Yra jūs tinkamas Kanados vyriausybinei mažos įmonės paskolai.

parašė , 2012-05-10 16:57

ikas. Daug verslo savininkų Kanadoje SME sektoriuje visiškai nežino, kad jie yra jau vertinti, kad pasinaudotų SBL paskolos programa Kanadoje. Vyriausybinė Mažos įmonės Paskola yra kreditai iniciatyva federalinės vyriausybės Kanadoje, kuri padeda tūkstančiams (iš tikrųjų daugiau kaip 7000 + 2010) Kanados firmų į apsaugojimą verslo, finansuojančio ant terminų, kurie konkuruoja su tais suaugusių jaunuolių kai prieita prie patrauklių normų, ir struktūra.

Yra daug klaidingų pažiūrų apie programą, ir štai kodėl mes jaučiamės ganėtinai įsitikinę, kad jūs galite jau vertinti ir turbūt tik nežinojote to! Nagrinėkime kai kurias iš šitų labai pagrindinių ir protingų kvalifikacijų programos, ir išleiskime mus padėti jums maksimizuoti pašalpą, jau panaudotą tūkstančių firmų taip pat kaip jūsų

‘Vyriausybė’ yra ne būtinai populiariausias žodis bet kuriuo metu kai prieita prie jūsų kasdien verslas. Tačiau, tai yra klaidinga pažiūra, skaičius 1, tiesiog kad ši paskolos programa yra iš tikrųjų valdyta privatusiame sektoriuje, Kanados bankų, ne vyriausybės tiesiogiai. Taip, kur vyriausybė įeina tada?, paklauskite klientų. Tiesiog, kad jie iš tikrųjų garantuoja kreditai paskolos daugumą. Tikras finansavimas yra padarytas per jūsų banką.

Iššūkis su kuriuo mes dirbame per kasdieniniu pagrindu yra toks, kad ne visi bankai ar banko tarnautojai greičiau yra visada pažįstami su programos detalėmis. Labai daug klientų, kurie entuziastingai domisi pagalba savarankiškai iš šio finansavimo iš tikrųjų apsirengia sumaišytus signalus, kaip programa veikia, jos pašalpa, ir daugiausia svarbiai, kaip pradėti procesą ir būti pritarta skubiai!

Apimkime nuo kai kurių iš pagrindinių faktų. Kad turėtų teisę programai, jūsų Kanados verslas, ar įtrauktas, ar nuosavybės teisė, turi turėti greitasis kreditas pajamas ne milžiniški 5 milijonai dolerių. Pradėkite, ups turi teisę programai taip pat.

Dauguma Kanados verslo savininkų, kurie prasideda nuo įbrėžimo entuziastingai žino finansinius iššūkius, su kuriais stovi, finansuodami pradžią viršuje, ar frančizę. Tai yra iš tikrųjų Kanados vyriausybinės mažos įmonės paskolos programos dvasia…, tai aprūpina finansavimą firmoms ir verslo savininkams, kurie kitaip negalėtų sugebėti įsigyti finansavimą, kurio jiems reikia.

Verslo savininkai turi turėti protingą gerą kreditą… išreiškiant kredito biuro švyturio rezultatu, kad visi kanadiečiai turi tą rezultatą, turi būti 650 + diapazonas. Prieš kelių tikėjimą tai nefinansuoja žmonėms su blogu kreditu.

Ką SBL vyriausybinė maža įmonė skolina finansams? Tai yra kitas rajonas to, kas atrodo pastovia painiava, kai mes kalbame su klientais. Iš tikrųjų programa tiktai finansuoja įrangą ir nuomas. Programinė įranga beje yra įtraukta į įrangos kategoriją. Mes pasitinkame daug klientų, kurie yra po pagrindine klaidinga pažiūra ant SBL’s – būtent, kad finansavimas yra grynųjų pinigų ir apyvartinis kapitalas. Tai visiškai nėra!

Kaip gali verslo savininkas Kanadoje nenorėti pasinaudoti finansavimu, kuris gali padėti statyti ir auginti jų verslą? Kalbėkite su patikėtu, tikėtinas, ir patyrė Kanados verslo finansavimo patarėją, kuris gali dalyvauti, jūs buvime sėkmingas ir vyriausybinės mažos įmonės pašalpos atrakinimas paskolinate programą. Tai yra SBL trumpam!

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.