apie jūsų mėnesio pajamos ir užimtumas, kai jūsų kitą mokėjimo diena, kartu su norite skolintis sumos ir jūsų banko sąskaitos duomenis.

Kai jūs pateikė savo prašymą jums turėtų išgirsti atgal nuo mokėjimo diena paradise club vilnius paskolos teikėjas per kelias minutes. Jie jums atsiųsime elektroniniu paštu su savo sprendimą elektroninio pašto adresą turite registruoto su jūsų paraiška.

Mokėjimo diena paskolos teikėjai iš dalies priimti savo sprendimą, kaip ar skolinti jums pinigus, kurie priklauso sumą jūs norite skolintis, palyginti su suma, jūs uždirbti. Tik skolintis, ko jums reikia, mažiau jūs skolintis tuo labiau tikėtina, kad jūsų prašymą bus priimami ir kuo mažesnė palūkanų suma jums bus gautos.

Jeigu jūsų paraiška būtų patenkinta jums bus išsiųsta, elektroniniu paštu, jūsų paskolos sutartyje rodoma suma, kuri bus jums, grąžinimo data ir palūkanų suma jums mokėti skolos grąžinimo dieną. Kartu su paskolos sutartis turėtų taip pat būti išsiuntėte paskolos sąlygas. Šios paskolos sąlygos turėtų apibrėžti savo teises pagal Consumer Credit Act 1974 kartu su informacija apie grąžinti paskolą, panaikindama dalys internetu paskolos ir naudoti asmeninę informaciją, galite pateikti kai paraišką dėl mokėjimo diena paskolos.

Jei esate laimingas tęsti pasirašote internete pateikiant informaciją apie savo vardą ir atsakydamas į saugumo klausimą, pvz., jūsų motinos mergautinė pavardė. Tada, el šią atgal paskolos teikėjui ir pinigai bus pervedamos į banko sąskaitą, jūs, registruotoms naudojimo proceso. Pinigai gali būti paliekamos į jūsų banko sąskaitą tą pačią dieną galite teikti paraišką, todėl tai yra labai greitas ir efektyvus būdas skolinimosi pinigų trumpą laiką.

Kaip grąžinti paskolą?

Jums reikia grąžinti paskolos suma ir palūkanos, susikaupusios skolos grąžinimo dieną, nurodytą paskolos sutartyje. Grąžinimo data yra mokėjimo paprastai jūsų diena, todėl pavadinimą mokėjimo diena paskolos.

Grąžinimo bus surenkama paskolos teikėjas debetuojant prekyba automobiliais banko sąskaitą, jūs, registruotoms naudojimo proceso, kuris yra banko sąskaitos, į kurią galite gauti jūsų mokamas darbo užmokestis.

Grąžinti per ilgesnį laikotarpį

Mokėjimo diena paskolos gali būti pratęstas, jei jums rasti sau galimybę būti negali patenkinti visi arba dalis sumos dėl skolos grąžinimo dieną. Jei tai atsitiks, rekomenduojama, kad jūs kreipkitės į mokėjimo diena paskolos teikėją kuo greičiau ir paaiškinti savo aplinkybes jiems. Jie tada galės paaiškinti savo galimybes ir kaip eiti apie išplėsti savo paskolos.

Net jei nesate visiškai išspręsti grąžinimo suma, patartina mokėti ne kiek įmanoma skolos grąžinimo dieną. Tai padės išlaikyti palūkanų, jūs skolingi mažiausiai suma. Kai kurios bendrovės gali imti papildomus mokesčius už išplėsti savo paskolą, jūs turėtumėte patikrinti, jei tai yra tuo atveju, prieš pasirašyti paskolos sutartis.

Mokėjimo diena paskolos bendrovių Reglamento

Tinkamai reglamentuotas mokėjimo diena paskolų įmonės turi laikytis griežtų įstatymų, reglamentuojančių finansų pramonėje.

Kaip su bet finansinį produktą, galite taikyti, ji visada yra patartina įsitikinti, kad kompanija, siūlanti paskolos yra tinkamai reglamentuotas. Mokėjimo diena paskolos bendrovės, yra taikomos turėtų rodyti savo vartotojų kredito licencijos numeris per savo paskolos sąlygos ir ji taip pat turėtų būti leidžiama pagal Office of Fair Trading. Jei yra bet kokių abejonių, ar mokėjimo diena paskolos bendrovės svarsto taikant visiškai reglamentuojamas, tada jūs turite teisę susisiekti su viena iš šių institucijų papildomos informacijos.

Tol, kol gretinate į mokėjimo diena paskolos bendrovė yra tinkamai reguliuojamas, ten bus pripažintos įstaigos padaryti visus skundus, jums gali tekti ir galite būti tikri, kad jums nebus taikomos bet nesąžiningos veiklos.

Kokios naudos mokėjimo diena paskolą?

Greitai

Vienas pagrindinių naudos mokėjimo diena paskolos yra greitis, kada gali būti kredituojamas pinigų jums. Pinigų jums reikia gali būti pasiekiami jūsų banko sąskaitos tą pačią dieną, kad jūs padaryti taikymo. Tai gali suteikti vertingą pagalbą, jei trumpą laiką pinigų srautų problemų ir reikia pinigų, įvykus avarijai.

Paprasta

Paraiškos procesas yra labai paprastas, tai užtrunka tik keletą minučių kreiptis dėl mokėjimo diena paskolą ir atliekų laiko registravimo arba siuntimas faksu dokumentai mokėjimo diena paskolos teikėjui, neturite, kaip jums su kitų tradicinių high street paskolas.

Prasta kredito istorija

Mokėjimo diena paskolos yra žmonių su bloga kredito istorija. Tai yra dėl mokėjimo diena paskolos bendrovių ne tik padaryti savo sprendimą skolinti vadovaujantis asmenų kredito istorija. Tol, kol jūs atitinka taikymo kriterijus, galite turėti gerą galimybę gauti mokėjimo diena paskolą. Daugeliui žmonių mokėjimo diena paskolos gali būti vienintelis būdas, jie galės gauti kredito, ypač dabartinės finansų klimato, kur skolintojai dauguma yra nenori suteikti paskolas apskritai, nekenkia asmeniui su bloga kredito istorija.

Naudoti paskolos pinigus

Jūs neturite pasakyti mokėjimo diena paskolos teikėjas, ko jums reikia mokėjimo diena paskolos. Kaip norite, galite naudoti pinigų. Jums gali prireikti pinigų kuri negali laukti iki mokėjimo diena, pavyzdžiui; avarinis medicininio arba dantų gydymo, išspręsti įstatymo projektą greitai, papildomų pinigų atostogaujant arba net romantišką Savaitgalis away. Choice is yours, kol jūs padaryti grąžinimo dėl skolos grąžinimo dieną.

Jokių išankstinių išlaidų

Nėra jokių išankstinių išlaidų, susijusių su mokėjimo diena paskolą. Jums nereikia mokėti nieko atgal grąžinti tol, kol jūs sutiko paskolos sutartis.

Kodėl Mn rodomas aukštą mokėjimo diena paskolos?

Taikomas mokėjimo diena paskolos APR atrodo iš pirmo žvilgsnio aukšto. Tai yra labai klaidinantys, tačiau yra paprastos priežasties, kodėl šis skaičius atrodo toks didelis. APR yra metinė procentinė norma, ir kaip toks apskaičiuojamas per visus metus (365 dienų). Tačiau, mokėjimo diena paskolos yra paprastai atsižvelgiama tik per keletą dienų ar savaičių.

APR skaičiavimo buvo ne siekiama taikyti labai trumpą laiką paskolas, pavyzdžiui, mokėjimo diena paskolos. Ji buvo skirta taikomas ilgalaikės paskolos per metus ar daugiau. Tai tikrai teorinis paveikslą, nei leidžia palyginti panašios ilgesnis terminas paskolos produktus, kaip hipoteka arba vykstančias kredito likučiai.

Užuot pasikliaujant APR norma patartina daugiau ieškoti tiesiai į paskolos sutartį pamatyti tiksliai tai, kiek jums bus skaičiuojami delspinigiai jūsų mokėjimo diena paskolos laikotarpiui. Kai kuriose įmonėse yra standartinis palūkanų normos už norite skolintis nepriklausomai nuo paskolos trukmės suma. Tai tada iki jums nuspręsti, ar jūs galėsite grąžinti avansą pinigais, gaunate iš pradžių ir palūkanų suma skolos grąžinimo dieną.

Sudaryti

Daug žmonių neturi taupymo arba prieigos prie kredito korteles arba daugiau tradicinės paskolų ir todėl reguliuojamoje mokėjimo diena paskolos patogumui pateikia gabalas tai pasitaikius progai kad jiems reikia šiek tiek pinigų greitai.

Jei jums reikia pinigų skubėti, negali laukti iki mokėjimo diena ir yra įsitikinęs, kad jūs galite padaryti reikalinga grąžinimai skolos grąžinimo dieną, tai gali būti idealus sprendimas jums.

Apskritai, mokėjimo diena paskolos yra patogus, lengva naudotis ir pasiūlyti perspektyvi alternatyva žmonių, kuriems reikia pinigų greitai dėl bet kokios priežasties.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.